Õppekava Finance - uuenduslik lähenemine Study of Finance

&nbsp

Robert Day School õppekava Finance erineb kõigist teistest programmi. Tegelikult, see on teistsugune by design: üliõpilastelt me ​​värvata, meie kiirendatud kohordi õppekava, meie rikas koostöö õppekava programmi. Meil on ka ainulaadne ja õnnelik, et meil on väga helde rahastamise teenetel põhinev stipendiume.

&nbsp

Oleme erinevalt traditsioonilistest ärikoolides, mis on tavaliselt suunatud poole valmistada õpilasi oskusi, nagu juhtimine, põhi rahandus ja turundus. Meie programm on asustatud õpilaste tunneme juba omavad tugevat juhtimist Kalduvus ja on suunatud poole läbistamiseks neid märksa keerukamaid ja rafineeritumaid arusaamist rahanduse ja majanduse.

&nbsp

Sarnaselt teiste peal koolilõpetaja rahastada programme, meie programm keskendub täpsetele kvantitatiivsete ja analüütilist tööd. Kuid samas koolilõpetaja programmide rahastamine sageli jäävad tagama, et nende lõpetajad on ka tugev suhtlejad ja juhid, oleme ehitanud neid elemente arvesse riiki lubamise kriteeriumid ja koostöö õppekava programmeerimine. Tulemuseks on, et meie lõpetajad on võimelised mitte ainult mõista keerukaid rahalise mõisted, vaid ka selgitada nende mõistete tõhusalt teised.

&nbsp

Lõppude lõpuks, mida eristab meid teistest programmidest on, et me ei püüa toota liiki juhid ja rahaline modelers. Selle asemel oleme pühendunud avastamas homsed ettevõtjad ja parimate valmistades neid hulgaliselt oskusi oluline edu tänapäeva maailmas.

&nbsp

&nbsp

Robert Day School õppekava Finance

 • Hüppama-start ametialase kompetentsuse rahastamiseks.
 • Kaalukaid alternatiiviks traditsioonilisele MBA.

See ainulaadne õppeaasta eesmärk on anda premier kraadiõpet in finantsmajandus, mis põhineb hästi määratletud kogumist bakalaureuse eeldused. Üliõpilased, kes täidavad kraadiõppe programmi teenida Master of Arts in Finance kraadi ja sisenevad töökohta kõrgelt arenenud oskus arenenud finantsmajandus, sh ettevõtte rahandus, ökonomeetria, varade hindade ja investeeringute juhtimine.

&nbsp

Lõpetaja osa on ka paaris rikas koostöö õppekava programm, kus kraadiõppurid osaleda eriüritused ja välja campus, võtta kohandatud side orienteeritud töötubasid ja muidu lisada oskusi ja teadmisi, nad saavad klassiruumis.

&nbsp

Õpilased nõustus Magistriõppes on määratud Robert Day õpetlasi ja on õigus saada suuri teenetel põhinev stipendiumi toetust.

&nbsp

&nbsp

Taotluse nõuetele

&nbsp

Taotlemise protsess hõlmab:

 • On-line taotlusvorm.
 • Kaaskirja. Lühikese eessõnaga, milles selgitatakse, teie huvi programmi ja panusele, mida saate teha programmi.
 • Jätka.
 • GMAT või GRE hinded.
 • Inglise keele oskus. Test inglise keele kui võõrkeele (TOEFL) on vajalik rahvusvahelistele tudengitele.
 • Ärakirju.
 • Kaks soovituskirja (vähemalt üks peab olema pärit õppejõud).
 • Üks lühike esseed.
 • Taotluse esitamise lõivu.
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date