magistriõppesse arvuti ja süsteemi teaduste

Üldine

Programmi kirjeldus

Magistriprogrammi

Arvuti-ja süsteemitehnika teaduskond

Tänane kiire tehnoloogiline areng tähendab, et nõudlus kõrgel tasemel pädevust IT valdkonnas on kasvamas. Magistriõppe programm Arvuti-ja süsteemi teaduste annab teile võimaluse arendada oma oskusi ja teadmisi vastavates valdkondades ettevalmistamisel edukas kutse-või teadlaskarjääri.

Haridus annab sulle sügavamaid teadmisi teooriatest ja meetoditest, vaid ka praktilisi oskusi alal või aladel, olete valinud. Lisaks õpid arv üldainete muidugi nagu teadusalase suhtlemise ja teadustöö metodoloogiat. Need kursused valmistuda teid lõputöö ja avatud ukse võimaluse teadlaskarjääri.

Jooksul magistriõppekava "Arvuti-ja süsteemitehnika Sciences", seal on mitmeid erialasid (rajad) valida. Kas olete huvitatud kaasa säästvama ja vähem haavatavaks infoühiskonda? Valige siis infoturbe teele. Kas te pigem keskenduda konstruktsioon ja, nt mobiiliteenuste? Siis võiks valida jälgida inimese-arvuti interaktsiooni disain. Täiendav rajad on suunatud info-ja kommunikatsioonitehnoloogiate, IT arhitektuuri ja disaini ning business intelligence.

Kvalifikatsiooni nõue

Bakalaureusekraad või kraad võrdub 180 ECTS. Vähemalt 90 ECTS jooksul arvutiteadus, süsteemid teaduse, informaatika, või infosüsteemidele.

Keeleoskus

Rootsi gümnaasiumi muidugi inglise B või:

IELTS (International Inglise keel Testing Service) - Akadeemiline Module: Üldine miinimum skoor 6. 5 ja minimaalselt 6 iga subtest: kuulamine, lugemine, rääkimine ja kirjutamine.

TOEFL (Test inglise keele kui võõrkeele)

* Computer Based: Üldine vähemalt skoor 233 sealhulgas minimaalne katse kirjalik inglise (TWE) skoor 18
* Paberil: Üldine vähemalt skoor 577 sealhulgas minimaalne TWE skoor 50.
* Interneti-põhine: Üldine vähemalt skoor 91 sealhulgas minimaalne TWE skoor 13.

UEEC (UNSW Institute of Languages ​​Ülikooli inglise Entry Course): Üldine vähemalt skoor C (hinne punkt 7.0), mille minimaalne skoor 20 kirjalikult komponent.

CULT (Combined Ülikoolid Language Test): Üldine minimaalne skoor 70 minimaalse skooriga 17 iga sub-testid kuulamine, lugemine, rääkimine ja kirjutamine.

CPE (Certificate of Inglise keele oskust): vähemalt klassi B.

Muud dokumendid: No muid dokumente on vaja. Ainult määral, nimekirja krediiti ja palgaastmed ning tõend inglise keele jaoks on vaja taotluse.

&nbsp

Tasud non-EU/EEA-students

Õpilased elavad EL / EMP riigid saavad õppida oma magistri programmides tasuta. Hinnad kehtivad õpilastele, kes elavad non-EU-/EEA.

Loe lähemalt, kuidas rakendada programmi või kodulehel!

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Stockholm University is among the top 100 universities in Europe and is one of the largest universities in Scandinavia. The Department of Computer and Systems Sciences (DSV) is part of the Faculty of ... Loe edasi

Stockholm University is among the top 100 universities in Europe and is one of the largest universities in Scandinavia. The Department of Computer and Systems Sciences (DSV) is part of the Faculty of Social Sciences at Stockholm University and has a strong partnership with The Royal Institute of Technology (KTH). DSV puts great emphasis on providing quality university education through its excellent faculty and its innovative learning environment. Näita vähem