Magistriõpe äri ja juhtimine

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Ärijuhtimise ja juhtimise magister (MBM) on mõeldud uute ja hiljuti lõpetanutele igast distsipliimist, kellel on vähe või üldse mitte töökogemusi ja kes soovivad omandada äri- ja juhtimisalase kvalifikatsiooni, et jätkata karjääri juhtimises strateegilisel tasandil.

Õppekava saab lõpetada 12 kuu jooksul ja annab õpilastele võimaluse õppida kahes ülikoolis kahes riigis: Fontys University of Applied Sciences (Hollandis) ja Plymouthi ülikoolis (Ühendkuningriik). Täiendav rahvusvaheline kogemus saab omandada väitekirja (magistritöö) kirjutamiseks firma kõikjal maailmas.

MBM-i abil saate edukaks ärijuhiks saada vajalikke terminoloogiaid, tehnikaid ja oskusi. See võimaldab teil arendada võtmehalduse, strateegiate ja analüütilisi oskusi, võimalust spetsialiseeruda konkreetsele valdkonnale, mis on seotud teie praeguse või tulevaste karjääridega.

MBM kraadi omanikud töötavad üle kogu maailma, perefirmadest, suurimad rahvusvahelised ettevõtted ja poolvalitsuslikud organisatsioonid. Mõned näited on: Kraft Heinz Company, IBM, Ernst ja Young, Deloitte, OBI, Bermuda valitsus, Philips, DHL International, HP Enterprise Services, National Health Service (Ühendkuningriik), Jet Airways (India), WS Atkins (insenerid) , PriceWaterhouse Coopers, Nike (Lõuna-Ameerika).

Auhinnatud kraad

Nende tingimuste eduka läbimise korral antakse teile Briti kraad "Ärijuhtimise ja juhtimise magister" (mille annab välja Plymouthi Ülikool). See magistriprogramm on akrediteeritud Briti valitsuse kvaliteedi tagamise agentuuri (QAA) poolt ja seda tunnustatakse kogu maailmas juhtiva haridustunnistuse alusel.

Spetsialiseerumine

Vaatamata MBM-i laiaulatuslikule levikule, võite spetsialiseeruda konkreetsele ettevõtlusvaldkonnale, valides mõlemale mooduli rühmitusele nii valikained kui ka teema (sõltuvalt nende olemasolust). Antud kraad on erialane MBM. Saadaval olevate erialade arv sõltub nõudlusest ja võib sisaldada:

  • MBM (rahandus)
  • MBM (rahvusvaheline äri)
  • MBM (operatsioonid ja globaalsed tarneahelad)
  • MBM (turundus)

Programmi struktuur

MBM on jagatud kolmeks osaks: 1. kursus pakutakse Venlos (Hollandis), Plymouthis (Ühendkuningriik) tähtajaga 2 ja kolmas tähtaeg on teie magistritööle pühendatud ja seda saab lõpule viia kõikjal.

Esimesel semestril osalete loengute ja juhendamistegevuses põhimootuste jaoks, mis on valitud, et pakkuda teile põhjalikku alust ettevõtluse ja juhtimise alal. Teine termin algab intensiivse tutvustusega oma magistritöö ja sellega seotud uurimismeetodite koolitusele. Lisaks peate te järgima kahte põhilist moodulit, mille järel valite ühe valikaine mooduli. Kolmanda ametiaja jooksul teete oma doktoritööde teostamiseks iseseisvalt tööd. Te saate juhiseid akadeemilise personali liikmelt, kes on määratud teie juhendajaks.

Vastuvõtutingimused

Hollandis omandatud bakalaureusekraad, Ühendkuningriigi kraad või samaväärne kvalifikatsioon. Teise võimalusena saate kvalifikatsiooni ja kogemusi, mis näitavad, et saate programmi väljakutsetega toime tulla. Mitte-Suurbritannia ja mitte Fontysi üliõpilaste puhul on IELTS-skoor vähemalt 6,5.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Fontys provides education and research. As a broad-based university, we are the largest public knowledge institute in the southern Netherlands.

Fontys provides education and research. As a broad-based university, we are the largest public knowledge institute in the southern Netherlands. Näita vähem
Eindhoven , Tilburg , Venlo + 2 Rohkem Vähem