Magistriõpe ärianalüüsis ja konsultatsioonides

Üldine

Programmi kirjeldus

See üheaastane programm, mida täielikult õpetatakse inglise keeles, on pakkuda tulevastele juhtidele ja konsultantidele juhtimis- ja suhtlusoskusi, mis on vajalikud muutustegurite tegemiseks ja globaalses keskkonnas tegutsevate ettevõtete jätkusuutlikuks toimimiseks.

Programmi eesmärgid

Programmi eesmärk on pakkuda tulevastele juhtidele ja konsultantidele juhtimis- ja suhtlemisoskusi, mis on vajalikud muutustegurite tegemiseks ja globaalses keskkonnas tegutsevate ettevõtete jätkusuutlikuks toimimiseks.

Tuleviku juhte / konsultante koolitatakse omandama vajalikke teadmisi ja oskusi strateegiliste plaanide reaalseks jõudmiseks, mitte ainult keskendudes finantsperspektiivile, vaid ka tulemuslikkuse täiendavate aspektide (HRM, IT, operatsioonide juhtimine, riskid jne) käsitlemisele.

Miks valida MSc äri analüüsi ja konsultatsiooni?

· Partnerlus HICTiga, juhtimis- ja konsultatsioonifirma tervishoiu turul

· Ärimaailma levitamine professionaalsete konsultantide juhitud seminaride ja konverentside kaudu.

· Õpiväljundi peamised tulemusnäitajad erinevatest, kuid üksteist täiendavatest perspektiividest.

· "Kohtumine ekspertide" seminaridega, kui spetsialistid annavad õpilastele reaalse juhtumi, mis nõuab, et nad praktikas rakendaksid seda, mida nad on õppinud

Programmi sisu

MSc koosneb 90 ECTS ainepunktist. See on välja töötatud peamiste kursuste, valikainete kursuste, seminaride, praktikakohtade või töökogemuste ning lõpliku projekti raames ning sisaldab prantsuse või muid keelekursusi.

Taotlusprotsess

Sissepääs põhineb iga õpilase veebitaotlusel, mis on saadaval aadressil http: // rakendada. IESEG .fr ja vajalike dokumentide ülevaatamine, samuti värbamispersonaliga kohustusliku vestluse tulemus. Kvalifitseeritud õpilastele pakutakse jooksvat sisseastumist 2019. aasta oktoobrist .

Rahvusvahelised stipendiumid

IÉSEGi rahvusvahelised stipendiumid kuni 50% ulatuses õppemaksuvabastusest.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

IÉSEG School of Management is one of the top Business Schools in France, ranked 7th in France and 32nd overall in the Financial Times Masters in Management 2018 ranking. As a French Grande École and m ... Loe edasi

IÉSEG School of Management is one of the top Business Schools in France, ranked 7th in France and 32nd overall in the Financial Times Masters in Management 2018 ranking. As a French Grande École and member of the Conférence des Grandes Écoles, IÉSEG is part of the most prestigious higher education institutions in the country. Näita vähem
Lille , Pariis + 1 Rohkem Vähem

Akrediteeringud