Innovatiivne ärikoolitus loomemajanduse jaoks

Liitu meie mitmekesise akadeemilise kogukonnaga väljakutsete ja koostöö aastatega, mis aitab teil oma karjäärijoont muuta ja kujundada. Meie õpilased on juhitud disainerid, arhitektid, visuaalsed ja ilusad kunstnikud, esinejad, kirjanikud ja teised, kes töötavad loome- ja kultuuritööstuses. Meie õppejõud on elav juhtide spetsialistide ja reklaamijate segu. Kõik meist on kirglik tööle, millel on ühiskonnale tõeline mõju.

See ainulaadne programm on mõeldud oma karjääri edendamiseks soolo-praktikuna, ettevõtjana või suurema organisatsiooni liikmena loomemajanduses. Programmi ajal saate:

 • Ehitage teadmisi ettevõtlusest ja juhtimisest loomemajanduse ja kultuuritööstuse kontekstis
 • Hankige uusi õppemeetodeid, luues ja juhtides, et parandada oma karjääri edu ja rahulolu - sotsiaalselt vastutustundlikul ja mõistlikul viisil
 • Töötada välja erinevad rahvusvahelised võrgustikud eakaaslaste, mentorite ja tööstuse spetsialistide seas loomingulistes ja kultuurivaldkondades

Loomingulise majanduse juhtimise ja ettevõtluse interdistsiplinaarne meistrikogu on üles ehitatud sellistest loomingulistest inimestest nagu teie, ainulaadsete õpistiilide ja eesmärkide ümber. Audencia Business School ja Glasgowi kunstikeskuse innovatsioonikooli kavandatud ja õpetanud, on iga moodul spetsiaalselt selle programmi jaoks loodud ja see ühendab nii äri- kui ka kunsti / disainihariduse õpetamise ja õppimise meetodite loomingulise kombinatsiooni.

Põhiteave

 • Töötud kraad: majandusteaduste magistrikraad ettevõttes (Audencia); sertifikaat (GSA)
 • Keel: inglise keel
 • MSc Kestus: klassid septembrist juunini, millele järgneb 4-6-kuuline internatuur või ametialane missioon
 • Programmi algus: september
 • Asukoht:
  • Audencia MEDIACAMPUS Nantes
  • GSA mägismaa

Programm

Teie programm ühendab Glasgowi kunstikooli (GSA) disainipõhised lähenemisviisid ja stuudio (projektipõhised) õpetamismeetodid Audencia Business School rahvusvaheliselt tunnustatud, uuendusliku, koostöö- ja vastutustundliku ettevõtlusharidusega. Programm sisaldab järgmist:

 • Moodulid, mille kavandasid ja õpetasid ühiselt Audencia ja GSA õppejõud
 • Uuring Nantesse, Prantsusmaal, elav ja tänapäevane linn vanamaailma stiilis
 • Kahe nädala rahvusvaheline talvekool inspireerivas Šoti mägismaal
 • Reaalmaailma nõustamine või uurimisprojekt
 • Vabatahtlik praktika loomemajanduses
 • Koostöö- ja loomingulised elusprojektid nii veebis kui ka väljaspool, stuudio (projektipõhine) töö ja palju muud

98052_csm_2019_MECE_Diagram_859027ef73.jpg

csm_PCP-040316-Draft-and-Craft-111.jpg_800_a342ef79e3.jpg

Audencia

Audencia ja GSA Innovatsioonikool on kavandanud olemasolevate juhtimis- ja loominguliste klasside kasutuselevõtmise ajakava kohaselt nn uue programmi loomiseks, mis koostaks kohandatud klasside ja projektide programmi, mis vastavad uutele suundumustele, asjaoludele ja võimalustele globaalne loov majandus.

Programmi iga aspekt ühendab äri- ja juhtimisalase õppe loomingulisi protsesse ja inimesi. Programm asub Nantes, Prantsusmaal, kuid GSA õppejõud õpetavad kolmandikku klassidest - ja kahe nädala rahvusvaheline talvekool, mis ühendab Šotimaal rahvusvahelisi disainikoolitusi, on programmi esiletõstmine.

Audencia Business School

Audencia kuulub eliidi hulka 1% ärikoolidest üle maailma, et hoida kolm akrediteeringut EQUIS, AACSB ja AMBA. Ettevõtte sotsiaalse vastutuse ülemaailmne liider oli meie esimene Prantsuse ärikool, kes pidas kinni ÜRO globaalsest kokkuleppest ja allkirjastasid vastutustundliku juhtimishariduse põhimõtted, millest me aitasime ka määratleda. Me ületame lõhe kirguse ja äritegevuse vahel, ühendame loomingulisuse mõtestatud tegevusega. Lugege meie ettevõtlusinkubaatorist ja meie kunstilise inkubaatorist, et näha, kuidas me toetame loomeettevõtjaid.

Meie tugev partnerlus selliste institutsioonidega nagu Nantesi Kunstikool ja Nantese Arhitektuurikool toetavad siin loomingulist atmosfääri. Oleme loonud liidu teiste Nantes juhtivate asutustega, et ühendada ja rikastada inseneritööd, juhtimist, arhitektuuri ja loovust. Meie võrgustiku kaudu teete koostööd teadlastega, kellel on laialdane tööstusharu kogemus, teadlased, kes on spetsialiseerunud paljudele valdkondadele ja ettevõtetele ja loomingulistele partneritele, kes vajavad tõelisi lahendusi.

Glasgowi kunstikool

GSA-i innovatsioonikool on ülemaailmses kunsti- ja disainikoolis ülemaailmse kooli jaoks teadlaste, õppejõudude ning magistrantide ja doktorantide loominguliseks kollektiiviks. Üheskoos tegeleme keerukate küsimustega uuenduslike disainitavade kaudu ja kohandatud kogukonna kaasamisega, et aidata parandada individuaalset ja kollektiivset heaolu.

Meie põhiteadmised on koostöö loovuse arendamine ja väljendamine. Koostöös loome uute toodete, süsteemide ja teenuste eelistatavat tulevikku ning arendame uuenduslikkuse saavutamiseks ja säilitamiseks vajalikke võimalusi. Teisisõnu, me arendame loomingulisi kogukondi, et muuta transformatsioonimuutusi.

Innovatsioonikooli koostöö Highlandssi ja Islands Enterpriseiga täiendab seda programmi, andes teile juurdepääsu piirkonna innovatiivsetele loomemajanduse projektidele. GSA tegutseb ka ülikoolilinnakuna Singapuris koostöös Singapuri tehnoloogiainstituudiga, kus õpetamine ja teadustöö on suunatud disaini rollile muutuvas ja kultuuriliselt mitmekesises majanduskeskkonnas.

csm_Creative_Economy_Graphic_Final_a09e112558.jpgautoriõigus (c) David Freer

Loomingulised kultuurid

csm_Fab_Lab-MDC_2015-Fev15_FSE4521.jpg_800_2af7077330.jpg

Loomemajanduse juhtimise ja ettevõtluse magister on MBA või MFA-programmi alternatiiv. See pakub teile ainulaadset loomingulist kultuuri, mille on saanud austatud ja sotsiaalselt vastutustundlik äri- ja juhtimiskool.

Erinevad loomingulised eakaaslased

Sa kohtuksid kujutlusvõimelised ja motiveeritud inimesed üle kogu maailma, kelle peamine eesmärk on liikuda loome- ja kultuuritööstuse edasi.

Erinevalt MBA programmist loovate majandusteaduste magistrikraadi ja ettevõtluse loomisest annab teile rahvusvahelise loominguliste inimeste võrgustiku, mis on inspireeritud uute, põnevate ja huvitavate viiside koostamiseks, kirjutamiseks, ehitamiseks, arendamiseks ja täitmiseks.

Erinevalt MFA-programmist on teie klassikaaslased erinevatest loomingulistest taustadest. Näiteks igasse klassi kuuluva ruumi asemel teete koostööd muusikute, digitaalsete kunstnike, moeloojate, fotograafide, kirjanike, arhitektide ja muu hulgas. See laiaulatuslik võrgustik peegeldab rohkem seda, keda te töötate kogu oma karjääri jooksul loomemajanduses.

Unikaalsed õpetamismeetodid

Äri- ja juhtimisoskused aitavad teil oma talenti rohkem ära teha ja paremini toetada teie kultuuri- ja loomemajandust. See ei tähenda, et teil on vaja karmist äri- ja juhtimisprogrammi.

Inspirational locations

Enamiku teie programmi jaoks saate olema Audencia meediumülikool Nantes'is Prantsusmaal. Nantes maalilises Loire'i orus on Nantes tuntud nii oma innovaatilise kogukonna kui ka elukvaliteedi poolest.

Traditsioonilised viinamarjaistandused ja kaasaegse kunsti rajatised, paksud jõesõidud ja jõudsalt arenev tööstus - Nantes on edukas kaasaegne linn, kus on vana maailmavaramus. Nantes pakub Prantsuse suurimat tööstuspinda Pariisi läheduses, pakkudes palju võimalusi.

 • Nantes, Prantsusmaa
 • Highlands, Šotimaa (Forres)

Õpilasprofiil

Tudengid, kes selle programmiga ühinevad:

 • on loomingulised inimesed, kes on kirglikud nende erialateadmiste valdkonnas
 • soovivad uurida loome- ja kultuuritööstuse valdkondi
 • armastan töötama inimestega üle kogu maailma
 • teate, koostöö toimub valdkondade ja valdkondade vahel
 • mõista ettevõtte ja juhtimise tähtsust loome- ja kultuuritööstusele
 • on motiveeritud loome- ja kultuuritööstuse võime parandada inimeste elu

Rahvusvahelised partnerid

Audencia kuulub eliidi hulka 1% ärikoolidest, kellel on kolm akrediteeringut EQUIS, AACSB ja AMBA. Meie tugevaid rahvusvahelisi partnerlussuhteid peetakse teie programmi aluseks. Teete koostööd üliõpilastega, kellel on ulatuslik tööstusharu kogemus, valdkonnas tegutsevad teadustöötajad ja loomemajanduse ettevõtted.

Loomingulise majanduse juhtimise ja ettevõtluse magistriõpet toetab interaktiivse meelelahutuse ja-teenuste pakkuja Ubisoft, interaktiivse meelelahutuse ja teenuste väljaandja ja turustaja ning Pariisi kultuuri- ja loomeorganisatsioonide innovatiivne osalus Scintillo.

Õpi ja suhelda Ubisofti ja teiste ettevõtete tööstuse ekspertidega, luues oma tulevase karjääri jaoks tööstuskontaktide võrgustiku.

Karjäär

Loomingulised ja kultuuritööstused on näidanud erakordset vastupidavust majanduskriisile ja neil on hea võimalus tulevikus edaspidiseks areneda, kuna nad on rollid loovate riikide eelkäijatena.

 • Kreeka kultuuri- ja loomemajanduse koguarvust toodetud 2,25 triljonit dollarit
 • Kreeka kultuuri- ja loomemajanduses töötab kogu maailmas 29 miljonit inimest
 • 3.3% ELi töötavast elanikkonnast on kultuuri- ja loomemajandus
 • 19,1% CCI töökohtadest on alla 30-aastased

See programm on eluliselt oluline loominguliste inimeste karjääris. See valmistab teid ette mitmeid karjäärivõimalusi loomemajanduse ja kultuuritööstuse ning loomemajanduse valdkonnas, sealhulgas soolopter ja ettevõtja, samuti suurema asutuse, organisatsiooni või ettevõtte rolli.

Märkus: Statistika põhineb vastuste arvule küsimusele. Need on seotud kõikide klassidega seni, kui pole sätestatud teisiti.

Tööstused

 • Kunsti-, meelelahutus- ja vaba aja veetmise sektor
 • Reklaamivaldkond
 • Info- ja kommunikatsioonisektor

Umbes pooled loomingulistest töökohtadest on väljaspool loome- ja kultuuritööstust.

Asukohad

Loovtööstuse positsioonide näited on järgmised:

 • Loomingulised juhid, kunstidirektorid, loomingulised juhatajad
 • Organisatsioonide loovuse ja innovatsiooni juhendajad ja korraldajad
 • Ettevõtjad ja ettevõtjad loomingulises ja kultuuritööstuses
 • Brändi strateegid
 • Sisu strateegid
 • Projektijuhid ja kuraatorid
 • Suundumuste ja tuleviku juhid
 • Kunstiorganisatsioonide juhid

Ettevõtted

Loominguliste ja kultuuritööstuse Audencia üliõpilaste ürituste näited on järgmised:

 • Ubisoft
 • EMI Group Limited
 • Kanal
 • Louvre
 • CarpeDiem Film
 • Coyote Productions
 • Kanada Riiklik Filmamet
 • Sydney Symphony Orchestra
 • AVATUD SISEALAD Galerii

Võrk

Kuna loomemajanduse juhtimise ja ettevõtluse magister nõuab loomingulist tausta, kujundate disainerite, arhitektide, kunstnike, muusikute, näitlejate, kirjanike ja teiste loomemajanduses töötavate inimeste globaalset võrgustikku.

Samuti saate kohtuda ja töötada kaasaegsete praktikutega seotud loominguliste spetsialistidega ja juhtida loomemajandust mitmetes teistes tööstusharudes. Külalisesinejate ja tööstuspartnerite nimekiri aitab kaasa teie õppe- ja hindamistegevusele. See pakub teile võimalust koostöös tööstuse spetsialistidega ja kohtuda potentsiaalsete eeskujude ja mentoritega kogu teie viibimise ajal Prantsusmaal ja Šotimaal.

Karjääriteenused

Kogu oma programmis ja pärast lõpetamist on teil juurdepääs Audencia karjäärinõuete osakonna suurele rahvusvahelisele, professionaalsele võrgustikule.

Sisseastujale

98053_csm_Student_at_Winter_School_2016_cred_Hannah_Laycock__1875c90613a.jpg

Liitu meiega! Siin on jaotus kõigest, mida vajate selle rakendamiseks sujuvalt. Sissepääs on avatud kuni programm on täis; soovitame siiski tungivalt kohaldada varajase taotluse esitamise tähtaega 31. jaanuaril.

Abikõlblikkus

MSc:

 • 4-aastane bakalaureusekraad mis tahes valdkonnas
 • Inglise keele oskus
 • Vähemalt 2-aastane töökogemus loomingulises või kultuuritööstuses või konkreetne tõend loome- või kultuuritööstusele pühendumuse kohta (professionaalne, akadeemiline või isiklik)

või

 • Magistriprogrammi lõpuleviimine

MSc enne-MSc:

 • 3-aastane bakalaureusekraad mis tahes valdkonnas
 • Inglise keele oskus
 • Vähemalt 2-aastane töökogemus loomingulises või kultuuritööstuses või konkreetne tõend loome- või kultuuritööstusele pühendumuse kohta (professionaalne, akadeemiline või isiklik)

Märkus: võite taotleda bakalaureuseõppe viimasel aastal.

Taotlus

Võite alustada veebipõhist avaldust igal ajal; saate seda enne salvestamist salvestada ja teha muudatusi.

Märkus: saate taotleda oma bakalaureuseõppe viimasel aastal.

Dokumendid

Lisaks veebipõhisele taotlusele tuleb teil esitada järgmised dokumendid:

 • CV ja kaaskiri inglise keeles
 • Diplomite ja akadeemiliste ärakirjade koopiad
 • Inglise testi test (TOEFL, TOEIC, IELTS) *
 • Isikut tõendava dokumendi koopia (nt pass)
 • Foto (JPEG, 346 x 366 pikslit)

* Inglise keele kõnelejad või taotlejad, kes on lõpetanud oma bakalaureusekraadi inglise keeles, ei nõua inglise keele testide hindamist. Võtke meiega ühendust, kui teil on erinev inglise keele testi test või kavatsete testi hiljem läbi viia.

Õppemaks

 • MSc halduses ja ettevõtluses loomemajanduses: 16 000 eurot
 • Ettevalmistus MSc juhtimises ja ettevõtluses loomemajanduses: 21 000 eurot

Muud kulud, mis on seotud koolituskuludega

Taotluse tasu: 100 eurot

Kohustuslik registreerimine üliõpilaskonna sotsiaalkindlustussüsteemis (alla 28-aastased õpilased): Näiteks oli 2016./2017. aasta kogusumma 215 eurot. Tasu tuleb maksta hiljemalt esimese õppeaasta esimesel päeval ja järgnevatel aastatel enne 30. septembrit.

Sellised kulud nagu viisatasud, transport, majutus ja toitlustus maksab õpilane otse.

Rahastamine

Audencia pühendumine tipptaseme ja mitmekesisuse saavutamisele on näidanud mitmesuguseid stipendiume, mille anname igal aastal erineva taustaga õpilastele.

Meie eesmärgiks on avada parim äriõpe üliõpilastele, kes oskavad näidata oskusi ja motivatsiooni olla homme juhid.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise
Audencia Business School

Vaata veel 6 kursust Audencia Business Schoolis »

Viimati uuendatud Märts 10, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 - 2 aastat
Päevane õpe
Price
16,000 EUR
MSc enne-MSc: 21 000 eurot
Deadline
Võta kooliga ühendust
Admissions are open until the programme is full; however, we strongly recommend applying by the early-application deadline of 31 January.
Võta kooliga ühendust
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Admissions are open until the programme is full; however, we strongly recommend applying by the early-application deadline of 31 January.
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Admissions are open until the programme is full; however, we strongly recommend applying by the early-application deadline of 31 January.
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date