Magistri- ja doktoriõppe programmide juhtimis-

Üldine

Programmi kirjeldus

Magistriõpe ja doktoriõppesse Educational Leadership

Missioon magistri- ja doktoriõppe programmid Educational Leadership on valmistada haridusasutuste juhid koos arenenud, lai ja põhjalik teadmiste ja oskuste baasi tõhusalt luua ja säilitada mõtestatud ja sihipärase suhted komponente ning sooritama reforme, mille tulemuseks on parem õpilane saavutus.

Õppekava ülevaade

"... Tegevus, mis hõlmab teatud omadusi. Nendeks pühendumust inimeste heaolu ja otsida tõde ja teistele. See on tegevus, kes on vaba, kes suudavad tegutseda ise ... PRAXIS on alati riskantne "(Carr ja Kremis 1986: 190)

CGU koolilõpetaja Õppekava põhineb temaatiliste niit Leadership Praxis. Kursuse sisu ja pedagoogika eesmärk on rõhutada dialoogilise strateegia, tegevuskava ja tasakaalustatud mõõtmine, mis tunnistab, toetab, ja võtab vastutuse kohustus praktik-uurija kujundada ühiskonda ja maailma muuta. CGU õppekava lülitatakse reaalse globaalse ja tööstuse küsimustes esitatakse koos võrdleva globaalse piirkondlikku perspektiivi kohalike ja rahvusvaheliste akadeemiliste ja tööstuse eksperdid.

College of Education Õppekava

College of Education 's õppekava pikkust intensiivset nelja akadeemilise kvartalis programmi (mis koosneb 28 krediiti interdistsiplinaarne põhilisi kursusi ja 20 ainepunkti alates College of Education core kursused). Kursuste eesmärk on sisustada õpilastele vajalikud mõisted ja tehnilisi vahendeid, mis on vajalikud praktika viib kõigil hariduslike organisatsioonidega valitsuse ja erasektori akadeemilise seaded. Magistriõpe saab tellida nii eraldiseisvate kraadi või komponendina raja suunas doktorikraadi (kas või Ph.D. hariduses). Õpilased otsivad magistrikraadi või doktoriõppe Haridus peab kõigepealt edukalt Ülikooli interdistsiplinaarne õppekava.

Kvartal 1
    

 • Foundations of Knowledge - Interdistsiplinaarne Core
 • Võrdlev Cultures and Human Rights: Liikumine Complex Global ühenduse - Interdistsiplinaarne Core
 • Üldise poliitilise majandusega - Interdistsiplinaarne CoreKvartal 2

 • Eetika ja Moraal dilemmad - Interdistsiplinaarne Core
 • Läbirääkimised ja konfliktide lahendamise - Interdistsiplinaarne Core
 • Meetodid ja teooriad strateegiliste otsuste tegemisel - Interdistsiplinaarne Core
 • Innovatsioon, Tehnoloogia ja Ettevõtluse - Interdistsiplinaarne CoreKvartal 3

 • Täpsem teooriad Juhtimine ja Organizational Behavior - Interdistsiplinaarne Core
 • Põhimõtted Haridus Leadership - Euroopa Nõukogu Curriculum Core
 • Teooria ja praktika keeruliste organisatsioonide - Euroopa Nõukogu Curriculum CoreKvartal 4

 •  Õppekava Perspectives for Educational Leadership - Euroopa Nõukogu Curriculum Core
 •  Täpsem Seminar Educational Leadership: teooria ja praktika - Euroopa Nõukogu Curriculum Core
 •  Uurimismeetodid Educational Leadership - Euroopa Nõukogu Curriculum Core

Ülikooli interdistsiplinaarne õppekava on kohustuslik kõigile üliõpilane otsib meistrid, Ph.D., ja doktorikraadi üle raha genereeriva kolm Colleges.


Pärast Interdistsiplinaarne Core, doktorantide oleks registreeruda raha genereeriva Euroopa Nõukogu õppekava ka tabelis loetletud eespool. Õpilased, kes on varem läbinud Magistriõpe oleks kohe jätkata oma akadeemilist domeeni erialasid (40-48 ainepunkti), cross domeeni valikained (8-16 punkti) ja lõpuks oma teadus- ja väitekirja (24 ainepunkti).

Viimati uuendatud aug 2015

Teave kooli kohta

As a global leader, Cambridge Graduate University is designed for you. Cambridge Graduate University is the world’s first global campus university crafted by the world’s top scholars for a select coho ... Loe edasi

As a global leader, Cambridge Graduate University is designed for you. Cambridge Graduate University is the world’s first global campus university crafted by the world’s top scholars for a select cohort of global leaders to have 21st Century global impact and beyond. Prestigious scholars and practitioners from elite universities, such as Harvard, MIT, Yale, Oxford, London School of Economics and more, personally travel with, mentor and transform each select cohort of global leaders through global immersion intensives, building a rare and powerful global network of global leaders for global impact. It is your time! Let’s transform and empower you! Näita vähem