Magistri- disaini teadus-ja eksperimenteerimise

Üldine

Programmi kirjeldus

Master 's in Design teadustegevus ja katsed

Design 21. sajandil vajab spetsialistide transdistsiplinaarseid koolitus, kes on võimeline töötama ühiseid protsesse ning kes uurivad ja mõista maailma, kus nad elavad ja mõju oma tegevust. Kasvav sõltuvus tehnoloogilisi seadmeid, materjale mõõtme elu ja esemetest, mida me suhelda iga päev teha kaasaegse disainiga privilegeeritud, millest mõelda ja sekkuda maailmas. Nendel põhjustel seda magistriõppe kursus on pakutud ala arutelule väga protsesside disaini, vaid ka piirkonna eksperimenteerimine, praktika ja otsustavat sekkumist.

Peamine eesmärk Master 's in Design teadustegevus ja katsed on pakkuda kontseptuaalne vahendite ja edendada eksperimentaalset tavade teadus disain ja kriitilise ümberkujundamine sotsiaal-kultuuriline keskkond, milles me elame. See magistriõppe kursuse tõuseb kohustuse lähendada disaini alal teadmiste tootmisel ja teadus-ja disaini kui vahendit sekkumise ja sotsiaalse innovatsiooni, mille ümber mõelda ja uuesti kuju praegustele ja tulevastele elustiili.

Muidugi ühendab erinevaid teadlikkust ja metoodika, mis on omane eksperimentaalne ja koostöö keskkonnad nagu Medialabs, Fablabs või töökodades kunstilooming koos uurimismeetodeid ja sotsiaalteadused, uuringud teaduse ja tehnoloogia või kultuurilugu. Nii teoreetiline istungid on kaasas praktiline töötoad HANGAR tootmise keskus, kus tööpiirkond on alati kättesaadav õpilastele.

Üldisi eesmärke TRAINING

Et koolitada spetsialiste võimeline läbi viima projekte teadus-ja eksperimenteerimise disaini tulemusena kriitiline analüüs ja loomine objektide ja seadmed, mida saab kasutada säästva ümberkujundamise sotsiaal-kultuuriline keskkond, milles me elame. Need protsessid on teinud võimalikuks uurimismeetodeid, kontseptuaalne vahendite ja eksperimentaalne tegevus, mis tekivad kohtumisel ühiskonnateaduste, kunsti ja disaini. Võttes eeskujuks vaba kultuuri ja avatud planeering, millist kutsetegevus, mis on kavandatud on mõeldud eelkõige kontekstis tööga, mis on heterogeneousº, transdistsiplinaarseid ja koostööl.

Õppeplaani

Muidugi koosneb viiest moodulist, mis koonduvad ümber lõplik projekt.

  • Moodul I - ühiskondlikus elus asju
  • Moodul II - Kriitiline ja spekulatiivne disain
  • III moodul - Creative tavade ja meetodite teadusuuringud disain
  • Moodul IV - digitaalne tootmine
  • Moodul V - Final Project

See magistrikraadi muidugi pakub transdistsiplinaarseid Ringkäik valdkondade õppe-, teadus-ja teoreetilist / praktilist katsetamist. Metoodika hõlmab klasside teooria, loengute ja temaatiliste seminaride, workshop praktikumid, eksperimenteerimise etappidel, töökoosolekute ja saatel ja juhendamine projektide.

Muidugi on käivitada koostöö BAU, University Centre of Design Barcelona ja HANGAR, uurimis- ja loomingust koos erinevate projektide teadus-ja eksperimenteerimise seoses disaini. Seega, lisaks klassiruumides, kus teooria tunnid, seminare ja loenguid toimub, valdkondades on olemas ka praktiline töö ja eksperimenteerimine töötoad. Õpilased on ka pidev juurdepääs töökoda ala HANGAR isiklikuks tööd ja projektid.

Aktuaalset

Professionaalne kohaldamisel omandatud teadmisi ja oskusi sel magistrikraadi muidugi saab olema suunatud erinevates valdkondades, näiteks projekte laborid digitaalse loomine ja tootmine (Fablabs, Makerspaces, Medialabs jne), tööd disaini või arhitektuuri-stuudiod, kultuuri- ja kunsti, projektide sotsiaalsete diagnoosimise ja ravi, või projektide sotsiaalse innovatsiooni. Muidugi on ka, ja eriti, mis on mõeldud spetsialistidele, kes soovivad töötada uurimiskeskuste või uurimisrühmad, mis sisaldavad tehnilisi, sotsiaalseid ja humanistlikke teadmisi, kui neid koolitada disainerid, kultuuri juhid, teadlased ja sotsiaalse astujad ja trafode väljad teadmiste pakutud disaini kui vahendit teadus- ja materjali sekkumine maailmas.

INFOLEHT

Edit: 1. väljaanne

Kvalifikatsioon: Master 's in Design teadustegevus ja katsed akrediteeritud Universidad de Vic-UCC. Õpilased ilma ülikoolidiplomite saavad University Extension Studies diplom.

Maht: 60 ECTS School tähtaeg: 6. oktoober 2015 kuni juunini 2016 Final Project Ettekanne: juuni 2016 Ajakava: teisipäeviti, kolmapäeviti ja neljapäeviti 16h kuni 19h

Režiim: Kohapealne

Keel: Hispaania / Inglise (kakskeelne õppejõud)

Hind: 6960 €

Märkused: Sülearvuti vaja. Intensiivne Hispaania muidugi välisüliõpilastele, kes soovivad taotleda magistrikraadi (valikkursus). Alates 10. september-oktoober, 2.; esmaspäevast reedeni (4h / päevas) - 395 €.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Bau is a centre that provides higher education in the field of design. Located in Barcelona, one of the leading cities in the field of design, BAU is situated in an industrial area of over 6,000 m2 eq ... Loe edasi

Bau is a centre that provides higher education in the field of design. Located in Barcelona, one of the leading cities in the field of design, BAU is situated in an industrial area of over 6,000 m2 equipped with specific rooms for teaching and multi-purpose spaces designed to promote research, creation and innovation. Näita vähem