Magistriõppekava Sustainable Forest & Nature Management (Erasmus Mundus)

&nbsp

Kas olete huvitatud sügavam mõistmine terviklikku metsa ja looduse? Kas soovite töötada metsaülem rahvusvahelises keskkonnas?


Magistriõppesse säästva metsanduse ja looduskaitsega Management (SUFONAMA) on kahe aasta maailmatasemel integreeritud programmi eesmärk on võimaldada lõpetajatele tegelema ülisuured väljakutsed säästev majandamine loodusvarade, eelkõige väljakutse metsade ja looduse integreeritud maastik.

&nbsp

MSc kursus säästva metsanduse ja looduskaitsega Management (SUFONAMA) pakub:

&nbsp

• kahe aasta maailmatasemel MSc
• Keskendu säästev majandamine ja loodusvarade
• Study kahe juhtiva Euroopa ülikooli
• Teaduspõhine õpe
• kaks kraadi
• ELi stipendiumid

&nbsp

&nbsp

Sisu

&nbsp

Metsandussektori nägu s põhjalikke muudatusi. Metsad ei käsitleta enam lihtsalt puidu tootmine "tehased". Perspectives on avardada ja laia väljundid metsad on saanud innukalt mure kogu ühiskonnale - piirkonnad, rahvaste ja maailma üldsus. Piiriüleselt, jagavad keskkonna-ja sotsiaalteemad Samuti metsa tööstuse ja turgude üha riigipiire. Järelikult metsaülem täna peab olema lai perspektiiv ja olema võimelised tööks rahvusvahelises keskkonnas.

&nbsp

Et vastata nendele vajadustele, SLU pakub teise aasta üliõpilased SUFONAMA käigus paketid Euroforester MSc programmi. Programm on mõeldud üliõpilastele BSc kraadi või samaväärset metsandusele.

&nbsp

SUFONAMA Kursus koosneb esimesel aastal ühel kolm institutsiooni: Bangor (Wales), Kopenhaagenis (Taani), Göttingeni (Saksamaa) ja teine ​​aasta üks viiest osalevate institutsioonide, sh lisaks Padova (Itaalia) ja Alnarp (Rootsi). alustalad on olemasolevate magistriõppe programme samuti teadus-ja võrguteenused. Esimese eesmärgiks õppeaasta on anda põhjalik ja laiaulatuslik madalikule metsa säästva ja looduse. Seega on üks ühine esimesel aastal programmi kirjeldus - õpitulemused on sarnased kolmel esimesel aastal institutsioonide ja võimaldab õpilastel valida vabalt oma viis spetsialiseerumise võimalusi oma teisel aastal. SLU pakub programm boreaalsed metsanduse erialal. (Suvel pärast esimest aastat kõigile õpilastele kohtuvad ühise mooduli pakutud üks osalevad institutsioonid.)

&nbsp

&nbsp

Riiki lubamise kriteeriumid

&nbsp

SUFONAMA magistrikursusel on avatud kolmandate riikide ja ELi üliõpilaste.

&nbsp

SUFONAMA Consortium välja töötanud ühtsed vastuvõtmise kriteeriumid samuti ühise avalduse korda. SUFONAMA komisjon teostab valik üliõpilastele, kus kõik partnerülikooli on esindatud.

&nbsp

Sissepääs on vaja:

&nbsp

• hea esimene kõrgharidus
• Kõrge inglise keele oskust
• Tugev isikliku avalduse motivatsiooni
• Hea soovitused kaks viidet, millest vähemalt üks on akadeemiline
• CV


Ajal taotluse, peate esitama tõendid oma BSc kraad samuti nõutav keeletest.

Vaata veel 8 kursust Swedish University of Agricultural Sciencesis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date