Läbi mitmekülgset lähenemist haridusele eesotsas teaduskonna teadmisi inimkapitali arendamine, rahvusvaheliste organisatsioonide ja hariduspoliitika reform, IEPM varustab õpilaste teadmisi ja oskusi, et saada muutust tegijad valdkonnas rahvusvahelise hariduse ja inim- ja majandusarengu üle maailma .

PROGRAM FOCUS

Läbi foundational kursuste, IEPM õpilased sügav teoreetiline arusaam oleva avaliku korra probleemid K-12 ja kõrgharidussüsteemi ja mitteformaalse õppimise keskkonnas erineva tausta üle maailma. Koos tugeva tausta uuringute ja andmete ning keskendumine praktilise kohaldamise üliõpilasi on valmis kriitiliselt tegeleda ja lahendada olulisemaid küsimusi rahvusvahelise hariduse täna, eelkõige seoseid hariduse ja majanduskasv, sotsiaalne ühtekuuluvus, ülemaailmse tervishoiu ja teised mõõtmed inimareng.

Õpilased

IEPM uhkelt meelitab mitmekesise üliõpilaskonna kohordi seest ja väljast Ameerika Ühendriigid, kus umbes pooled koosneb rahvusvahelistele üliõpilastele. Praegustel ja varasematel rahvusvahelistel IEPM kohortgruppi õpilased on pärit Hiinast, Venemaalt, Pakistan, Ukraina, Paraguay, Lõuna-Korea, Armeenia, Kasahstan, Taiwan, Iraak, Jaapan, Gruusia, Usbekistani, Kõrgõzstani, Rumeenia, India ja Araabia Ühendemiraadid. Paljud õpilased toovad töökogemust õpetamine, arenguabi, propageerimise ja teavitustegevust, sealhulgas Rahukorpuse Teach for America, USA Student Fulbrighti programmi ja rohkem, mis rikastab õppimise kogemus kõigile õpilastele programmis.

Struktuur ja kohaletoimetamine

Enamik IEPM õpilastel jätkata oma kraadi täistööajaga (9 krediidi tundi semestris) jooksul kaks aastat (neli semestrit). IEPM kursused tavaliselt vastata nädala jooksul, tavaliselt õhtuti (4: 10-7: 12:00), kus valida kursusi aeg-ajalt pakutakse päevasel ajal. Selle kursus ajakava, paljud õpilased leiavad, et nad saavad ka jätkata osalise tööajaga töö ülikoolilinnakus kas lõpetanud või teadustöö assistent õppejõud.

Õppekava sätestab nõuded

36 krediidi tundi, mis koosneb 12 tundi IEPM core (4 kursust); 6 tundi metoodikat (2 kursust); ja 18 tundi valikained valitud juhendamisel teaduskonna nõustaja. Lisaks kahe kuu praktikum (mis võib võtta koos või ilma muidugi krediiti, mille määrab kindlaks õpilase) võetakse tavaliselt suvel pärast esimest aastat.

I. IEPM Core Kursused

 • International Issues in K-12 Haridus reformimisel (3)
 • Võrdlev Issues kõrghariduse reformimisel (3)
 • Rahvusvahelised organisatsioonid ja majandusarengule (3)
 • Haridus ja majandusarengule (3)

II. metoodika

 • Uurimismeetodid ja andmeanalüüs I (3)
 • Uurimismeetodid ja andmeanalüüs II (3)

III. valikained

Valikained võib võtta üle Peabody College, samuti teiste erialade pakutakse üle Vanderbilt University peale konsulteerimist ja heakskiidu oma teaduskonna nõustaja. Past IEPM õpilased on valitud võtta kursusi läbi õiguse kooli, kõrgkooli, ärikool, jumalikkuse kooli ja Vanderbilt Institute of Global Health. Mõned populaarsed valikained võetud IEPM õpilaste hulka kuuluvad järgmised; Kuid õpilased saavad vabalt valida teised ei kuulu sellesse nimekirja:

 • Sotsiaalne kontekst haridus Juhtimine ja poliitika
 • Economics of Higher Education Education Aasia-Vaikse ookeani piirkonnas: Development, Reformierakond, Innovatsioon
 • International Perspectives on Leadership Poliitika ja valitsemise haridus
 • Toetused, poliitika ja administratsioon
 • Non-Profit Juhtimine
 • American Haridus Ajalugu ja poliitika
 • Õpetamine ja õpetaja poliitika
 • Kolledž ja ülikool juhtimine
 • Tallinna Tehnikakõrgkool juurdepääsu ja võimaluste
 • Public Finance of Higher Education
 • College Student Töötajad teenused

Koguarv ainepunkte lõpetamise nõudeks: 36

Lõpetamise tingimused

Lisaks lõpetamist 36 krediidi tundi suunas kraadi, IEPM õpilased peavad samuti kas läbida põhjalikku uurimist (pakutakse kevadel) või kirjutada ja esitada magistritöö raamatu teemal oma valikul. Ainult pärast edukat lõpetamist terviklik eksam või magistritöö on üliõpilane loetakse kandidaat lõpetamist.

IEPM Advantage

IEPM programm võimaldab õpilastel kohandada oma õppekava ja kogemusi oma individualiseeritud ajaviidet, ja paljud õpilased täiendavad oma rahvusvahelise hariduse kursuste klasside äri, õigus, religioon, ülemaailmse tervishoiu, piirkondlike ja ala uuringuid ja teiste erialade kogu Vanderbilt University. Koos suve praktikum kogemus, meie IEPM õpilased on valmistatud olulisi oskusi ja spetsialiseeritud sisu teadmisi vaja tegeleda mõned suurimad hariduslikud väljakutsed meie aja.

Paljud meie lõpetajate minna karjääri rahvusvaheliste arengu asutused, erasihtasutused, huvirühmad, valitsusasutused, era- konsultatsioonifirmad, mittetulundusühingute, kooli alasid, ja kõrgkoolide, teiste hulgas. Mõned lõpetajate programm valida jätkata edasisi lõpetanud või kutsetegevuse uuringus Ph.D. tasemel. Ei ole olemas "traditsiooniline" tee IEPM lõpetajate ja programmi liigub koondab üliõpilasi mitmekesine ja vaheldusrikas taustaga, huvid ja kogemused, kui nad on seotud rahvusvahelise hariduse

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 4 kursust Vanderbilt Peabody Collegeis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2020
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date