Meistrid haridus laps õpib

Üldine

Programmi kirjeldus

M.Ed. Child Studies programm pakub interdistsiplinaarne määral läbi Department of Psychology and Human Development. Toetudes Peabody kolledži pikaajaline tipptaseme, programm on mõeldud rongi teadlike praktikud ja teadlased on paljudes valdkondades, mis on seotud laste ja noorukite arengut. Kogu programmi õpilased saavad integreerida teadus, teooria ja praktika.

36-tunnise programmi koosneb 12-18 krediidi tundi Core Curriculum Kursuste ja 18-24 krediidi tundi valikainete kursuste, mis on individuaalselt iga õpilase isiklike huvide ja ametialaste eesmärkide saavutamiseks. Programm pakub traditsioonilist klassiruumis ettevalmistamise kõrval käed-praktikum kogemused või Research Mentorlus, mis on integreeritud uuringud.

Kõik õpilased valida olema üks kahest lood. Applied Professional Track sobib hästi üliõpilastele, kes on huvitatud töötamisest otse laste ja perede praktik rolle (nt Board Certified Behavior Analüütikud Child Life spetsialistid, noored ja Family Program Arendajad). Empiiriliste uuringute rada on mõeldud üliõpilastele, kes on huvitatud registreerimisega lõpuks doktoriõppes (nt, Ph.D., Psy.D., Ed.D. Clinical, Nõustamine, arenemine, haridus-, või Cognitive Psychology) või jätkata karjääri teadus. Mõlemad variandid nõuavad, et õpilased saavad kvalifitseeritud integreerida uusimat lapse arengu uuringute teooria ja efektiivne praktika professionaalse või akadeemilise seaded. Iga loo täiendavat valdkonda kontsentratsiooni (nt Laps ja Pere Teenused, kliinilise psühholoogia, vaesuse ja sekkumine jne) võimaldavad veelgi spetsialiseerumine. Aste kulmineerub põhjalik eksam, mis kajastab kõiki kursuste lõpetanud ja on otseselt seotud iga üksiku õpilase arengut ja isiklikke eesmärke.

Kuna programmi väiksus (umbes 20 õpilast ühe kohordi), õpilased võivad oodata, et saada individuaalset tähelepanu nende nõustajatele. Praegune Õpilased tegelevad mitmesuguseid huve läbi vaheldusrikas õppeprogrammide. Vilistlased on läinud edasi erinevaid karjäärivõimalusi.

Märkus: Kuigi M.Ed. Child Studies programm võimaldab õpilastel jätkata erinevate huvide ja sisaldab uuringu intellektuaalne, emotsionaalne, sotsiaalne ja füüsiline areng lastel ja noorukitel, see ei too kaasa licensure kui nõuandja, terapeut või õpetaja. Mõned õpilased võivad soovida kasutada programmi aga kui aluse jälitavad nagu licensure või ettevalmistusena seotud doktorantuuri.

Program Filosoofia

Need ülesanded, laste ja perede täna nõuavad hoolikat tähelepanu arenguhäireid praktikud ja teadlased teatanud arengu teooria ja teadus. See on meie usk, et meil on parimad võimalused meie jõupingutusi, et mõjutada laste ja perede kindlal viisil, kui me siseneda valdkonnas relvastatud tugeva aluse teadmiste väita lapse arengule teadus- ja stipendiumi.

Osav arendustööde teaduse ja teooria teenistuses ennetamine, sekkumine, propaganda, tervise ja hariduse laste ja nende hooldajate võib teha palju, et parandada tähtis tulemusi põlvedele. Need on kohaldatud arengulised spetsialistidele ja teadlastele oleme valmis Master of Education in Child Studies programmi Peabody College.

Applied Professional Track

Õpilastele, kelle akadeemilise ja erialase eesmärke hulka ettevalmistus karjääri vahetult koos töötavad laste ja perede, see programm võimaluse pakub üliõpilastele võimalusi akadeemiline didaktiline ja põhjalik, juhendaja erialaseid kogemusi laste ja perede pakkuvad organisatsioonid. Õpilased on kokku sobitada asjaomaste asutuste ja organisatsioonide ühenduse piires saada praktilisi kogemusi praktika seaded. Need kogemused täiendavad foundational kursuste, õpilased paindlikkust kujundada oma õppetöö ümber teadusvaldkonnad uurimise sisulise huvi neile. Applied Professional Track sobib ideaalselt õpilastele, kelle eesmärk on endale professionaalse rolli vahetult koos töötavad lapsed, noorukid ja peredele.

Valdkonda kontsentratsiooni hulka võivad kuuluda:

 • Applied Käitumist analüüs
 • Kunst ja meedia
 • Laps ja pere teenused
 • Arenguhäired ja varase sekkumise
 • Haridusprogramm Development
 • Andekas Education
 • Keel ja kirjaoskus
 • Pediatric Health Care
 • Vaesus ja sekkumine
 • Noorte arengu ja Mittetulundusühingute

Empiiriline uurimus Rada

Õpilastele, kelle akadeemilise ja erialase eesmärke hulka ettevalmistamine seisukohad teadusuuringute või veelgi kraadiõppe, nagu doktoriõpe Clinical, arenemine, haridus-, või Kognitiivne psühholoogia, see programm on mõeldud, et parandada õpilaste taustaga edu neid seadeid ning pakkuda kogemusi, mis täiendab, et ettevalmistamisel. Õpilased on sobitatud teaduskonna mentor ja andnud võimaluse osaleda uurimislaeva meeskond ala sisuline huvi neile. Uurimismeetodeid ja statistika kursuste ja lõpetamise sõltumatu uurimisprojekti asjakohane esitamise avaldamiseks on täiendavaid nõudeid. Empiiriliste uuringute Track sobib hästi üliõpilastele, kelle huve kätkevad ekspertiisi läbiviimiseks arengu- või kliiniliste uuringute ja valmistada doktoriõppe ja lõpliku karjääri akadeemiliste, teadus- ja muude ülikooli ja kliinilise seaded.

Valdkonda kontsentratsiooni hulka võivad kuuluda:

 • Kliiniline psühholoogia
 • Arengupsühholoogia
 • Koolipsühholoogia
Viimati uuendatud aug 2016

Teave kooli kohta

Peabody College of education and human development makes a difference in the lives of thousands of people by creating new knowledge.

Peabody College of education and human development makes a difference in the lives of thousands of people by creating new knowledge. Näita vähem