magistriõppekava rahvusvahelise äri

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Tamkangi Ülikooli rahvusvahelise kaubanduse osakond on uhkelt osalenud ja tõendab kogu protsessi majanduslik areng meie riigis pöördusid sealt autarkia põllumajandus rahva väljapoole orienteeritud suur uute tööstusriikide majanduses, ning hiljem üheks peamiseks kodumaal palju välisinvesteeringuid projekte maailma majandust. Rahvusvahelise kaubanduse ministeerium pärast selles muutuvas laine, on töötanud ka väga kõvasti ja suutis oma traditsioon kaasa koolituse ülesanne vajalike inimeste majanduslikule arengule meie riigi nime all Department of International Business augustis 2010.

&nbsp

Alluvuses Tamkangi Ülikooli Triple eesmärgid: Globaliseerumine, Informatsioon orienteeritud haridus, ja tulevikku suunatud haridus-, magistri-Program of International Business aitab harimisel ja uurides valdkondade rahvusvahelise majanduse ja õiguse, rahvusvahelise turunduse ja muude aspektide rahvusvaheline äri, sealhulgas rahvusvahelise finantsjuhtimise ja organisatsiooni käitumist. Oleme välja töötanud kursust väga põhitõed edasijõudnutele meie bakalaureuse programmi ja kapten programm noormeeste üle kogu maailma. Samuti oleme loonud kaks kommenteeritud magistriprogrammidega ärijuhtimise (EMBA Programs) anda töökohtade koolitus neile, kes otsivad ise parandusi on osa meie jõupingutusi, et teenida ühiskonda.

&nbsp

Kraadiõppe programmi rahvusvahelise äri loodi 1992.

&nbsp

Osakond on muudetud õppekava kursused. See annab kolm peamist liiki professionaalsetele kursused, kursused ootamas kogu kombinatsioon teooria ja praktika, et rahuldada õpilaste erinevaid vajadusi töökohal konkurentsivõimet.

&nbsp

i. On rühm (2 klassid), B-grupi (1 klassis) ja Institute of International Business magistritöö kolme akadeemilise klassid ja "finantsõigus", "Commercial Finance", mis kahte liiki krediiti.


ii. Professionaalne õppekava on jagatud rahvusvahelise äri ja rahvusvahelise majanduse ja kaubanduse valdkonnas, endine International Bbusiness Management, International Financial Management, International Marketing, mille peamine teema.


iii. Rühmad A ja B on eraldi krediidiliini "rühm" on teisel ja kolmandal aastal valiti Commercial International Marketing inglise ja kaks kursust inglise keeles, ja ta tugevdamine inglise keele õppijate ja julgustab õpilasi valikainete rühmas Group B kursused. "B rühm" kasutab inglise keskmise õppetöö ja on kohustatud hoolitsema junior aasta välismaal krediiti.


iv. Vastavalt läbiviidud uuringu kraadiõppurid B rühma tõttu aasta välismaal programm on parem haridustase kui rühmas ja seega on rohkem töökohti.


v. "Institute of International Business Master" akadeemilised üliõpilased jagati kahte rühma: rühm kursused keskendus rahvusvahelise ärijuhtimise turunduse ja finantsjuhtimise kohta. Vilistlaste lõpetas kuna need rakendused on sai mõned tööstuse lemmik.


vi. Department nõuab lõpetajate ja pärast aasta 97 liigu TOEFL, TOEIC või muude inglise test.

Viimati uuendatud okt 2011