Meistrid haridus ühiskonna arengut ja tegevust

Üldine

Programmi kirjeldus

Magistriõpe of Education programmi Community Development & Action on kahe aasta praktik keskendunud kraadi Hod osakond, valmistades õpilasi ette professionaalse juhtkonna muutuste kaudu kohalikes kogukondades. Programm ühendab teooria, teadus ja praktika õpetada üliõpilastele vajalikud vahendid, et uurida, disain ja säilitada muutus seoses organisatsioonide, ühenduste ja poliitika, et toetada positiivse inimese arengule.

Kuna üliõpilane kogukondade ja inimarengu, siis on oodata, et EL on pühendunud oma hariduse, tunnistades kavatsusega programmi eesmärke ja teha jõupingutusi, et õppida ja kasvada üle minimaalse nõuetele. Sa endale eeldatavalt oma parimad tööd ja säilitada oma isikliku terviklikkuse ja usaldusväärsuse programmi. Kursuste hõlmab vähemalt 30 tundi vaja ja valikainete tunnid sisu valdkondades. Muidugi valik võib sõltuda karjääri eesmärgid üliõpilaste ja soovitusi, mida tema suur nõuandja.

Proovi uuringud

Sügis 2014

 • Professional Seminar - Saades võtmeisik *
 • Ühenduse uurimiskomisjoni *
 • Kogukonna arengu teooria *

Kevad 2015

 • Consulting
 • Pre-praktikum *
 • Ühenduse sekkumine & Change

Sügis 2015

 • Teooriad Ebavõrdsus
 • programmi hindamine

Kevad 2016

 • ühenduse organiseerimine
 • Global mõõtmed kogukonna arengu

*Tähistab vaja muidugi

Üliõpilane võib valida ka võtta veel 6 tundi ja täielik kontsentratsioon ala tema valikul. Näiteid valdkondades kontsentratsioon hulka teemasid nagu Leadership and Management, International Development, haridus, poliitika, ühenduse tervise ja heaolu, ja programmi hindamine.

Koolitus

Järelevalve valdkonnas kogemus on kriitiline osa õppimist ja arengut iga CDA üliõpilane. Eesmärk praktikum kogemus on võimaldada igale õpilasele võimalus taotleda foundational kogukonna arengu põhimõtete ja kursuste ja luua professionaalseid oskusi mõtestatud seaded. Kõige sagedamini need kogemused toimuvad off-campus organisatsiooni või riigiasutuse seaded, kuid nad võivad võtta ka muid vorme. Üle mõned suved, Department of Human ja Organizational Development pakub võimalusi osaleda Fieldschool kultuuridevahelise hariduse, mis võib olla ka arvestada poole praktikum nõuded eelneva nõusoleku.

Lõplik hinnang valikud

CDA õpilased peavad läbima, vähemalt 30 tundi kursuste, 300 tundi practicum tööd ja üks järgmisest kolmest lõpliku hinnangu võimalusi:

 1. Magistritöö - see on kogemus sõltumatut teadustööd, mis on mõeldud toetama valdkonnas kogukonna arengut. Vajuta siia, et näha näiteid viimase teesid.
 2. Lõplik projekt - See võimalus võimaldab õpilastel ühendada CDA tuumikfilosoofiat, kursuste ja praktiline kogemus. Üliõpilane suhelda otstarbekalt, kuidas need kolm elementi on omavahel seotud ja kuidas nad on aidanud oma isiklikku ja tööalast arengut tekkida projekti eluiga. Vajuta siia, et näha näiteid viimase õpilane projekte.
 3. Põhjalik eksam - See on põhjalik kirjalikult kogemus mõeldud kuvada õpilase täielikuks mõistmiseks hõlmatud materjali CDA Õppekava ja julgustada üliõpilane kriitiliselt mõtlema selle materjali.

Iga lõpliku hinnangu võimalus annab õpilasele erinevat meetodit väljendada seda, mida nad on õppinud ja kuidas seda rakendada. Iga õpilane peaks rääkima oma suurte nõunik peale gümnaasiumi, et arutada, mis hindamise võimalus on asjakohane. Kuna magistritöö ja lõplik projekt valikud nõuavad suurt ettevalmistamist, õpilane peab plaan jääda programmi neli semestrit; LINK õpilased ja need, mille lõpetas kolm semestrit tuleb valida põhjaliku eksami variant.

Viimati uuendatud aug 2016

Teave kooli kohta

Peabody College of education and human development makes a difference in the lives of thousands of people by creating new knowledge.

Peabody College of education and human development makes a difference in the lives of thousands of people by creating new knowledge. Näita vähem