Masinad on võimaldanud paljusid näiliselt ebareaalseid ideid ja hõlbustanud paljusid keerukaid funktsioone.

Masinaehitus on üks vanimaid ja kõige traditsioonilisemaid inseneriteadusi, mida iseloomustab tugev soov mõelda teisiti ja mõjutada muutusi maailmas.

Maailma kõrgetasemeline tsivilisatsioon põhineb tugevalt keevitatud metallkonstruktsioonidel, mis hoiavad konstruktsioone ja töötavad masinad. Nende disain ja tootmine on üks põnevamaid inseneriülesandeid.

Selles magistriõppes omandate uuenduslike, jätkusuutlike, konkurentsivõimeliste ja ohutute keevitatud metallkonstruktsioonide kavandamise ja valmistamise nõudlike rakenduste, eriti dünaamiliste koormuste või arktiliste tingimuste jaoks uued ja sihipärasemad teadmised ja kogemused.

Õpetus ühendab kaasaegses keskkonnas toimunud teoreetilised uuringud ja laboriuuringud täiustatud meetoditega, et tagada suurepärased oskused oma tulevase karjääri jaoks nii akadeemilises kui ka tööstuses.

Õppige erinevatest ekspertrühmadest terasekonstruktsioonide, keevitus- ja lasertehnoloogiate laboratooriumidest, kes toovad teile kaasa kõrgema taseme teadustöö tulemusi.

Õppetöö ja teadustöö viiakse läbi tihedas koostöös ettevõtetega ja teiste ülikoolide ja teadusasutustega.

Kavandatud õpitulemused

Pärast õppekava läbimist omandate põhjalikud teadmised kaasaegsete ja konkurentsivõimeliste keevitatud metallkonstruktsioonide disainist, analüüsimisest, valmistamisest ja uurimisest ning selle eriala spetsiifiliste teadmiste ja pädevuste kohta.

Selles magistriõppe programmis omandate teadmised ja kogemused eri tüüpi mehaaniliste struktuuride, eelkõige keevitatud metallkonstruktsioonide erinevate laadimistingimuste, sealhulgas karmide keskkonnakoormuste (nt tuule, jää, merevee jms kohta) kasutamise ja töökindluse arvutamise ja katsetamise läbiviimiseks. .) ja dünaamilised laadimisjuhtumid.

Samuti omandate hea arusaama metallikindlate materjalide tugevuse ja plastilise omaduse ning nende käitumise kohta pikaajaliste koormustingimuste ja keevitatavuse aspektide osas.

Need tulemused annavad teile head oskusteavet eri tüüpi metallkonstruktsioonide, näiteks masinaehade, sildade, ehitiste, konstruktsioonielementide ja sõidukite kerede või erinevat liiki insenerirajatiste tugistruktuuride kavandamiseks.

Kraadi struktuur ja õpingud

Magistriõpe Advanced Structural Design ja Robotised Welding on kaheaastane programm. See toob kaasa magistrikraadi tehnoloogia, M.Sc. (Tech.), Mis on 120 ECTS ainepunkti.

Programm hõlmab põhilisi ja spetsialiseerumise uuringuid.

Põhiuuringud (35 ECTS ainepunkti) hõlmavad teemasid uurimismeetodite, ehitusmaterjalide, tööstuslike tootmisprotsesside, usaldusväärsuse inseneride kavandamise, juhtimise ja juhtimisoskuste kohta.

Spetsialiseerumiuuringud (85 ECTS ainepunktid) hõlmavad uuringuid keevitatud konstruktsioonide integreeritud projekteerimise ja valmistamise, struktuurse disaini, väsimustööde, täiustatud keevitusprotsesside, säästva keevitamise, keevitustööstuse, laseritöötluse ja 3D-trükkimise kohta.

Magistritöö ja seminar, 30 ECTS ainepunkti, on osa erialaõppest. Väitekiri on täiustatud uurimisprojekt, mis nõuab umbes kuus kuud täistööajaga tööd. See on lõpetatud kraadiõppe programmi neljandas semestris.

Kahekordne kraadiõpe

Programm pakub ka üliõpilastele kahekordse kraadiõppe võimalust.

Programmi kaheastmeline partnerakõrgkool on:

  • Püha Peterburi Polütehniline Ülikool

Õpilased, kellel on lubatud täita magistrikraadi Advanced Structural Design ja Robotised Welding programmis LUT on õigus taotleda kahekordse õppekava.

Õpilased, kes on lubatud kahe kraadi programmile, saavad kahe ülikooli kraadiõppe tunnistuse, kui nad on täitnud mõlema ülikooli kraadi nõuded.

Double kraadiõppe üliõpilaste partner ülikoolides

Üliõpilased partnerülikoolidest saavad õppida LUT-is kaks kraadiõppurit. Õpilased, kes on lubatud kahe kraadi programmile, saavad kahe ülikooli kraadiõppe tunnistuse, kui nad on täitnud mõlema ülikooli kraadi nõuded.

Keevitatud metallkonstruktsioonide programmi kaheastmeline partnerakõrgkoolid on:

  • Moskva energeetikainstituut, Venemaa
  • Püha Peterburi polütehniline ülikool, Venemaa
  • Peterburi Mining University, Venemaa

Karjääri väljavaated

Keevitatud metallkonstruktsioonid mängivad praegu olulist rolli Soome majanduses ja eriti ekspordisektoris, pannes aluse Soome ühiskonna tulevasele heaolule.

Valides keevitatud metallkonstruktsioonide, omandate oskused, mis on vajalikud ülesannete täitmiseks samaaegselt projekteerimise ja uuenduslike keevitatud konstruktsioonide valmistamisel nõudlikele rakendustele. Võite spetsialiseeruda projekteerimise, keevitamise tehnoloogiale või lasertehnoloogiale.

Lisaks sügavatele teoreetilistele teadmistele omandate teadmisi kaasaegsete projekteerimismeetodite ja analüüsivahendite, näiteks väsimuskonstruktsioonide ja FEA või kaasaegsete struktuurimaterjalide ja tootmisprotsesside, näiteks aruka adaptiivse robotite keevitamise ja laseril põhineva tootmise, analüüsimise vahendite kohta.

See laia nõudmistaotluste valdkond nõuab kahtlemata Soomes uusi eksperte, kuid see avab teile uksed ka kogu maailmas. Leiad töökoha disainerina, tugevusanalüsaatorina, keevituskoordinaatorina, laserinsüsteemi integraatorina, töökoja juhina R

LUT pakub ainulaadset ülikoolitaset Soomes spetsialiseeruda metallkonstruktsioonide, keevitustehnoloogiate ja laseripõhise tootmise projekteerimisele masinaehituse valdkonnas.

Selles erialal õpite ühendama teooriad ja praktika ning pärast lõpetamist võivad teie võimalikud tööandjad hõlmata selliseid turuliidri ettevõtteid nagu Konecranes, Andritz, Wärtsilä, Metso, Timberjack, Mantsinen, Ponsse, Cargotec, Technip, BHM, Sandvik, Meyer, SSAB, Outotec, Pemamek, Kemppi ja Rofin või nende rahvusvahelised kolleegid.

Kuidas kandideerida

Võite taotleda selle magistriõppe programmi kas jooksva või regulaarse vastuvõtu protsessi:

  • Rolling Admission (1. oktoober 2018-31 mai 2019)
  • Regulaarne sissepääs (3. detsember 2018-23 jaanuar 2019)
Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
LUT University

Vaata veel 21 kursust LUT Universityis »

Viimati uuendatud Detsember 9, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
aug 2020
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
10,000 EUR
kolmandate riikide / EMP üliõpilaste jaoks
Deadline
jaan 22, 2020
regular admission: 2 December 2019-22 January 2020; rolling admission: 1 October 2019-31 May 2020
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
aug 2020
End Date
apr 2022
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
jaan 22, 2020
regular admission: 2 December 2019-22 January 2020; rolling admission: 1 October 2019-31 May 2020

aug 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
jaan 22, 2020
regular admission: 2 December 2019-22 January 2020; rolling admission: 1 October 2019-31 May 2020
End Date
apr 2022