Alusta kuupäevasid: september, jaanuar, mai

Õppetasud (2019/20): Suurbritannia / EL: 9000 kr Rahvusvaheline: 15 000 kr

Kas otsite täiendada oma bakalaureuseõppe või ametialaseid oskusi ettevõtlusele orienteeritud magistrikraadi, mis suurendab teie tööalast konkurentsivõimet?

MSc äri ja inimressursside juhtimine aitavad teil arendada erinevaid äri oskusi, samal ajal arendada oma arusaamist spetsialiseerunud moodulid, mis hõlmavad põhimõtteid, väärtusi ja lähenemisviise inimressursside juhtimise (HRM), samuti organisatsiooniline käitumine ja praktika.

Juhtimise, organisatsiooni analüüsi ja põhitegevusega seotud teemade katmiseks moodulite abil valmistatakse meie intellektuaalselt stimuleeriv programm ette vanematele rollidele eraõiguslikes, avalikes või mittetulundussektori organisatsioonides.

Samuti arendate oma teadustöö oskusi läbi magistritööde või juurdlusalase nõustamisprojekti, mis on seotud konkreetse personalijuhtimise probleemiga. Kursus ulatub kas magistritöö väitekirja või kui soovite, konsultatsiooniprojekti, kus saate lahendada probleem, millega seisab silmitsi reaalne klient. Kogu selle käigus keskendutakse enesetäiendamisele ja tööalasele konkurentsivõimele.

Õpetamine

Teie juhendajad kasutavad erinevaid õpetamismeetodeid, sealhulgas loenguid, seminare ja õpitoad. Kuna see on magistrikursus, on oluline iseseisev õpe ja enesekehtestatud mõtlemine. Õpetamist toetab hästi välja töötatud tugisüsteem, mis aitab tagada edukat õppereisi. Veendume, et kursus on sisse ehitatud ulatuslik tagasiside nii juhendajatest kui ka eakaaslastelt.

Hindamine

Meie hindamisstrateegia põhineb meie arusaamal, et kõigil on erinevad vajadused, tugevused ja entusiasm. Hindamine põhineb kursuste läbiviimisel ja meie meetodid hõlmavad esseesid, aruandeid, grupitööd, esitlusi ja magistriõppe või nõustamisprojekti.

Karjäär ja edasine õpe

Meie lõpetajate jaoks lähevad tavaliselt professionaalsed ja kraadiõppe juhtivad ametikohad ning kursuse lõpuks on teil nende võimaluste järgimine hästi varustatud. Kui otsustate oma ettevõtte käivitada, on hea teada, et meie lõpetanute käivitusettevõtete kombineeritud käive on kõrgem kui mõni muu Ühendkuningriigi ülikool. Ükskõik, mida te otsustate teha, on teil ülevõetavad oskused, mida tööandjad Londonist Northumbria Ülikooli magistriõppes loodavad.

Meie Northumbria University London Campus toimub koostöös QA kõrgharidusega - Ühendkuningriigi kõrghariduse pakkujaga. Kõik meie programmid Londoni ülikoolis valitakse ülikoolis ja õpetavad QA kõrgharidus ja ülikooli töötajad.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 11 kursust Northumbria University London Campusis »

Viimati uuendatud Juuli 31, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
jaan 2020
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
jaan 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
Mai 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

jaan 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

Mai 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

Discover Northumbria University London Campus

Are you management material?