Magistriõppes fiction writing

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Hankige koolitus, ühendused ja kogemused, mida peate teleriekraanile tegema. Tunnustatud Creative Skillset Tick heakskiidu, GCU's MA Television fiction kirjutamine on ainus täiskoormusega magistriõppesse keskendudes ainult skriptimine Ühendkuningriigis.

Meie koostööprogramm on loodud tihedas koostöös tööstusega, et maksimeerida oma töövõimalusi, pakub meie programm teile kõiki tööstuse kogemusi ja toetab teid oma originaalse draama või komöödia arendamisel.

 • Briti televisiooni akadeemiliste ekspertide ja telesaadete tippklassikirjanike juhendamine
 • Võimalus osaleda Briti televisioonis praegu toimivates programmides
 • Kogenud televisioonijuhtide individuaalne mentorlus
 • Tootjate ja volinike otsene juurdepääs
 • Londoni agendi juhendamise aasta
 • Professionaalse skripti arsti toetus
 • Võimalus lõpetada mitmeid projekte, mis on valmis turule viima

Me õpetame teile lugu konverentsi, storyline ja redigeerida skripte - kõik otseselt sisend BBC, STV ja teiste sõltumatute tootjate ja kirjanikud. Ja te saate kasu GCU ülemaailmse maine akadeemilise tipptaseme - ühendades akadeemilise teooria ja praktiliste oskuste edukas ja mitmekesine kogukond, kes jagab usku ühise heaolu.

Sinu karjäär

MA telefilmide kirjutamisega pakutavate praktiliste kogemuste abil saate lõpetada ainulaadse ettevalmistuse uue põneva karjääri tegemiseks selles valdkonnas. GCU on loonud maine tööandjate seas, sealhulgas Warner Bros. Entertainment UK ja Shed Productions, kes pakuvad loominguliste ja kogenud spetsialistide koolitusi, kes jätavad programmi valmis televisiooni sisukamaks tegemiseks. Samuti võite otsustada jätkata akadeemilist tööd.

Mida sa õpid

Sellesse meistresse on neli peamist vöö:

Lugu ja skripti tehnikad (2 moodulit)

Te uurite jutustamise ja narratiivi, žanri, iseloomu ja häält, arendades oma kriitilisi ja hinnatavaid oskusi, samuti oma loomingulist kirjutamisvõimet.

Olemasoleva pikaajalise TV draama kirjutamine (2 moodulit)

Saate põhjalikku arusaamist sellest, kuidas loomingulised ja kirjutamisprotsessid töötavad pikaajaliste draamatega, nagu seebioorid või meditsiinilised draamad, ja siis kirjuta oma mock storylines ja skripte.

Originaalteatri draama loomine (2 moodulit)

Te võite lahendada väljakutse oma originaalse draama loomiseks praeguste tellimissuundumuste kontekstis.

Telereklaami turgude uurimine

Te uurite TV-ilukirjanduse turgu, peamisi kanaleid (nii kodu-kui välismaal) kui ka poliitika ja vaatajaskondade kasutamist, et parandada nende turule valmidust.

Riiki sisenemise nõuded

Siin loetletud kõik sisenemisnõuded tuleks kasutada juhendina ja need peavad vastama minimaalsele sisestamise tingimustele. Taotlejaid, kes on teinud koha tingimusliku pakkumise, võidakse paluda saavutada rohkem, kui on öeldud.

Tüüpilised sisenemise nõuded

Suurbritannia auhinnaklass 2: 2 või samaväärne ja tõendid loova kirjutamise kogemusest

Tõendid loova kirjutamise kogemuse kohta

Taotluse jaotises "Isikuandmete jaotis" peavad kandidaadid esitama tõendid varasema huvi ja / või saavutuste kohta telekanalite ja / või loovkirja üldises kirjanduses.

Seda tuleb toetada isikliku loova kirjutamise näidistega (kuni 3 lühikest tükki, st lugu, lava või esitusviis). Neid teoseid pole vaja avaldada ega läbi viia.

Lisaks peavad taotlejad selgelt ja ühemõtteliselt teatama, miks nad soovivad jätkata karjääri televisioonis.

Intervjuu / test

Kandidaadid peavad samuti osalema taotlemise protsessis osalema ja läbima intervjuu ja testi. Katse koosneb eelnevalt nähtamatust skriptimistmisest, mida viiakse läbi alaklassi katsetingimustes.

Intervjuu ja katse kohta lisateave esitatakse pärast kandidaadi taotluse läbivaatamist.

inglise keel

Akadeemiline IELTS skoor 7,0 (või samaväärne), mille elementi pole alla 6,5.

Lisainformatsioon

Muud akadeemilised ja kutsekvalifikatsioonid

Iga taotlust GCU-le käsitletakse individuaalselt. Kui teil ei ole harilikke akadeemilisi kraadiõppe vorme, kuid nad suudavad näidata tunnustatud kutseorganisatsioonide asjakohast töökogemust ja / või krediiti, võidakse teil selle kursuse omandamiseks lubada ülikooli eelõppekava tunnustamist.

Rahvusvahelised Pathways

Kui te ei vasta inglisekeele nõuetele, võite saada inglise keele omandamiseks ülikooliõppeprogrammi.

Tasud ja rahastamine

Õppemaksu, mida maksate, määravad enamasti teie tasu staatus. Mis on minu õppetoetuse staatus?

Õppemaks 2018/19

 • Kodu: 5500 naela
 • RUK: 5500 £
 • EL: 5500 £
 • Rahvusvaheline: 12600 krooni

Kui alustate oma õpinguid 2018. aasta septembris või 2019. aasta jaanuaris, siis need on iga-aastased või moodulitasud, mis kehtivad teie kursuse kestuse kohta; Tasud võivad siiski muutuda. Lisateabe saamiseks selle kohta, kuidas tasud võivad muutuda, lugege meie tasusid ja tagasimakse eeskirju.

Lisakulud

Lisaks kursuse õppemaksudele võite ülikoolis oma aja jooksul kogeda lisakulusid.

Stipendiumid

Mitmete täismahus stipendiumi toetavad tööstuse juhid on saadaval kõige andekamate kirjanike jaoks. Pakume ka täiendavat rahalist toetust, mis on saadaval neile, kes seda kõige rohkem vajavad.

Stipendiumid

Pakume kvaliteetset haridust õiglase hinna eest; kui ühist heaolu ülikool, oleme võtnud endale kohustuse pakkuda andekatele õpilastele juurdepääsetavat kõrgharidust, hoides oma õppemaksu madalalt ja pakkudes laiaulatuslikku stipendiumipaketti üle 2,5 miljoni naela aastas.

Kui teil on küsimusi või küsitlusi stipendiumide kohta, mis on saadaval 2018./19. Aastaks, võtke kindlasti ühendust üliõpilaspäringute meeskonnaga.

Rahvusvaheline õpilase alguskuupäev

Uute rahvusvaheliste üliõpilaste jaoks algavad orientatsiooniüritused 14. septembril 2018 . See lisaaeg on spetsiaalselt ette nähtud uute rahvusvaheliste üliõpilaste abistamiseks Suurbritannia ja GCU sisseseadmisel enne üldise üliõpilaste juhendamise ja õpetamise alustamist.

Sel perioodil toimus terve hulk lõbusaid ja informatiivseid tegevusi, sealhulgas ülikoolilinnak ja linnaekskursioonid, samuti tervitusüritused, kus võite kohtuda teiste rahvusvaheliste üliõpilastega.

Loominguline oskuste tipp

Creative Skillset Tick on kvaliteedikategooria, mis näitab kursusi, mis kõige paremini valmistavad ette õpilasi ja praktikante loomemajanduse karjääri jaoks.

Tunnistuse saamiseks peab kursus läbima loometegevusest ekspertide poolt läbiviidava rangema hindamisprotsessi ning seda antakse ainult kursustele, millel on kõige tugevamad sidemed tööstusega.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Corporate responsibility and sustainability are fundamental concerns for every organisation. The Glasgow School for Business and Society seeks to address the complex challenges of the global economy, ... Loe edasi

Corporate responsibility and sustainability are fundamental concerns for every organisation. The Glasgow School for Business and Society seeks to address the complex challenges of the global economy, while delivering social benefit to local and global communities. Näita vähem
Glasgow , London + 1 Rohkem Vähem