magistriõppesse tehisintellekti

Üldine

Programmi kirjeldus

Magistriõppesse Tehisintellekt

&nbsp

Master of Artificial Intelligence (AI) on kaheaastase täiustatud programmi korraldab osakonna Teadmiste ehitus. Keskendub käesolev programm On arusaadav, disain ja loomine intelligentsete süsteemide nii tarkvara (nt arvutimängud) ja riistvara (nt robootika). Termin "Tehisintellekt" ulatub tagasi aastasse 1956, kui John McCarthy määratletud seda kui "teaduse ja tehnika tegemise intelligentsete masinate". Kuigi tänapäeval oleme veel kaugel ehitusmasinad, mida saab läbida kuulus Turingi test (A. Turing, Mind, 59 (236), 1950 - testi teha kindlaks, kas masin näitab inimese intelligentsust) Tehisintellekt on muutunud väga aktiivseks domeeni nii akadeemiliste ringkondade ja tööstuse.Ta on saavutanud ehitada arvutiprogrammide ja robotid, et kogemustest õppida, tunda mustrid väga suur hulk andmeid, ja seetõttu strateegiliselt keerulise otsuse tegemisel. Tehisintellekt on seetõttu interdistsiplinaarne valdkond, kus domeene nagu infotehnoloogia, matemaatika, psühholoogia, bioloogia, filosoofia ja majandusteadus kohtuda.

&nbsp

Mõju valdkonnas Tehisintellekt on asjakohane tõttu olulist rolli mängib see tehnoloogia rakendusi, mis on muutunud asendamatuks ühiskonnas, sealhulgas andmete hankimine (nt tuvastada pettusi krediitkaardi tehingud), automatiseeritud kauplemise tarkvara reaalses turgudel, intelligentne võrk suunamises internet, robotite kosmoseuuringud, sensorvõrkude meditsiinilistes rakendustes ja palju muud. Selles kapten programmi sa koolitatud saada eksperdiks Tehisintellekt, kes suudaksid tänapäeva ja tuleviku väljakutseid.

&nbsp

&nbsp

Karjäärivõimalused

&nbsp

Magistriõpe Tehisintellekt annab teile põhjalikud teadmised algoritmide, meetodeid ja tehnikat domeen tehisintellekti. See võimaldab teil mõista ja töötada arukad süsteemid mitmesuguseid seadeid. Sul on võimalik arendada arvutuslikku lahendusi probleemidele ja pakkuda up-to-date teadus-ja tehnikaalase nõu professionaalne seade. Tehisintellekt Programm põhineb projekti-Centred õppe (PCL) haridussüsteemi. PCL haridussüsteemi sisaldab mitmeid olulisi oskusi, sealhulgas töötavad meeskonnad, intervjuu tehnikat, projekti planeerimine ja esitlus. Kõik need oskused on olulised tulevaste tööandjatega. Programmi käigus siis omandada teaduslik, Probleemide lahendamisele suunatud mõtlemine ja suudab leida vastava kirjanduse ja tarkvara.Lisaks olete võimeline kriitiliselt hindama teadustööde ja tarkvaralahendusi. Üheskoos Saanud Master of Science kraadiga Tehisintellekt sa omama kõiki peamisi pädevusi teadlane, on suurepärane kirjalikult ja esitlemise oskuste ja on koolitatud töötama meeskonnas.

&nbsp

Magistriõpe Tehisintellekt annab head väljavaated saada seisukohta teadusasutus või teadusuuringutele suunatud ettevõte. See hõlmab doktoriõppe ja juhtivatele ametikohtadele ülikoolides, valitsusasutused, ja R & D osakonnad tööstuses. Teised leiavad tee juhtimine ja nõustamine ametikohal, kus on arenenud teadmised töötlemise või hakkab oma firma.

&nbsp

&nbsp

Programmi info

&nbsp

Magistriõppesse Tehisintellekt on kaheaastase programmi õpetatakse täiesti inglise keeles ja viib pealkiri magister (M.Sc.).

&nbsp

Esimesel aastal, siis läbida kursusi seotud teemadel masin õppe multiagentsüsteemid, intelligentne otsing, mängud ja teadmiste omandamine. Kursused nendel teemadel on täiendatud kaks projekti, mis võimaldab teil ühendada ja rakendada, mida olete õppinud neid kursusi.


Aasta esimesel poolaastal teise aasta programm võimaldab teil jätkata isiklikud huvid. Võite osalema rahvusvahelistes vahetusprogrammides, valikainete semestril osaleda äriühingu või teadus internatuuri. Aasta teise poolaasta teisel aastal, siis töötab oma magistritöö uurimisteemaks oma isiklik huvi, järelevalve all üks õppejõud.Seda saab teha magistritöö teadus-või väljaspool ettevõtte või koostöös üks partner ülikoolides DKE.

&nbsp

&nbsp

Programmi kirjeldus

&nbsp

Magistriõppesse Tehisintellekt hõlmab laia teemaderingi rõhutades järgmised kaheksa uurimisteemad:

&nbsp

- Masin õppe uurida suhteid andmekogusid

- Multiagentsüsteemid koostöövõimalusi autonoomne intelligentsed süsteemid

- Asub ainetega, mis võivad töötada keskkonnas, kasutades ebakindel märkused

- Ametliku tehnikat põhjendused ained

- Tehnika esindavad teadmiste

- Intelligentne tehnikaid mängib ja lahendada lauamängud ja kontrolli virtuaalne tähemärki kaubandus videomängud

- Kaevandamise huvitav ja mitte-triviaalne pärit teadmisi ja andmeid vabatekstina

- Relatsiooniline õppe laiendada masin õppe meetodeid tegeleda väljendusrikas loogiline või relatsiooniline esindused.

&nbsp

Lisaks magistritöö teadustöö on võimalik teostada mis on seotud projektidega pakutud instituudid ja ettevõtted piirkonnas. Teadusnõukogu liikmed töötajad on kõik aktiivselt kaasatud osakondade käimasolevad teadusuuringute programm. Selle tulemusena haridus sisu kursused magistriõppesse AI otseselt seotud teadusuuringute läbi.

&nbsp

&nbsp

Planeeri programmi

&nbsp

1. aasta

&nbsp

Semester 1

 • Lahter 1: autonoomsed süsteemid
 • Sihtasutuste esindajad
 • Multiagentsüsteemid
 • Arukas Otsi ja mängud
 • Uurimisprojekt

&nbsp

&nbsp

Semester 2

&nbsp

 • Data Mining
 • Ontoloogia ehitus ja semantilise veebi
 • Relational õppe
 • Tekst Mining
 • Uurimisprojekt

&nbsp

&nbsp

2. aasta

&nbsp

Semester 1

&nbsp

 • Valikuline programm: (rahvusvaheliste) vahetama / internatuuri / teadustöö osakond / täiendavaid valikaineid

&nbsp

&nbsp

Semester 2

&nbsp

 • Magistritöö

&nbsp

&nbsp

Vastuvõtutingimused ja taotlemise kord

&nbsp

Kui soovite taotleda magistriprogramme Tehisintellekt või Operations Research, võite pöörduda otse läbi Minu UM portaal Universvus kodulehel (ei Studielink registreerimine vajalik!).

&nbsp

Palun valmistada kõik nõutavad dokumendid (st diplomi, klassi nimekirja, passi koopia jne) enne täites elektroonilise taotluse vormi.

&nbsp

&nbsp

Taotlemise tähtajad

On kaks hetki aastaringselt, kui õpilased saavad alustada programmi: alguses sügissemestril septembris ja alguses kevadsemestril veebruaris. Pange tähele, et töötlemise ja heakskiitmise taotluse juhatuse Sisseastujale võtab aega. Teie taotlus peab olema täielikult täidetud ja kinnitatud juhatuse poolt Sissepääs enne aasta 1. septembril sügissemestril ja enne 1. veebruarist jaoks kevadsemestril.Seetõttu soovitame esitada oma taotluse kohta niipea kui võimalik ja me nõuda, et te teeksite oma online registreerimine hiljemalt järgmisteks tähtaegadeks:

&nbsp

 • 1. augusti eest sügissemestril;
 • 6. jaanuari eest kevadsemestril.

&nbsp

Kui te vastamata "online registreerimine" tähtaeg ühendust meie vastuvõtu kontori. Pange tähele, et kui te pole veel saanud diplomi, mis kinnitab oma abikõlblikkuse, saate siiski taotleda, esitades kinnitatud ärakirja. Sinu sissepääs on siis tingimusel, et te saada ja esitama koopia eespool nimetatud diplom.

&nbsp

ELi mitteresidentide olema teadlik, et viisa taotlemise ja hindamise oma diplomi võib kesta kauem kui kaks kuud. Seetõttu kohaldatakse võimalikult varakult.

&nbsp

&nbsp

Registreerimine

&nbsp

Kui olete taotlenud üht meie magistriõppe programme internetis ja teil on heaks kiidetud nõukogu poolt Sissepääs osakonna Knowledge Engineering saad arve.Et lõpetada taotlemise protsessi ning vormistama oma registreerimise õpilane teil on vaja saata tagasi oma allkirja arve maksmise õppemaksu Registration Office.

&nbsp

Pange tähele, et see on osaleda haridusprogramm, iga õpilane on kohustatud Registreerimise lõpetamiseks täielikult. Seega veenduge, et te teeksite makse andmeid viimase sammuna oma registreerimist enne eespool nimetatud tähtajad.

&nbsp

&nbsp

Külastage meid!

Magistriõppe Open Days:

&nbsp

 • Laupäev 13 oktoober, 2012
 • Laupäev 2. märts 2013

&nbsp

&nbsp

Iseloomustused

&nbsp

"Olles saanud Top Talent stipendium TUDelft ja on suur potentsiaal stipendium UM, pidin otsustama, mis kapten programmi ja ülikooli valida.

&nbsp

Nii palju kui olen söönud Arvutiteadus kui mu tausta, ma ei saa unustada, kui põnevil ma sain, nähes muidugi pealkirjad Tehisintellekt kapten programmi pakutud DKE. Lisaks maine õppejõud oma projekti-Centred õppe veenis mind, et see uuring oleks anda mulle nii teoreetilise ja praktilise oskusi minu tulevast karjääri.

&nbsp

Ma kasu dünaamiline klassi, state-of-the-art käigus materjali, hubane õhkkond DKE, ning leida võimalus täita minu internatuuri ja väitekirja projekti Philips Research, kus ma olen alustanud ka oma karjääri, pärast pakkumise sain neilt.Ma olen nii sisu umbes valik, mille tegin. "

&nbsp

Aisan Maghsoudi, vilistlane

&nbsp

&nbsp

"Kui ma jõudnud minu bakalaureuse, tahtsin et laiendada oma teadmisi teemade näha kursusi. Seega ma otsustasin jätkata magistriõppes. Maastrichti oli suurepärane valik, sest see oli nii uuenduslik ja dünaamiline õpetamise hoides väga hea kvaliteet. Projekti-Centred õppe (PCL) lähenemine pani mind vastutab oma õppimise seades vahe jättes ruumi minu loovust. See andis mulle maitse teadusuuringute ja on üks põhjusi, miks ma olen nüüd teeme PhD. Osakonna Teadmiste ehitus on suur rahvusvaheline maine küll inimese suurusega. See võimaldab hõlpsasti kontakte õppejõudude ja teiste õpilastega, samuti võttes suur karjäärivõimalusi ja võimalusi.

&nbsp

Täna ma ei kahetsedes minu valik; teadmised omandanud aastate jooksul on andnud mulle võime luua tugev alus oma karjääri. PCL on andnud mulle oskust leida vahendeid ma vajan ülesande täitmiseks, vaid ka luua lühi-ja pikaajalisi eesmärke edukalt saavutada ülesanne. Mitte ainult see on võti edukas uurimisprojekti nagu PhD, vaid ka igapäevaelus."

&nbsp

Philippe Uyttendaele, doktorant

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The Knowledge Engineering bachelor’s and master’s programmes are designed around the Project-Centred Learning (PCL) teaching method. The PCL educational model is small-scale and student-oriented. You ... Loe edasi

The Knowledge Engineering bachelor’s and master’s programmes are designed around the Project-Centred Learning (PCL) teaching method. The PCL educational model is small-scale and student-oriented. You work in small groups on complex and challenging projects that require you to develop a variety of skills such as writing and presentation skills and working in a team. The skills you learn are an important preparation for your future career. Näita vähem