Meistrid (MMU) popmuusika jõudlust - kitarr, bass, trummid, vokaal

Üldine

Programmi kirjeldus

Kursuse tutvustus

Muidugi julgustab sind arendada kõrgeima instrumentaalne oskust eraõppetundide ja personaalset õpet. Sul on ka arendada oma juhtpositsiooni ja muusikaline juhtimisoskuste kaudu juhtiv ansambel, mis lõpeb täitmiseks väljakutseid originaal ja olemasoleva repertuaari.

On muidugi, võite valida valikud, mis sisaldavad uurimise tulemuslikkuse traditsioon, kasutamise muusikat, tervist ja heaolu, ning kultuurilisi aspekte muusikat. Sul on ka toota märkimisväärne hulk tööd põhjendus koos tõendavate teadus, mis toetab ja informeerib oma lõpliku projekti. ICMP on MMUS on eelkõige suunatud inimestele, kes soovivad jätkata oma õpinguid pärast eristada end kraadi tasemel muidugi, või kes on omandanud võrreldava tööstuse kogemus ja on pühendunud sellele, et saavutada veelgi suuremat meisterlikkust nende vastavate vahenditega.

Kursuse detailid

Sa edasiarendamiseks oma instrumentaalsed oskused, keskendudes teie isiklik suhe oma instrumendi ja laiendamist oma tehnilisi oskusi, samuti oma rolli esineja kontekstis live ja stuudio keskkond. See element programmis esitatakse, kasutades erinevaid režiimide uuring, sealhulgas üks-ühele lugu, ansambli ning loengud, samuti era- ja grupi õpetused; See kombinatsioon võimaldab personaalset lähenemist, et uurida.

Akadeemiline ja teaduslik oskused

Sa kohustuvad oluliselt uurimisprojekti, mis viib tootmise olulise jõudluse ja väitekirja. Siis tuleb väljakutse arendada erinevaid oskusi ja tehnikaid, ja sa omandama ja viimistleda kriitilise mõtlemise oskust, mis võimaldab teil vaadata praeguse akadeemilise kirjanduse ja väljund.

Professional Development

Oluline osa oma professionaalse arengu toetub oma võimet tegutseda iseseisvalt, mis kontekstis Programmi hõlmab tõhusalt tegeleda füüsilisest isikust suunatud uuringus. Võime kindlaks oma isikliku õppimise nõudeid ja seejärel kavandada ja industriously ellu plaan nende saavutamiseks, samal ajal tõhusalt valides ja rakendades asjakohased ressursid, on kriitiline oskus, mis on välja töötatud, toetada ja väljakutse kogu programmis.

Valitud Tutor

Hailing Massachusetts, Ameerika Ühendriigid, Chris on väga kogenud pro kitarrist rohkem kui 20 aastat kitarri kogemus.

Pärast käivad Berkeley Boston, ta kohe sai kinni touring ja salvestus kitarrist, liiguvad need kaldad 1992. Kunstnikud on ta töötanud hulka Kariibi Soca / Calypso kunstnik Nool, featuring oma tohutu hitt "Kuumad Kuum", samuti Sister Sledge, Odyssey, Mick Ronson ja Felix Pappalardi.

Veel hiljuti ta on salvestanud mitu plaati ja esinenud laulukirjutaja Jeb Loy Nichols ja on jätkuvalt väga hõivatud stuudio ja live kitarrist. Chris on meister muusik ja mängib alati suure maitse, mistõttu ta on nii nõudlust.

Peamised faktid

 • Personaliseeritud õppimise kogemus varustab sind teadmised, mõistmine ja oskused edukaks tööd muusikatööstust
 • Üks-ühele instrumentaalne lugu koos juhendaja oma valik ja enesetäiendamine järelevalve
 • Londoni asukoht pakub võimalusi esinema kontserti tipus London kohtades ja sukeldu praeguse muusikaelu
 • Kvaliteetne õppetöö tööstuse praktikud
 • Ulatuslik muusika tööstuse seoseid ning juurdepääsu võimaldab teil luua, et kõik-tähtis võrgustiku
 • Loominguline ja inspireeriv õpikeskkond
 • Võite keskenduda aru oma unikaalne identiteet muusikuna
 • Ühendab arenenud jõudlust range stipendiumi
 • Parandab oma loovust ja enesekindlust kui esineja ja akadeemilise
 • Üks aasta täistööajaga või kahe aasta osakoormusega õpe

Riiki sisenemise nõuded

Taotlejad on tavaliselt hea autasustatakse diplomi (ülemise teise või esimese) või samaväärne, või võrreldava kutsealase või teadustöö kogemus.

Instituut tervitab taotluste kehtestatud praktikud, kes soovivad teha uuring kraadiõppe tasandil, kuid ei pruugi olla nõutud kvalifikatsiooni. Need õpilased võivad anda krediiti oma eelneva uuringu või kogemus.

International: Inglise keele nõue - Min tasemele B2 Euroopa keeleõppe raamdokumendi - Lisateavet https://www.gov.uk/government/organisations/uk-visas-and-immigration.

Täites taotluse Masters, siis kasutage upload funktsiooni anda koopiaid järgnevatest:

 • Personaalne viide (ideaalis bakalaureuse institutsioon vajaduse korral)
 • Isiklik avaldus

Lisaks siis palutakse täita audition / intervjuud. Täiendavaid dokumente / tõendeid, mis toetavad teie taotlus võib olla vajalik teatud juhtudel.

Viimati uuendatud aug 2016

Teave kooli kohta

At the ICMP, we have always focused on the needs and potential of individual students, ensuring that the education we provide is tailored and personalised, and giving you the best chance of success in ... Loe edasi

At the ICMP, we have always focused on the needs and potential of individual students, ensuring that the education we provide is tailored and personalised, and giving you the best chance of success in the very competitive and challenging environment of the music industry. Näita vähem