Magistriõpe ärijuhtimise - rahandus

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Kursuse sisu

Ettevõtte insener omab põhjalikke teadmisi ärijuhtimise ja tehnoloogia distsipliini, st tehnoloogiliste toodete ja protsesside kohta. Selles suhtes võib ärinõunik toimida tehnilise ja majandusliku majandusliku positsiooni vahendajana andmete analüüsimiseks, modelleerimiseks ja otsuste tegemiseks. Ta on koolitatud töötama välja ja rakendama ärilahendusi alates mudelist kuni äriprotsessi. Ta on koolitatud välja töötama ja rakendama äriprobleemide lahendusi. Ta kujundab reaalset ettevõtlusolukorda (abstraktses) esitluses, võtab mudelil põhinevad asjakohased otsused ja muudab need otsused äriprotsessidesse.

Master of Science in Business Engineering on ärijuhtimise programm, mis keskendub (andmepõhisele) juhtimisteadusele, äriprotsessidele ja tehnoloogiale. Need kolm haridust omandavad kogu kaheaastase magistriõppes erinevat laadi harjutades teoreetilisi loenguid, praktilisi juhtumiuuringuid ja ärimänge ning külalisesinejaid ja ettevõtteprojekte. Magistriõpe õpetab neid erialasid nii teoreetilise kui ka praktilisel viisil.

Uuringute spetsiifiline sisu, mis ühendab ärianalüütikat ja äriprotsesse tehnoloogiaga, aitab tõlkida protsessid ärimudelitesse ja organisatsioonilistesse struktuuridesse infosüsteemidesse. Äritehinguid ühe ettevõtte ja tarneahela ettevõtete vahel, mis hõlmavad protsesse ja toodete, teenuste ja / või teabe logistilist voogu, uuritakse põhjalikult andmete analüüsimise meetodite, kontseptuaalsete või matemaatiliste modelleerimismeetodite ja otsuste tegemise tehnikate abil. Need vahendid toetavad ettevõtete ressursside tõhusat korraldamist ühiste eesmärkide ja eesmärkide suunas.


Kursuse ülesehitus

Juhtimise alaste teadmiste, äriprotsesside ja tehnoloogia seos tagastatakse magistriprogrammi raames. Sellest vaatepunktist läheb tähelepanu organisatsiooni, selle ressursside ja äriprotsesside juhtimiseks selliste kursuste abil nagu strateegiline juhtimine, inimressursside juhtimine, äriprotsesside juhtimine jne. Tehnoloogia komponenti täiendab veelgi Tehnoloogia teemasid ümmarguse majanduse ja süsteemide dünaamika jaoks ning nende tehnoloogiliste kursuste ja ärijuhtimise vahelist seost on täiendavalt käsitletud kõrgtehnoloogiliste ettevõtlusfirmade, tehnoloogia ettevõtluse, innovatsiooni juhtimise ja ettevõtlusarhitektuuri rahastamise kursustel. Kõiki neid kursusi, sealhulgas matemaatilist modelleerimist, statistikat ja numbrilisi algoritme arutatakse ja hoitakse erinevate juhtimisteaduste põhimõtete abil, et parandada organisatsiooni võimet rakendada ratsionaalseid ja mõttekas juhtimisotsuseid.

Distsipliiniartikkel analüüsib ettevõtete, samuti investeerimisjuhtide, kes otsustavad investeerida aktsiatesse või tuletatud finantsinstrumentidesse, finantsotsuseid. Ettevõtteinseneride kvantitatiivne taust võimaldab neil koostada keerulisi finantsmudeleid, näiteks seoses ettevõtete riskijuhtimisega, finantsnõuete planeerimise, optimaalsete investeerimisportfellide jms osas.

Kõikidel magistriõppe üliõpilastel on võimalus teha (rahvusvaheline) praktika. Seda praktikat saab õppekavana lisada valikainekursusena.

Üldkursused

 • Strateegiline juhtimine (6 ainepunkti)
 • Ringikujulise majanduse tehnoloogia (5 AP)
 • Personalijuhtimine (5 AP)
 • Süsteemi dünaamika (5 AP)
 • Business-to-Business Marketing (6 krediiti)
 • Juhtivad teenindusorganisatsioonid (4 AP)
 • Ettevõtlusarhitektuur (4 AP)
 • Innovatsiooni juhtimine (3 AP)
 • Äriprotsesside juhtimine (4 AP)
 • High Tech Entrepreneurial Companies (4 AP) rahastamine
 • Tehnoloogia ettevõtlus (4 AP) 31 krediiti 19 krediiti

Põhiteemaga seotud kursused

 • Investeerimisanalüüs (6 ainepunkti)
 • Ärihinnang (4 AP)
 • Juhtimisarvestus (4 AP)
 • Finantsriskide juhtimine (6 ainepunkti)
 • Finantseerimisasutuste juhtimine (6 ainepunkti)

Põhiteemaga seotud valikainete kursused:

 • Finantsmoduleerimine (6 ainepunkti)
 • Advanced Investment Analysis (6 krediiti)
 • Finantsturgude majandus (6 AP)
 • Teemad Advanced Corporate Finance (4 AP)
 • Corporate Finance Research Project (4 AP)
 • Täiustatud varade jaotamine (4 AP)

24 krediiti
10 ainepunkti kohustuslikku kursust14 ainepunkti valikaine kursused

16 ainepunkti Valikaine kursused 6 ainepunkti Magistritöö Vali teema 24 krediiti Kokku 61 krediiti 59 krediiti


Karjäärivõimalused

Ettevõtte inseneri kraadiga saate jälgida erinevaid karjäärivõimalusi. Tänu nende tugevale alusele äri majanduses, nende laiaulatuslikule teadmisele uutest tehnoloogiatest ja nende tugevast keskendumisest kvantitatiivsetele analüüsidele tootmises, teenustes, logistikas, turunduses ja rahanduses, mõistavad ettevõtlusinsenerid paremini kui keegi teine, kuidas parandada tõhusust ettevõtte logistikaahel.

Nende töö hõlmab tootmisprotsesside ja -teenuste juhtimist, analüütilist ja kvantitatiivseid ülesandeid, et parandada selle üldist tõhusust. Säästva majandusteadlase ja inseneride vahel on neil võimalik otsustusprotsessi optimeerida ettevõtte erinevatel tasanditel, ulatudes tööpõhiste otsuste tegemisest kuni ettevõtte tipptasemel strateegiliste otsuste tegemiseni. Majandusagendina tunnevad nad kulude hinna arvutamiseks ettevõtte protsesse, kuid kui inseneri, on neil ka palju laiem ülevaade ettevõtte logistikast ja selle parandamise võimalus. Oma põhiteadmiste põhjal, mis on seotud uusimate tehnoloogiatega ja tugeva taustaga ärianalüütikutes, tuginevad äriinsenerid ettevõtlusprotsesside optimeerimiseks uusimatele IKT-kontseptsioonidele. See oluline oskus on kaasatud peaaegu iga Business Engineering õppekava ja on tänapäeva kaasaegse rahvusvahelise äri strateegia võti. Mõned näited töökohtadest, kus algavad Business Engineering lõpetajad: tootmisjuht, logistika direktor, tootmisplaneerimise ekspert, ärikonsultant, ärianalüütik, tootmisinsener, teadustöö

Õpilased, kes ei oska karjääri kasvatada, võivad osaleda VEK-i karjääripäeval. See tööpäev on Belgia suurim töönäitus, mida korraldavad majandusteadlased. Selles on palju ettevõtteid paljudest tööstusharudest. Sellel päeval saate võimaluse küsida kõik oma küsimused osalevate äriühingute värbajatele.


Sissepääs

Diplomi nõuded

Kandidaatidel peab olema akadeemiline bakalaureusekraad.

Äriinseneri programm koosneb 5 õppimisreisidest: 1. majandusteaduse ja majandusteaduse trajektoor; Kandidaatide akadeemiline taust peaks sisaldama järgmisi õpiväljundeid:

 1. Majandus- ja äriökonoomika trajektoor, nt mikroökonoomika, makromajandus, raamatupidamine, turundus, rahandus;
 2. Kvantitatiivne trajektoor, nt matemaatika, matemaatika, algebra;
 3. Metoodiline trajektoor, nt statistika, ökonomeetria, uurimistöö metdoloogia;
 4. Tehniline ja tehnoloogiline trajektoor, nt elektri- ja elektroonikatehnika, materjaliteadus, mehaaniline ja tsiviilehitus;
 5. Trajektoori toimingud ja teabehaldus, nt tootmistehnoloogia, ärisüsteemid.
Keelenõuded

Registreerumisel on nõutav inglise keele tase B2.

GMAT / GRE

GMAT ja / või GRE skoor peaksid olema lisatud teie taotlusfaili. Kandidaadid, kes esitavad taotlusdokumendi ilma GMAT- või GRE-skoorita, on tunduvalt vähem vastuvõtuvõimalusi.

Kuidas kandideerida

Taotluse esitamiseks peate käivitama veebipõhise taotluse menetluse.

Pärast veebipõhise avalduse täitmist peate esitama taotluse vormi (paberipakett) enne tähtaega.

Taotluste esitamise tähtaeg
 • EMP kodanikud: enne 1. juunit 2020
 • EMP-välised kodanikud: enne 1. märtsi 2020
Õppemaksud
 • EMP kodanikud: 938,80 eurot
 • EMP-välised kodanikud: 5624,80 eurot
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The current faculty of Economics and Business Administration was established on 1 October 1998. Economic education at Ghent University, however, has a much longer history.

The current faculty of Economics and Business Administration was established on 1 October 1998. Economic education at Ghent University, however, has a much longer history. Näita vähem