Magistriõpe äriarhitektuuri ja innovatsiooni valdkonnas

Üldine

Programmi kirjeldus

Carthage pakub magistrikraadi üha kasvavas valdkonnas äri disaini ja innovatsiooni. Sihipärasem kui MBA programm, saab seda teha kümne kuu jooksul.

Disain on loominguline lähenemine keerukate probleemide lahendamisele. Ettevõtte juhid leiavad disaini üha väärtuslikumaks, kuid strateegiaid saab rakendada peaaegu igas valdkonnas.

Meie äriarenduse ja innovatsiooni (BDI) järjestus on modelleeritud auhinnatud programmide kaudu ülikoolides nagu Göteborg (Rootsi), Aix-Marseille (Prantsusmaa), Põhja-Carolina osariik ja Case Western Reserve (Cleveland). Õppige eksperditeadustest ja külastades teadlasi, kes annavad aastakümneid töökogemust.


BDI valmistab lõpetajaid:

  • Juhtige ja hallake suure jõudlusega funktsionaalset meeskonda.
  • Uute lahenduste väljatöötamine.
  • Töötada välja tõhusad strateegiad ja programmid era-, mittetulunduslikele ja valitsussektoritele.


Ajajoon

Carthage BDI programm võimaldab õpilastel teenida oma magistrikraadi vaid 10 kuud. Programm on välja antud kohorti stiilis, kus õpilased võtavad sügisel kuus põhikursust, alustavad oma praktikakohtu jaanuaris, viis kevadel läbi viima äriarenduse ja innovatsiooni kursusi ning täidavad maisipüstituse projekti. Nende 10 kuu jooksul osalevad õpilased ka kaheksa intensiivset nädalavahetuse kursust. Need nädalavahetuskursused pakuvad võimalust külastada teadlasi ja külalislektoreid, sealhulgas Carthage'i teaduskonda ja teisi silmapaistvaid kohalike, piirkondlike, riiklike ja rahvusvaheliste valdkondade ja tööstusharude esindajaid, kes tegelevad disaini, innovatsiooni ja jätkusuutlikkuse töö / uurimistööga.


Teabekoosolekud

Need infosessioonid pakuvad programmi direktori professor Jennifer Maddeni ettekannet ja edaspidiste uuringute büroo sissepääsu koordinaator John Weiser. See sisaldab ka küsimuste ja vastuste seanssi.


Taotlusprotsess

Enne kandidaatide vastuvõtmist võib taotleda:

  • Taotlus, isiklik avaldus ja avalduse tasu.
  • Kõigi kolledži tööde ametlikud ärakirjad.
  • Ajakohane jätk.
  • Kaks soovituskirja.
  • GRE või GMAT testi tulemused (soovitatav, kuid mitte nõutav).
  • Intervjuu programmi direktoriga.


Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Founded in 1847, Carthage College is a four-year, private college of the liberal arts and sciences in Kenosha, Wisconsin. Carthage combines an environment of reflection and self-discovery with a cultu ... Loe edasi

Founded in 1847, Carthage College is a four-year, private college of the liberal arts and sciences in Kenosha, Wisconsin. Carthage combines an environment of reflection and self-discovery with a culture of high expectation so our students uncover and ignite their true potential. Näita vähem