Magistriõppes pangandus-ja finantsõiguse

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Vastavalt hindamisele on 27. kodumaise kolledžite poolt Commonwealth Magazine, Tamkang University on alati ühed parimad koolid pangandus-ja finantsteenuste tööstuse kriteeriumide alusel nagu professionaalsus, pühendumus, meeskonnatöö ja töö stabiilsust. Enamik eelmise vilistlaste rahandusministeeriumi, kes tegeleb sellega seotud tööstusharudes, pangandus-ja finantsteenused, on näidanud oma positiivset jõudlust. Sel hetkel, Department tugevdab oma võimelisust ja suurendada selle konkurentsivõimet. Praeguse iseloomuga arendamise rahandusministeeriumi on: Foster tasumata rahalised haridus, hea investeering, et on tõhus panganduse professionaalsed juhid ja rahalise spetsialistide Nad tasakaalu seejärel arengu õpetamise, teadustöö ja teenuste saada ühtlustada teooria ja taotluse samal ajal infotehnoloogia ja rahvusvahelistumise peetakse põhielemendid rakendada tulevikus.

&nbsp

Magistriõppes pangandus-ja finantsõiguse kavatseb lõpetada programmi täiustatud kursusi ja koolitust sõltumatu analüüsi määramisel ja lahendada enamik probleeme rahaliste spetsialistid.

&nbsp

&nbsp

Nõuded - Magistriõppes pangandus-ja finantsõiguse

&nbsp

A. Ülikool

&nbsp

1. Õpilane võib olla põhiteadmised rahandus teooria ja praktika.

2. Võib olla pädevust infotehnoloogia, rahvusvahelisi küsimusi ja võib-olla tulevikuvisioon
planeerimist.

3. Mai on põhilised võime uurida, kas siseriikliku finantsseisundit või olukord välismaal.

4. Võimalik arendada iseseisvat vastuseks probleemide lahendamine.

&nbsp

B. Master

&nbsp

1. Omama akadeemilist potentsiaali tulevikus uuringud.

2. On arenenud erialaseid teadmisi Finance Theory.

3. Foster sõltumatus analüüsis kindlaks probleemid ja nende lahendamiseks.

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

Tamkang University Department of Pangandus ja rahandus

&nbsp

Aastal 1965, Haridusministeeriumi (MOE) lubatud osakonna loomise of Banking koolis. Ümbergrupeerimine panganduse ja kindlustuse filiaali programm võttis nimi "Department pangandus-ja kindlustusteenused" kuni aastani 1973, mil need kaks diviisi sai kaks sõltumatut osakonnad. Võttes arvesse riigi majanduslikku arengut ja ettevõtluse arengu vajadustele, osakond on pidevalt tugevdanud õpetajate meeskond rikastada üliõpilaste raha ja pangandus, majandus teooriaid, ja ka neid võimalik rakendada oma teadmisi tegelikus elus teisisõnu, et saada panga spetsialistid.


Aastal 1967, tugevdada õpetamise efektiivsust, mis baseerub teooria ja praktika, internatuuri pank asutati osakond asub Taipei City. Hiljem, aastal 1969, teise filiaali asutati Danshui. Nad olid eelkõige mõeldud üliõpilastele Department of Banking praktikas eesmärkidel. Samal ajal, õppekava osakond on alati keskendunud teooria ja tühistatud tarbetu korrata kursuste ja avatud rohkem teoreetiliste või praktiliste kursuste seotud majandus või pangandus, et võimaldada õpilastel omandada algteadmised rahalise teooria, mis toimib vundament arenenumad teadmised ning parandada pangateenuste tavasid.

&nbsp

Aastal 1988, osakond võttis taas nime "Department of Finance". Hariduse tuleviku jaoks Department aluseks on teadusuuringud ja teeninduse tasakaalustatud arengu kui õpetaja teadmiste ja teadustöö võtate arvesse mõningaid teemasid nagu investeeringud, pangandus, tuletisinstrumentide tooted, rahanduslik uuendus, finantskorralduse ja muud teemad, mis on seotud finants- valdkonnas. Lisaks õppekavas sisalduvad programmides Corporate Finance, finantsasutuste juhtimine ja rahvusvahelise rahastamise ja muude sellega seotud valdkondades. Peale selle, finantsinvesteering mõtetes, põhiteadmisi ja oskusi panganduse ja rahvusvahelise rahanduse õpilased selle osakonna suudavad kasutamise edendamiseks finantsteavet riist-ja tarkvara koolitust, et parandada nende mõõtmismudeli ja kohaldamise matemaatiline oskus.

&nbsp

Aastal 1986 Department loonud kapten programmi rahastamiseks, mis jaguneb finantsgruppi ja professionaalne finantskontserni. Aastal 1998 on see süsteem veel täielik, Department arenenud doktoriõppe programm. Pealegi, selleks, et edendada hariduse ja sotsiaalteenuste ning hõlbustada ühenduse haridus rahanduse, tühistada Taipei piirkonnas osakond pakub koolitusi Hsinchu ja Kaohsiung.

Viimati uuendatud okt 2011

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega