Miks uurida ühiskondlikku vastupidavust?

Kuidas me ühiskonnana tegeleme keeruliste kollektiivsete probleemidega, nagu kliimamuutused, terrorism ja tervishoiuteenuste kulude kasv? Sotsiaalse vastupanuvõime on suutlikkus nende pingete ja šokkide korral ellu jääda, kohaneda ja kasvada. Selles multidistsiplinaarse teadustöö magistriõppes õpiksite analüüsima keerukaid ühiskondlikke probleeme, aga ka seda, kuidas koguda, analüüsida ja tõlgendada suuri andmeid, võimaldades teil teha koostööd ühiskondlike sidusrühmadega ühiskondlike küsimuste lahenduste leidmiseks.

PROGRAMMI STRUKTUUR

Esimesel aastal võtavad te sissejuhatavaid kursusi praeguste ja tulevaste sotsiaalsete probleemide ja elastsete vastuste ning sotsiaalteaduste suurte ja väikeste andmete kohta. Te saate ka koolituse uurimismeetodite ja andmete analüüsimisel. Teine aasta on umbes 24 ainepunkti internatuuri ja 30 ainepunkti lõpus. Thesis on sinu enda tükk sotsiaalteaduslikest uuringutest ja seda saab kasutada ka esimese teadusliku väljaandena tulevaste doktorikraadiga. Paralleelselt kursustega osalete õppurite kogukonnas : õppereiside, arutelude ja intervjueerimise töögruppide külastamine, teadlaste ühiskasutus koos kaasõpilaste ja professoritega.

TEIE TULEVIK KARJÄÄR

Teadustöö magistriõppe lõpetamine on kindel astmeline doktorikraad Hollandis või mujal; teie väitekiri võib moodustada esimese väitekirja jaoks mõeldud teadusliku artikli. Võite töötada ka sotsiaalteaduste uurijatena instituutides, organisatsioonides või valitsuses.

KONKREETSED TÄITMISE NÕUDED

Teil peab olema vähemalt kolmeaastane akadeemiline programm ja neil peab olema kõrge inglise keele oskus. Sul peab olema ka piisavalt teadmisi sotsiaalteadustes ja -metoodikates ning GPA-d on 7,5 või kõrgem; puudujääke saab kompenseerida sildprogrammiga või kaasates ühiskondlikke või ettevõtlusalaseid lisaküsimusi. Vaadake lisateavet meie veebisaidil!

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 79 kursust Vrije Universiteit Amsterdamis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2020
Price
2,083 EUR
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date