magistridiplom rakendusuuringute statistika

Üldine

Programmi kirjeldus

Master of Sciences in Applied Statistics

&nbsp

Kui numbrid juhtida teid, andke Applied Statistics olema oma sihtkohta. Kandidaadi kraad Applied Statistics eeldatakse tavaliselt on lõpetanud kursused matemaatika vastab kolm semestrit bakalaureuse kivi ja tööoskusi programmeerimine ja lineaarne või Maatriksalgebra.

Applied Statistics on keerulises valdkonnas. Mis Manderson kraadi, isegi kui numbrid on laotud nende vastu, meie lõpetajad on valmis.


Kohustuslikud kursused

MS kraad Applied Statistics nõuab 30 tundi, millest 12 on valikained. On viis erinevat lood jooksul käesoleva määral võimaldada erinevate erialasid. Need on järgmised: Traditsiooniline, biostatistika, Kindlustusmatemaatilised Teadus, Data Mining, kvaliteet ja Six Sigma.Seal on kuus nõutud kursuste ja neli valikainete kursused on ühised kõik viis tracks uuring.

Valikained võib teenitud täiendav kursuste kooskõlastatult teaduskonna nõustaja. Programm teemaga seotud kursused võivad erineda üliõpilane tudeng ja sõltub õppija 's huvid ja akadeemilise taustaga. Kui enamik kursuste lõpetamist, üliõpilane peab sooritama kirjaliku põhjalikku uurimist.Eeldused

Ootame taotlusi kõikidelt bakalaureuse peamised äriühingud ja kõik töökogemus tasemel. Otsime tunnistama mitmekesine rühm õpilasi unikaalse tausta, kogemusi ja eesmärke. Nagu näiteks, ei ole konkreetse klassi eeldused Manderson programmid. Meie eeldused on vähe, kuid meie ootused on palju, sealhulgas pühendumist tipptasemel, range jätkamise eesmärke, uuenduslik mõtteviis ja tahet olla esirinnas mida praeguse ja asjakohane kaasaegne ettevõte.


Töökogemus

Kogemused on oluline dünaamika Manderson on õpikeskkonna. Tavaliselt rohkem kui 60% iga sisenemis-klassis on märkimisväärne varasem töökogemus. Programm on ka nišš rühma umbes 40% kõrge saavutada õpilaste vähe või üldse mitte eelnev töökogemus. Pole tähtis, oma eelneva töökogemuse, Manderson annab teile kogemusi tulevikuks.


Taotlus

Online taotlemine.


Statement of Purpose / kavatsuste Essee

Sul on võimalus elektrooniliselt esitada oma essee pärast lõpetamist oma online-avaldus. See on kõige tõhusam vahend esitada oma essee. Avaldused eesmärk keerata digitaalselt tuleb esitada koolilõpetaja taotlus keskus.


Official GMAT või GRE hinded

Manderson programmid heaks kiita kas Graduate Management Sissepääs Test (GMAT) või Graduate Record läbivaatamine (GRE). Taotlejad peaksid kas eksam ja taotleda, et hinded esitatakse elektrooniliselt University of Alabama, mida võib teha kohe pärast lõpetamist eksam. Võtame ainult ametlik skoor aruanded ETS või Pearson VUE, mis on vähem kui viis aastat vana. Ametlik hinded peavad laekuma enne kui saame hinnata oma taotluse.


Ametlik Undergraduate ärakirju

Graduate School büroo nõuab kahe ametliku ärakirja iga bakalaureuse institutsioon, et olete osalenud. Isegi kui sa olid / on UA ​​bakalaureuse, sa ikka peavad esitama kaks ametlikku ärakirju enne oma faili saab vaadata. Registripidaja peaks kirjutama kogu pitsat tagaküljel iga ärakirja ümbrikus.


Tasud

Tasu $ 250,00 mis määratakse iga koolilõpetaja muidugi võtta. Ärikool tehnoloogia tasu hinnatakse kursiga $ 11 per krediidi tund. Muud tasud (parkimine, üliõpilane tervishoiuteenuste, eluaseme, jne) ei kuulu selle hinnangu.

Õpilane Enterprise Consulting kontsentratsioon on kohustatud registreerima klassi pakutakse vahepealne perspektiivis (kolmenädalast vahel kevadsemestril ja suve internatuuri).


Täistööajaga registreerumise kraadiõppurid on 9-15 tundi regulaarne semester. Ülekoormuse eest hinnatakse iga krediidi tund üle täistööajaga õppemaksu ajakava.Stipendiumid

Kõik vastuvõtu kandidaadid peetakse automaatselt kõigile kättesaadavaks auhinnad, mille sõlmimise otsuste aluseks väärib iga taotluse. Ei lisalehtedel või taotlused on kohustuslikud.Õpilased, kelle taotlused on laekunud algul lubamise taotluse tähtajaks 5. jaanuar või hiljemalt 15. veebruar prioriteet vastuvõtu tähtaega, on suurim võimalus saada finantsabi kaudu Manderson programm. Manderson järjekindlalt auhinnad vähemalt 50 protsenti meie õpilased teatud tüüpi stipendiumi, assistentuuri või osadust.

Viimati uuendatud okt 2012

Teave kooli kohta

Manderson Graduate School of Business pakub meie õpilased konkurentsieelise konkurentsiga turul. Rohkem kui kunagi varem, spetsialistide vt praktiline põhinev Kraadiõppe eeltingimuseks paremad karjäär ... Loe edasi

Manderson Graduate School of Business pakub meie õpilased konkurentsieelise konkurentsiga turul. Rohkem kui kunagi varem, spetsialistide vt praktiline põhinev Kraadiõppe eeltingimuseks paremad karjäärivõimalused ning konkurentsieelist. Kuna meie Graduate School jätkuvalt paista riiklikul tasandil, oleme meelitada parimaid ja targemaid õpilasi. See on win-win olukord Manderson ja meie õpilastele. Näita vähem