Töö tuleviku jaoks ehitatud ärianalüüsi kraad

Töö tuleviku jaoks ehitatud ärianalüüsi kraad

Suurte andmete mõju äriotsuste tegemisele on suurem kui kunagi varem. Nii on ka nõudlus kvalifitseeritud tõlkijate järele, kes suudavad analüütikat muuta praktilisteks teadmisteks, mis viivad elujõuliste ärilahenduste juurde. Selle tulemusena määratletakse tänapäeva ettevõtlusalaseid mõtlejaid nende võime abil muuta innovatsiooniks. Avasta, kuidas Babsoni magistrikraad ärianalüüsis aitab teil muutuda mis tahes organisatsioonis oluliseks.

Babsoni magistrikraad ärianalüüsis (MSBA) on tuleviku andmeanalüütikute väljaõppepunkt. Selle programmi integreeritud lähenemisviis aitab teil luua tugeva aluse analüütikatehnikates, rikastades samal ajal oma teadmisi turundusanalüütikast, majandusanalüütikast ja muudest äritegevuse valdkondadest. Uurides uusimaid andmeanalüüsi tööriistu ja meetodeid, õpid õppima tegema koostööd ja suhtlema tõhusalt, et teie analüüs saaks mängida olulist rolli peamistes äriotsustes.

Mõeldud töötavatele spetsialistidele: Täida enamus oma klassidest ja grupitöödest internetis, samal ajal kui saame kokku ülikoolilinnakute jaoks kogu semestri jooksul.

Oskused Tööandjad Tahavad: Me ehitasime MSBA õppekava tööandjate panusega, tagades, et õpid õigeid oskusi, et eristada tööturul.

Fast Track: teenige 30 krediiti nii vähe kui 16 kuud.

Kohandatav: ligi pooled programmid koosnevad valikainetest, mis võimaldab teil oma õpinguid kohandada oma konkreetsete karjääri huvidega.

Magistriõpe ärianalüüsi õppekavas

Õpi loovalt lahendama suurte piltide ja sotsiaalsete probleemide lahendamist andmepõhiste lahendustega. MSBA õppekava koosneb 18 nõutavast põhikrediidist ja 12 valikainest, sealhulgas Babsoni allkirjastatud tegevuspõhine õpe. Õppejõudude juhendamisel konsulteerite teie ja teie meeskond organisatsiooniga ning esitate semestri lõpus oma töö ettevõtte juhtidele.

Vilistlaste tulemused

Babsoni lõpetajate vilistlased on tööle võetud analüüsi ülesannetes organisatsioonides, sealhulgas: Booz Allen Hamilton / EMD Serono / LeanBox / LogMeIn / Santander Bank / Staples / TripAdvisor ja palju muud.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 2 kursust Babson Collegeis »

Viimati uuendatud June 9, 2019
See kursus on Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Duration
16 - 21 kuud
Osakoormus
Päevane õpe
Price
1,962 USD
Õppemaks krediidi kohta õppeaastal 2019-2020
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi

Discover the Power of a Babson Education