Magistri (MSc) hobuste käitumine, tulemuslikkuse ja koolitus kraadi - täistööajaga

Üldine

Programmi kirjeldus

Magistritöö (MSc) Hobuse käitumine, Performance ja koolitus Eksam - Full-Time

See magistrikraadi Kursus on mõeldud arendada ratsutamine akadeemilisi oskusi ja teadmisi lõpetajatele, keskendudes valdkonnas ratsutamine käitumist, toimivust ja koolitus. Õpilased võiks eeldada, et on olemasolev huvi põhivaldkondades hobuste käitumist teaduse ja hobuse-rider vastasmõju, eriti nende mõju ratsutamine jõudlust. Potentsiaalsed õpilased võivad tulla ka praktik tagaplaanil ratsutamine koolitus ja tulemuslikkust.

Mida ma õppida?

M Tase üksused on tarnitud juhendajad kvalifikatsiooni kraadiõppe tasemel teemasid, kellest paljud on ka tugev British Horse Society (BHS) ja tulemuslikkuse hobuse tausta, millest enamiku teadus- aktiivne. Täiskoormusega õpe annab intensiivse treeningu kraadiõppe tasandil lõpetajale hobuste, spordi psühholoogia või bioloogias tausta ning kahe aasta osalise tööajaga rada on ka olemas.

Uurimisprojekti võimaldab õpilastel viia läbi üksikasjalik eksperimentaaluuringus valitud valdkonnas arendada analüütilisi teadustöö oskusi toel pühendatud juhendajaid. Õpilane profiili arendatakse kogu programmi kasutades mitmesuguseid arenenud akadeemilise ja teadustöö oskusi, rõhuasetusega praktiliste tööstuse rakendused uurimistulemuste. Suuline ja kriitilist hinnangut praeguse teadusuuringute tulemuste võimaldada üliõpilasel arendada sidemeid ratsutamine tööstuse ja hobuste teadlaskond.

Lisaks traditsioonilistele loengud, üksused on tarnitud kasutades ulatuslikku labori ruumide, meie BHS Kinnitatud ÒWhere et TrainÓ keskus, teadusuuringute elanikkonnast kuni 80 hobust, tulemuslikkuse analüüsi riist- ja tarkvara, konverentsireisid ja meeleavaldusi. Student lingid julgustatakse välised organisatsioonid, äriühingud ja ühiseid teadusprojekte. Educational külastused kasutatakse ka laiendada hobuste erioskusi, külastades ka koolitusvõimalused ning rahvusvahelise õppereis.

Võimalik õppevaldkondades

  • Ratsutamine jõudluse ja juhtimise
  • Hobuste kasutamise füsioloogia
  • Hobuste õppimise teooria
  • Sport Psühholoogia
  • Sport coaching
  • Hobuste heaolu
  • Applied Animal Behaviour Science

Hindamismeetodid ja teadustöö võimalusi

Osakute hinnata segu kursuste, praktiliste oskuste hindamist, eksamid, juhtumiuuringute ja projekti töö. Rõhk on asetatud arengu kriitiliselt hinnata ja teadustöö oskusi kasutades kujundav hindamine kogu õppetöö. Arengupsühholoogia tagasiside võimaldab igale õpilasele laiendama oma akadeemilisi oskusi, nagu nad edusamme programmi kaudu.

Mis klassid ma vajan?

BSc (Hons) in teadusega seotud programmi 2: 2 või üle

Kuhu see viib mind?

Magistriõpe lõpetajate võib progresseeruda karjääri õpetamiseks, ratsutamine koolituse, teadusuuringute toetamine, ratsutamine ajakirjanduse ja tulemuslikkuse analüüsi või teise üliõpilased võivad areneda õppida doktorikraadi tasemel.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Sparsholt College Hampshire is one of the leading providers of university level courses for the land and environment, with a history spanning more than 100 years. Our degree courses are validated by t ... Loe edasi

Sparsholt College Hampshire is one of the leading providers of university level courses for the land and environment, with a history spanning more than 100 years. Our degree courses are validated by the University of Portsmouth - ranked in the top 2% of Universities worldwide (The Times Higher Education World University Rankings 2014), and our international students benefit from unrivalled facilities spread across a campus that spans almost 400 acres of beautiful British countryside. Näita vähem