magistriõppekava - maapiirkondade arendamine ja loodusvarade majandamise

Üldine

Saadaval 3 asukohta

Programmi kirjeldus

Magistriprogrammi - maaelu arengu ja loodusvarade majandamise

&nbsp

Miks on nii raske koos korraldada säästev kalapüük järve Chilwa Malawi? Millised on põhilised ideed arengupoliitika Euroopa Liidu ja Maailmapanga?

&nbsp

Kasvab arusaam, et probleemide arendamise ja haldamise maapiirkondade maailmas on tingitud paljude sotsiaalsete, majanduslike, poliitiliste ja ökoloogiliste tegurite põhjal. Mõistmise ja tegelevad selle keerulise ja mitmekihiline tegelikkus nõuab seetõttu interdistsiplinaarset analüüsi ja innovatiivseid lahendusi. See programm pakub õpilastele teadmisi ja oskusi erinevatelt elualadelt - võtmega teoreetilist baasi sotsiaalteadused - luua asjakohane juhtimise viisid maaelu probleemide kontekstis.

&nbsp

&nbsp

Sisu

&nbsp

Programm on jaotatud teemad, mis sisaldavad sissejuhatav ja täienduskursused, mis pakub üliõpilastele laiapõhjaline arusaam maaelu arengu ja loodusvarade majandamise ning rohkem erialaseid teadmisi erinevate mõõtmete vahel. Õpilasi õpetatakse, kuidas koolitus hõlbustada ja korraldada arendusprojektid ja omandada teadmisi ja oskusi uuringute. Kursused annavad teoreetilisi teadmisi rakendada juhtum stsenaariume, mis nõuab üliõpilaste aktiivset osalust. Mõned näited teemasid kursustel käsitletakse consquences pikaajalise abi vaene ja nõrk heaoluriikides, maaelu arengut ja rolli mittepõllumajanduslikule ja mittepõllumajandusliku tegevuse ja põllumajanduslikke tavasid, tehnoloogiate ja lahenduste jätkusuutliku põllumajandus, kalandus ja metsandus .

&nbsp

&nbsp

Tulevik

&nbsp

Magistriõpe maaelu arengu ja loodusvarade majandamise pakub tööd proscects sellistes valdkondades nagu arendusprojektides või-organisatsioonide arendamise areenil, akadeemilised ringkonnad, teadus-, erasektori, konsultatsioonifirmad, poliitika kavandamise ja hõlbustamine, valitsuse või valitsusväliste organisatsioonide ja kohalike, riiklike või rahvusvaheliste institutsioonidega.

&nbsp

&nbsp

Eeldused


Samaväärne bakalaureusekraad 180 HEC sealhulgas 90 HEC ühes järgmistest valdkondades:

&nbsp

- Loodusteadused
- Social Sciences

&nbsp

Teadmised võrdväärne inglise B gümnaasiumist. Nõutav tulemusi rahvusvaheliselt tunnustatud meetodid on:

  • TOEFL computerbased vähemalt 213
  • TOEFL internetbased vähemalt 79
  • TOEFL paperbased võrra parema 550
  • IELTS skoor vähemalt 6,0, mitte bänd väiksem kui 5,0
  • Cambridge CPE või CAE: pass

&nbsp

Valiku protsessi


Taotlejad peavad kirjutama eellepingu kui taotleja motiveerib, miks ta / ta wa NTS olema kaasatud programmi. Lõpliku valiku seas taotlejad täita sisenemise nõuetele põhineb kombineeritud hinnang akadeemilise ja distsiplinaarkaristuse tausta ja eellepingu kirjutanud taotleja. Erilist tähelepanu pööratakse eellepingu.


Viimati uuendatud sept 2011

Teave kooli kohta

SLU (Sveriges lantbruksuniversitet – Swedish University of Agricultural Sciences) is a university with a clearly defined role in society: to take responsibility for the development of learning and exp ... Loe edasi

SLU (Sveriges lantbruksuniversitet – Swedish University of Agricultural Sciences) is a university with a clearly defined role in society: to take responsibility for the development of learning and expertise in areas concerning biological resources and biological production. Näita vähem
Alsike , Alnarp , Umeå + 2 Rohkem Vähem