Osana meie populaarsest valikust "Business with" magistriprogrammides on MSc Business turundusjuhtimise ja Advanced Practice programmi eesmärk on anda teile ülevaade strateegilise rolli turustamise organisatsioonide. Sellel kursusel luuakse vajalikud teadmised ja oskused, et strateegiliselt analüüsida ja hinnata organisatsioonide võimalusi arendada ja rakendada konkurentsivõimelisi turundusstrateegiaid.

Õpetamismeetodid

Seda kursust õpetatakse erinevate meetodite abil, sealhulgas: loengud, seminarid ja töötoad, kus saate arendada oma arusaama tänapäeva globaalsetest ettevõtetest. Oli oodata, et osalete edasises sõltumatus uuringus, mis hõlmab suunatud ja iseseisvat õppimist, et edasi arendada oma teadmisi.

Tehnoloogia tõhustatud õppimine (TEL) on kogu kursuse sisse lülitatud selliste tööriistadega nagu e-õppe portaal "Blackboard" ja elektroonilised lugemisloendid, mis suunavad teie ettevalmistusi seminaridele ja sõltumatutele uuringutele.

Mida ma õppin?

Programm on kavandatud moodulite komplektist, mis on ühised kõigile meie "Business with" Magistriõpe Pathways . Need moodulid hõlmavad üldisi äritegevuse funktsioone, strateegilist juhtimist ja organisatsioonilist analüüsi, arendada strateegilist teadlikkust, juhtimispotentsiaali ja arusaamist rahvusvahelise äri teooriast ja praktikast. Teisel semestril antakse teile võimalus turunduse juhtimise alal spetsialiseeruda.

Selle programmi Advanced Practice element võimaldab teil laiendada oma õpinguid, et hõlmata kas praktikat või rakendusgrupi nõustamisprojekti, mis töötaksid reaalse organisatsiooni kaudu elus ärilises probleemis, arendaksid väärtuslikku töökogemust ja ettevõtlusvaimu.

See valik pakub võimalust kulutada kolme kuu jooksul kogu töökogemust ja tööalast konkurentsivõimet professionaalsetes töötingimustes. Võimalik, et see võib pikendada rohkem kui ühe semestri juhtudel, kui see on puhkuseperioodi kõrval. Toetust antakse võimaluste leidmiseks ja taotleja CV täiustamiseks, kuid lõpptulemusena on üliõpilane kohustatud täitma praktikakohta.

Standardse sisenemise nõuded

Esimene kraad, mis vastab 2: 2-le (teise klassi), tunnustab ülikoolis tunnustatud ülikooli või selle samaväärset üksust mis tahes teemal.

Õpilased vajavad IELTSi 6,5 (või kõrgemat), ükski element ei ole alla 5,5 või samaväärne.

Kui te ei vasta akadeemilistele nõuetele

Taotlejad, kellel pole sellist akadeemilist kvalifikatsiooni, kuid kellel on märkimisväärne töökogemus ettevõtlusorganisatsioonis ja / või kellel on vastav kutsekvalifikatsioon, võetakse samuti arvesse. Kui te pole kindel, kas olete sisenemiskriteeriumide täitnud, võtke meiega ühendust, et meie meeskond saaks teile nõu.

Teise võimalusena võite saada ka meie eelmainitud kursused. Need on Pathway programmid, mis on mõeldud spetsiaalselt üliõpilastele, kes soovivad jätkata magistrikraadi omandamist, kuid kes praegu ei vasta sisenemise nõuetele.

Kui teil on IELTS 5.5 - 6.0, võite enne selle programmi käivitamist osaleda meie esialgse inglise keele inglise keeles.

Karjäär ja edasine õpe

Programmi lõpetanud on liitunud paljude ettevõtete, sealhulgas kõrgkoolide koolituskavadega. Märkimisväärne hulk koolilõpetajaid on pereettevõtete jaoks uuesti tööle läinud või isegi oma ettevõtteid käivitanud.

Pärast kursuse edukat läbimist võite jätkata professionaalset arendamist ja koolitust Professional Pathways programmide kaudu. Neid pakutakse meie lõpetajatele tasuta, meie partnerilt QA.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 11 kursust Northumbria University London Campusis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
16 - 21 kuud
Päevane õpe
Price
- Ühendkuningriik / EL: 10 995 £ rahvusvaheline: 17 500 £
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

Discover Northumbria University London Campus

Are you management material?

Hear from our students - Sara Fawad