Magistriprogrammi - Animal Science

&nbsp

Põllumajandusloomad peamiselt pakkuda meile toitu ja rõivaid, samal ajal kui meie spordi-ja lemmikloomadeks meid muid hüvesid. Kas sa hoolid funktsiooni ja tervist meie loomi?

&nbsp

Meie koduloomad on suur tähtsus meie ühiskonnas. Põllumajandusloomad peamiselt pakkuda meile toitu ja rõivaid, samal ajal kui meie spordi-ja lemmikloomadeks meid muid hüvesid. Mida me ootame meie loomad on oluline, et nad mõlemad toimivad hästi ja on hea tervise juures. Samuti peame arvestama erinevate vajadustega meie ühiskonnas. Läbi nõustamise töö, haridus, teadus-ja loomakasvatust, loomade teadlased võivad parandada tootmise ja heaolu meie loomi. Raames rahvusvahelist koostööd, looma teadus mängib üha suuremat rolli, kui tegemist on parandada ja arendada loomakasvatustavasid. Programmi kestus on 2 aastat ja valmistab teile arvu karjääri, näiteks teadusuuringud.

&nbsp

&nbsp

Sisu

&nbsp

Programm omab mitmeid valikainete kursuste erinevate Profiil valdkondades, nagu: 1) Põllumajandusloomad, 2) Loomad, spordi-ja kaaslane, 3) Loomade käitumine, heaolu ja eluaseme 4) biomeditsiini ja loomade tervisele, 5) loomade toitumise ja juhtimine, 6) tõuaretuse ja geneetika. Kursus alates nendes valdkondades võivad olla kombineeritud sobival viisil.


Loomi peamiselt programmi hõlmatud on hobused, koerad, kassid, piima-ja lihaveiste, sigade, lammaste, kitsede, põhjapõder ja linnuliha, kuid paralleele on tõmmatud teistele loomaliikidele. Kursused on saadaval 5 kuni 15 krediiti ja 120 krediiti programm on lõpule Magistriõpe projekti 30 krediiti.


Programmi eesmärk on anda teile teadusliku aluse väljaselgitamine, analüüsimine ja probleemide lahendamine, võttes arvesse vajadusi looma ja ühiskonna vahel. Õpetamine on teha mitmel viisil, sealhulgas rühma töö, loengud, laboratoorseid eksperimente, seminare, õppereise, väljasõidud ja projektitöö.

&nbsp

&nbsp

Tulevik

&nbsp

Huvi loomade ja nende koostoimeid inimene ja ühiskond on viinud praeguse töökoha turul on tugev loom teadust. Teie haridus annab sulle magistrikraadi Animal Science suurepärase ettevalmistamise teadlaskarjääri. Kuna loomade teadlane saab tööd nõustamine, hindamine, teadus-või tootearenduseks, kuid on ka põnevaid karjäärivõimalusi õpet, teavet, ajakirjandus ja arengumaades.

&nbsp

&nbsp

Eeldused


Samaväärne bakalaureusekraad 180 HEC sealhulgas 90 HEC in Animal Science. Head teadmised inglise, võrdub EngB eest Rootsi üliõpilased.

Vaata veel 8 kursust Swedish University of Agricultural Sciencesis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date