magistriõppekava operatsioonianalüüsile

Üldine

Programmi kirjeldus

Master 's programmi Operations Research

&nbsp

Tänapäeva maailmas on hulgaliselt teavet, andmeid ja teadmisi, mida saab uurida ja koondada, et saada sügavamat arusaamist aluseks olevate mehhanismide et oleks võimalik teha paremaid otsuseid. Operations Research (OR) on noor ja kaasaegne distsipliini, mille eesmärk on saavutada just seda, abiga state-of-the-art teadus tehnika ja tarkvara. Master 's programmi Operations Research uurib kasutamise kohaldatakse matemaatika analüüsida protsesse, probleemide ja tegevuste määramiseks oma eesmärki ja kasulikku mõju, et saada maksimaalne efektiivsus.

&nbsp

Infoajastul on tekitanud paljudes rakendustes operatsioonianalüüsi võtmevaldkondades kaasaegse ühiskonna, sealhulgas majanduse, telekommunikatsiooni, bioinformaatika, tehnika, tervishoid, infotehnoloogia, logistika ja tööstuses.

&nbsp

&nbsp

Karjäärivõimalused

&nbsp

Master 's programmi Operations Research annab teile suurepärase kvalifikatsiooni karjääri professionaalne äri-, nõustamis-, tööstus-või teadustöös. Operations Research programmi aluseks on projekti-Centred õppe (PCL) haridus system.Through programmi, siis omandada põhjalikud teadmised state-of-the-art meetodeid, tehnikaid ja algoritme, mida kasutatakse, et tegeleda kõigi peamiste küsimuste matemaatilise modelleerimise ja otsuste tegemisel. Samuti pakub tõhusat praktilist kogemust kohaldamisel selle teadmise abil arvutiklasse, grupi teadusuuringute projekti ja magistritöö uurimisprojekti. PCL haridussüsteemi sisaldab mitmeid olulisi oskusi, sealhulgas töötavad meeskonnad, intervjuu tehnikat, projekti planeerimine ja esitlus. Kõik need oskused on olulised tulevaste tööandjatega.Unikaalne ja kaasaegne segu kursuste selle programmi varustab meie lõpetajate kõik vajalik paindlikkus arendada edukat karjääri valdkonnas isiklik huvi. Põhjaliku hariduse, praktilised oskused ja rahvusvahelise programmi suunitluse avab maailma teile.

&nbsp

Lõpetajad magistriõppekava Operations Research on varem leitud doktoriõppe ja juhtivatel ülikoolide, uurimisinstituutide, valitsusasutused, ja R & D osakonnad tööstuses. Teised on võtnud nõustamine ja juhtivatel ametikohtadel ettevõtetes kaasates matemaatilist modelleerimist, logistika ja planeerimine ja sõiduplaanide kohta tootmisprotsesse. Kasvab nõudlus lõpetajad magistriõppekava Operations Research aladelt biomeditsiinitehnika ja bioinformaatika.Taotlemisel seisukohti, magistri 's programmi Operations Research on sageli eelistatud, sest nende probleemide lahendamisele suunatud, nende kaasaegne teaduslik oskused, paindlikkus ja nende võimet modelleerida ja analüüsida keerukaid probleeme erinevatest taotluse valdkonda.

&nbsp

&nbsp

Programmi info

&nbsp

Master 's programmi Operations Research on kaheaastase programmi ja viib pealkiri magister (M.Sc.). Operations Research on teadusharu, mis tegeleb optimeerimise ja otsuste tegemisel, kasutades tööriistu ja mudeleid rakendada matemaatikas.

&nbsp

Esimese aasta jooksul programmi, õpilased osalevad kahe uurimisprojekti, et lisada saadud teadmisi järgneb kursused.

&nbsp

Aasta esimesel poolaastal teise aasta programm võimaldab teil jätkata isiklikud huvid.Võite osalema rahvusvahelistes vahetusprogrammides, valikainete semestril teha firma või teadus internatuuri. Aasta teise poolaasta teisel aastal, siis töötab oma magistritöö uurimisteemaks oma isiklik huvi, järelevalve all üks õppejõud. Seda saab teha magistritöö teadus-või väljaspool ettevõtte või koostöös üks partner ülikoolides DKE.

&nbsp

&nbsp

Programmi kirjeldus

&nbsp

Master 's programmi Operations Research hõlmab laia teemaderingi rakendusuuringute ja teoreetiline valdkondades, keskendudes järgmistele teemadele:

&nbsp

- Optimeerida pidevad funktsioonid ja probleemid kombinatorisista loodus

- Äri IT mõisted, tootmise planeerimine, planeerimine ja tarneahela juhtimise

- Modelleerimine ja otsuste tegemise all juhuslikkust, näiteks järjekordi teooria ja simulatsioon

- Signaali ja pilditöötluse rõhuasetusega laineke analüüs ja rakendused biomeditsiini valdkonnas

- Bioinformaatika: geeni ja valgu interaktsiooni võrgud, pärandi puud DNA ja andmete hankimise eest järjestusi DNA

- Hindamine ja tuvastamine matemaatilisi mudeleid ja paigaldamine mudelite andmed

- Dünaamiline mänguteooria, koostööaltid mängud ja strateegiliste otsuste tegemisel rakendustega EVOLUtionary mänguteooria ja bioloogia

- Põhitõdesid tagasiside kontroll disaini ja optimaalse kontrolli, stabiliseerimiseks ja jälgimise soovitud käitumist

- Sümboolne arvutamine ja täpne numbriline arvutamine, mille puhul pööratakse tähelepanu kiirust, tõhusust ja mälukasutust.

&nbsp

Lisaks magistritöö teadusprojektide saab teha, mis on seotud projektide pakutud piirkondlike asutuste ja ettevõtetega. Teadusnõukogu liikmed töötajad on kõik aktiivselt osakonna käimas uurimisprogrammi. Selle tulemusena haridus sisu kursused magistriõppesse või otseselt seotud teadusuuringute läbi.

&nbsp

&nbsp

Planeeri programmi

&nbsp

1. aasta

&nbsp

Semester 1

&nbsp

 • Signaali-ja pilditöötluse
 • Optimeerimine
 • Business Intelligence
 • Stohhastilise otsuse tegemine
 • Uurimisprojekt

&nbsp

&nbsp

Semester 2

&nbsp

 • Dünaamiline Game Theory
 • Identifitseerimine
 • Teemad arvutamine ja kontroll
 • Arenenud lahendused, bioinformaatika
 • Uurimisprojekt

&nbsp

&nbsp

2. aasta

&nbsp

Semester 1

&nbsp

 • Valikuline programm: (rahvusvaheliste) vahetama / internatuuri / teadustöö osakond / täiendavaid valikaineid

&nbsp

&nbsp

Semester 2

&nbsp

 • Magistritöö

&nbsp

&nbsp

Vastuvõtutingimused ja taotlemise kord

Kui soovite taotleda magistriprogramme Tehisintellekt või Operations Research, võite pöörduda otse läbi Minu UM portaal Ülikooli kodulehel (ei Studielink registreerimine vajalik!).

&nbsp

Palun valmistada kõik nõutavad dokumendid (st diplomi, klassi nimekirja, passi koopia jne) enne täites elektroonilise taotluse vormi.

&nbsp

&nbsp

Taotlemise tähtajad

On kaks hetki aastaringselt, kui õpilased saavad alustada programmi: alguses sügissemestril septembris ja alguses kevadsemestril veebruaris. Pange tähele, et töötlemise ja heakskiitmise taotluse juhatuse Sisseastujale võtab aega.Teie taotlus peab olema täielikult täidetud ja kinnitatud juhatuse poolt Sissepääs enne aasta 1. septembril sügissemestril ja enne 1. veebruarist jaoks kevadsemestril. Seetõttu soovitame esitada oma taotluse kohta niipea kui võimalik ja me nõuda, et te teeksite oma online registreerimine hiljemalt järgmisteks tähtaegadeks:

&nbsp

 • 1. augusti eest sügissemestril;
 • 6. jaanuari eest kevadsemestril.

&nbsp

Kui te vastamata "online registreerimine" tähtaeg ühendust meie vastuvõtu kontori. Pange tähele, et kui te pole veel saanud diplomi, mis kinnitab oma abikõlblikkuse, saate siiski taotleda, esitades kinnitatud ärakirja. Sinu sissepääs on siis tingimusel, et te saada ja esitama koopia eespool nimetatud diplom.

&nbsp

ELi mitteresidentide olema teadlik, et viisa taotlemise ja hindamise oma diplomi võib kesta kauem kui kaks kuud. Seetõttu kohaldatakse võimalikult varakult.

&nbsp

&nbsp

Registreerimine

&nbsp

Kui olete taotlenud üht meie magistriõppe programme internetis ja teil on heaks kiidetud nõukogu poolt Sissepääs osakonna Knowledge Engineering saad arve.Et lõpetada taotlemise protsessi ning vormistama oma registreerimise õpilane teil on vaja saata tagasi oma allkirja arve maksmise õppemaksu Registration Office.

&nbsp

Pange tähele, et see on osaleda haridusprogramm, iga õpilane on kohustatud Registreerimise lõpetamiseks täielikult. Seega veenduge, et te teeksite makse andmeid viimase sammuna oma registreerimist enne eespool nimetatud tähtajad.

&nbsp

&nbsp

Külastage meid!

Magistriõppe Open Days:

&nbsp

 • Laupäev 13 oktoober, 2012
 • Laupäev 2. märts 2013

&nbsp

&nbsp

Iseloomustused

&nbsp

"Olles saanud Top Talent stipendium TUDelft ja on suur potentsiaal stipendium UM, pidin otsustama, mis kapten programmi ja ülikooli valida.

&nbsp

Nii palju kui olen söönud Arvutiteadus kui mu tausta, ma ei saa unustada, kui põnevil ma sain, nähes muidugi pealkirjad Tehisintellekt kapten programmi pakutud DKE. Lisaks maine õppejõud oma projekti-Centred õppe veenis mind, et see uuring oleks anda mulle nii teoreetilise ja praktilise oskusi minu tulevast karjääri.

&nbsp

Ma kasu dünaamiline klassi, state-of-the-art käigus materjali, hubane õhkkond DKE, ning leida võimalus täita minu internatuuri ja väitekirja projekti Philips Research, kus ma olen alustanud ka oma karjääri, pärast pakkumise sain neilt.Ma olen nii sisu umbes valik, mille tegin. "

&nbsp

Aisan Maghsoudi, vilistlane

&nbsp

&nbsp

"Kui ma jõudnud minu bakalaureuse, tahtsin et laiendada oma teadmisi teemade näha kursusi. Seega ma otsustasin jätkata magistriõppes. Maastrichti oli suurepärane valik, sest see oli nii uuenduslik ja dünaamiline õpetamise hoides väga hea kvaliteet. Projekti-Centred õppe (PCL) lähenemine pani mind vastutab oma õppimise seades vahe jättes ruumi minu loovust. See andis mulle maitse teadusuuringute ja on üks põhjusi, miks ma olen nüüd teeme PhD. Osakonna Teadmiste ehitus on suur rahvusvaheline maine küll inimese suurusega. See võimaldab hõlpsasti kontakte õppejõudude ja teiste õpilastega, samuti võttes suur karjäärivõimalusi ja võimalusi.

&nbsp

Täna ma ei kahetsedes minu valik; teadmised omandanud aastate jooksul on andnud mulle võime luua tugev alus oma karjääri. PCL on andnud mulle oskust leida vahendeid ma vajan ülesande täitmiseks, vaid ka luua lühi-ja pikaajalisi eesmärke edukalt saavutada ülesanne. Mitte ainult see on võti edukas uurimisprojekti nagu PhD, vaid ka igapäevaelus."

&nbsp

Philippe Uyttendaele, doktorant

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The Knowledge Engineering bachelor’s and master’s programmes are designed around the Project-Centred Learning (PCL) teaching method. The PCL educational model is small-scale and student-oriented. You ... Loe edasi

The Knowledge Engineering bachelor’s and master’s programmes are designed around the Project-Centred Learning (PCL) teaching method. The PCL educational model is small-scale and student-oriented. You work in small groups on complex and challenging projects that require you to develop a variety of skills such as writing and presentation skills and working in a team. The skills you learn are an important preparation for your future career. Näita vähem