Meistrid hariduse kvantitatiivseid meetodeid

Üldine

Programmi kirjeldus

Master of Education (M.Ed.) kvantitatiivseid meetodeid (QM) eesmärk on anda õpilastele tugeva kvantitatiivse meetodite koolitus rakendusuuringud seaded. Õpilased, kelle jaoks uus programm oleks huvi ja väärtust on need, kes soovivad töötada koolisüsteem, valitsuse, tööstuse, mis on pühendatud uurimisasutused, akadeemilise seaded ja meditsiinikooli teadusasutustele.

Õpilased selles 32-tunnise programmi võtta kaks nõutav põhilisi kursusi kvantitatiivseid meetodeid, kaks nõutavat tundi seminari tegevus, ja kaheksa täiendavaid kursusi, millest üks võib olla sisu muidugi (st väljaspool QM ala) ja üks võib olla QM muidugi väljaspool psühholoogia ja inimarengu. Programm kulmineerub suvel-pikk või semestri pikkune praktika, kus õpilased saavad reaalse maailma kogemus tootma andmete analüüse avaliku või erasektori organisatsiooni Nashville või laiema teadlaskonna.

Õpilased on koolitatud selle programmi pannakse selliseid praktikume põhineb nende andmete analüütilist oskuste, väljaõppe teadus disain, statistilise tarkvara oskusi, suurepärane kirjutamise / aruanne ja üldine suhtlemisvõimele ja nende suutlikkust töötada välja ja kriitika teadus projekteerimine, mõõtmise plaanid, ja proovide võtmise kavad.

Potentsiaalsed tööandjad sellise õpilased osaliselt kattuvad internatuuri seaded QM magistrantidele. Eriti tugev uurimistöös vaja sellist töötajat on meditsiinikoolis uurimistöös, millest paljud on pühendatud uurimisrühmad, et töötaja andmed analüütiline mõõtmine ja disaini eksperdid täistööajaga tööd rahastas biomeditsiiniliste uuringute projekte. Teine selline säte on avaliku koolisüsteemi, mis on kasvanud vajadus andmete analüüs, mõõtmine ja aruandlus teadmised, mis on korrutatud dramaatiliselt alates rakendamise No Child Left Behind ja nendega seotud kooli vastutuse algatusi.

õppekava ülevaade

Kaks vajalik QM kursused: PSY-GS 8861 ja 8864, kaks semestri sissejuhatav statistika jada

Vajalik Seminar sooviavaldused: Õpilased peavad saama vähemalt kaks tundi regulaarse ühe tunni QM seminar seeria, PSY-GS 8855.

Kaheksa kolme tunni valikainete kursused: Neist üks QM Muidugi võib tulla väljastpoolt QM programmi nt biostatistika või muid kvantitatiivseid meetodeid kursuste Peabody. Lisaks üks Loomulikult saab sisu muidugi seest psühholoogia osakond (Peabody või A & D). Seega kaheksast valikaineid, kuus tuleb seestpoolt Psychology and Human Development QM õppekava (ja seitse või kaheksa võib pärineda QM õppekava), sealhulgas:

 • PSY-GS 8867, Mitmemõõtmeline analüüs;
 • PSY-GS 8870, Korrelatsioon ja regressioon;
 • PSY-GS 8873, struktuurifondide Equation Modeling;
 • PSY-GS 8876, Psühholoogiline mõõtmine;
 • PSY-GS 8850, ettevalmistav ja graafiliste andmete analüüs;
 • PSY-GS ____, Mitteparameetriline statistika;
 • PSY-GS 8879, Teguranalüüs;
 • PSY-GS 8882, mitmetasandiline modelleerimine;
 • PSY-GS 8888, latentne kasvukõvera modelleerimine;
 • PSY-GS 8885, latentne klassi ja segu modelleerimine;
 • PSY-GS 8850, Applied Bayesi analüüs latentse Muutuv Modeling
 • PSY-GS 8880, Sissejuhatus vastamise teooria;
 • PSY-GS 8881, Advanced vastamise teooria;

Kokku tundi = 32 piirkonnas lõppu kaheaastase programmi, kõik M.Ed. õpilased peavad täitma intensiivne praktika (kas kolme- või nelja kuu semestri internatuuri või kahe kuu suve internatuuri). Praktika toimub tegelikus rakendusuuringuid seade, näiteks kooli süsteem, meditsiinikoolis uurimistöös, testimise ettevõte või poliitika instituut.

Vanderbilt õppejõud ja organisatsiooni esindaja teeb koostööd järelevalve internatuuri. Lõpetamisel, õpilane kirjutab 2000-2500 sõna teadus kokkuvõte (umbes kaheksa kuni 10 sõrendatult lehekülge) võtab kokku teadusuuringud ajal internatuuri. Kokkuvõttes tuleb näidata teadusuuringud, mille üliõpilane töötas üliõpilane konkreetset osa, analüütilise meetodeid, tarkvara töötab ja tooted teadusuuringud. Järeldus teadus kokkuvõttes tuleks kriitiliselt hinnata panus internatuuri kogemus õpilase isiklikku karjääri. Kokkuvõte esitatakse Vanderbilt QM õppejõud järelevalve õpilase internatuuri.

Viimati uuendatud aug 2016

Teave kooli kohta

Peabody College of education and human development makes a difference in the lives of thousands of people by creating new knowledge.

Peabody College of education and human development makes a difference in the lives of thousands of people by creating new knowledge. Näita vähem