Magistrid üldjuhtimises

Üldine

Saadaval 2 asukohta
Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Tõsta tugeva aluse kõigis põhivaldkondades . Ükskõik milline on teie uuringu taust, saate arendada välja põhjalikud teadmised ja oskused, et maksimeerida oma karjäärivõimalusi .

Töötage erialal asjatundlikkust valikainete ja käepäraste boot laagrite laialdase pakkumise kaudu ning valides oma ettevõttesisese projekti . Üliõpilastele, kes on väga huvitatud inimressursist, pakume ka valikulist Euroopa HRM-i vahetust.

Reastab Financial Times

  • Reastatud nr. 1 Belgias
  • 10 parimat karjääriteenuste kohta kogu maailmas
  • QS maailma ülikooli edetabelis on 29. koht

Võite programmis osaleda kõigis kolmes meie ülikoolilinnakutes Brüsselis, Ghentis või Leuvenis.

Programmi sisu

Programmi esimeses osas saate laialdase ülevaate kõigist juhtimisvaldkondadest. Alustades krahhi kursusel juhtkonna põhialuste, siis siis liikuda põhilisi teemasid. See tagab, et kõik, olenemata uuringu taustast, mõistavad põhimõisteid. Kõigi erinevate moodulite kaudu on teil silmitsi arvukate tegevuste õppega seotud väljakutsete ja isikliku arengu õppustega.

Rahvusvaheline reis viib teid Istanbulisse, Türki. Ettevõtte külastuste ja praktiliste ülesannete kaudu saate teada, kuidas äri toimub erinevates kultuurides. Programmi teises osas saate oma õppekava kohandada paljude valikainete, boot laagrite ja kahekuulise nõustamisprojektiga.

Õppimise kogemus

Koos meie magistrikraadiga üldjuhtimise programmis saate arendada hea mõista kõikidesse põhivaldkondadesse - samuti spetsialiseerunud valdkondadest, mida soovite uurida.

See programm moodustab silla ülikoolis omandatud teadmiste ja ärimaailma praktiliste väljakutsete vahel. Hankige oma ideede elluviimiseks vajalikud teadmised, oskused ja usaldus.

Kui liitute selle meistriga, olete osa väga mitmekesistest õpilaste rühmadest, kellel on erinevad akadeemilised taustad, erinevad isiklikud huvid ja karjääri eesmärgid. See programm viib teid ka Intercultural-ärireisist Istanbulisse, kus saate tutvuda rahvusvaheliste ettevõtete väljakutsetega läbi ettevõtte külastuste ja loengute kombinatsiooni.

Kui olete põhjalikult läbi viinud kõik põhivaldkonna valdkonnad, on sul valik valikutest ja spetsiaalsetest käivitamiskohtadest, et kohandada õppekava vastavalt teie huvidele ja tulevasse karjääri.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Yes, we offer fully-accredited, world class education programmes combining a healthy mix of theoretical knowledge and practical insight. Yes, we are a leading academic institution with a strong tradit ... Loe edasi

Yes, we offer fully-accredited, world class education programmes combining a healthy mix of theoretical knowledge and practical insight. Yes, we are a leading academic institution with a strong tradition of innovative and independent research. Yes, we boast internationally recognised, expert faculty with close ties to the corporate world. And yes, we are consistently ranked amongst the top business schools in Europe and the world. Näita vähem
Genti , Leuven , Brüssel + 2 Rohkem Vähem

Akrediteeringud