Magistriõpe ärijuhtimises ja loomemajanduses

Üldine

Programmi kirjeldus

Innovatiivne ärikoolitus loomemajanduse jaoks

Liitu meie mitmekesise akadeemilise kogukonnaga väljakutsete ja koostöö aastatega, mis aitab teil oma karjäärijoont muuta ja kujundada. Meie õpilased on juhitud disainerid, arhitektid, visuaalsed ja ilusad kunstnikud, esinejad, kirjanikud ja teised, kes töötavad loome- ja kultuuritööstuses. Meie õppejõud on elav juhtide spetsialistide ja reklaamijate segu. Kõik meist on kirglik tööle, millel on ühiskonnale tõeline mõju.

See ainulaadne programm on mõeldud oma karjääri edendamiseks soolo-praktikuna, ettevõtjana või suurema organisatsiooni liikmena loomemajanduses. Programmi ajal saate:

 • Ehitage teadmisi ettevõtlusest ja juhtimisest loomemajanduse ja kultuuritööstuse kontekstis
 • Hankige uusi õppemeetodeid, luues ja juhtides, et parandada oma karjääri edu ja rahulolu - sotsiaalselt vastutustundlikul ja mõistlikul viisil
 • Töötada välja erinevad rahvusvahelised võrgustikud eakaaslaste, mentorite ja tööstuse spetsialistide seas loomingulistes ja kultuurivaldkondades

Loomingulise majanduse juhtimise ja ettevõtluse interdistsiplinaarne meistrikogu on üles ehitatud sellistest loomingulistest inimestest nagu teie, ainulaadsete õpistiilide ja eesmärkide ümber. Audencia Business School ja Glasgowi kunstikeskuse innovatsioonikooli kavandatud ja õpetanud, on iga moodul spetsiaalselt selle programmi jaoks loodud ja see ühendab nii äri- kui ka kunsti / disainihariduse õpetamise ja õppimise meetodite loomingulise kombinatsiooni.

Programm on akrediteeritud Prantsuse akrediteerimisasutuse "Conférence des grandes écoles" poolt.

Põhiteave

 • Töötud kraad: majandusteaduste magistrikraad ettevõttes (Audencia); sertifikaat (GSA)
 • MSc programmi jaoks antud ainepunktid: 90 ECTS ainepunkti
 • Keel: inglise keel
 • MSc kestus: Klassid septembrist maini, millele järgneb 4–6-kuuline praktika või töölähetus
 • MSc-eelne lüüsi kestus: 2 semestrit

Abikõlblikkus

 • MSc: 4-aastane bakalaureusekraad
  või erandkorras 3-aastane kraad kogemuste või kiitusega,
  või 60 EAP magistriõppe eelse programmi edukas lõpuleviimine ja valideerimine
 • MSc-eelne MSc: 3-aastane bakalaureusekraad
 • Inglise keele oskus
 • Konkreetsed tõendid pühendumise kohta loome- ja kultuuritööstusele (professionaalne, akadeemiline või isiklik)

Programmi algus: september

Asukoht:

 • Audencia MEDIACAMPUS Nantes
 • GSA mägismaa

Õppemaks: MSc - 16 000 € / MSc eelne MSc - 21 000 €

Programm

Teie programm ühendab Glasgowi kunstikooli (GSA) disainipõhised lähenemisviisid ja stuudio (projektipõhised) õpetamismeetodid Audencia Business School rahvusvaheliselt tunnustatud, uuendusliku, koostöö- ja vastutustundliku ettevõtlusharidusega. Programm sisaldab järgmist:

 • Moodulid, mille kavandasid ja õpetasid ühiselt Audencia ja GSA õppejõud
 • Uuring Nantesse, Prantsusmaal, elav ja tänapäevane linn vanamaailma stiilis
 • Kahe nädala rahvusvaheline talvekool inspireerivas Šoti mägismaal
 • Reaalmaailma nõustamine või uurimisprojekt
 • Vabatahtlik praktika loomemajanduses
 • Koostöö- ja loomingulised elusprojektid nii veebis kui ka väljaspool, stuudio (projektipõhine) töö ja palju muud

Audencia

Audencia ja GSA Innovatsioonikool on kavandanud olemasolevate juhtimis- ja loominguliste klasside kasutuselevõtmise ajakava kohaselt nn uue programmi loomiseks, mis koostaks kohandatud klasside ja projektide programmi, mis vastavad uutele suundumustele, asjaoludele ja võimalustele globaalne loov majandus.

Programmi iga aspekt ühendab äri- ja juhtimisalase õppe loomingulisi protsesse ja inimesi. Programm asub Nantes, Prantsusmaal, kuid GSA õppejõud õpetavad kolmandikku klassidest - ja kahe nädala rahvusvaheline talvekool, mis ühendab Šotimaal rahvusvahelisi disainikoolitusi, on programmi esiletõstmine.

Audencia Business School

Audencia kuulub eliidi hulka 1% ärikoolidest üle maailma, et hoida kolm akrediteeringut EQUIS, AACSB ja AMBA. Ettevõtte sotsiaalse vastutuse ülemaailmne liider oli meie esimene Prantsuse ärikool, kes pidas kinni ÜRO globaalsest kokkuleppest ja allkirjastasid vastutustundliku juhtimishariduse põhimõtted, millest me aitasime ka määratleda. Me ületame lõhe kirguse ja äritegevuse vahel, ühendame loomingulisuse mõtestatud tegevusega. Lugege meie ettevõtlusinkubaatorist ja meie kunstilise inkubaatorist, et näha, kuidas me toetame loomeettevõtjaid.

Meie tugev partnerlus selliste institutsioonidega nagu Nantesi Kunstikool ja Nantese Arhitektuurikool toetavad siin loomingulist atmosfääri. Oleme loonud liidu teiste Nantes juhtivate asutustega, et ühendada ja rikastada inseneritööd, juhtimist, arhitektuuri ja loovust. Meie võrgustiku kaudu teete koostööd teadlastega, kellel on laialdane tööstusharu kogemus, teadlased, kes on spetsialiseerunud paljudele valdkondadele ja ettevõtetele ja loomingulistele partneritele, kes vajavad tõelisi lahendusi.

Glasgowi kunstikool

GSA-i innovatsioonikool on ülemaailmses kunsti- ja disainikoolis ülemaailmse kooli jaoks teadlaste, õppejõudude ning magistrantide ja doktorantide loominguliseks kollektiiviks. Üheskoos tegeleme keerukate küsimustega uuenduslike disainitavade kaudu ja kohandatud kogukonna kaasamisega, et aidata parandada individuaalset ja kollektiivset heaolu.

Meie põhiteadmised on koostöö loovuse arendamine ja väljendamine. Koostöös loome uute toodete, süsteemide ja teenuste eelistatavat tulevikku ning arendame uuenduslikkuse saavutamiseks ja säilitamiseks vajalikke võimalusi. Teisisõnu, me arendame loomingulisi kogukondi, et muuta transformatsioonimuutusi.

Innovatsioonikooli partnerlus Highlands and Islands Enterprise'iga täiendab programmi, andes teile juurdepääsu piirkonna innovaatilistele loomemajandusprojektidele. GSA haldab ka Singapuri ülikoolilinnakut koostöös Singapuri tehnoloogiainstituudiga, õppe- ja teadustöö keskendub disaini rollile muutuvas ja kultuuriliselt mitmekesises majanduskeskkonnas.

autoriõigus (c) David Freer

Loomingulised kultuurid

Loomemajanduse juhtimise ja ettevõtluse magister on MBA või MFA-programmi alternatiiv. See pakub teile ainulaadset loomingulist kultuuri, mille on saanud austatud ja sotsiaalselt vastutustundlik äri- ja juhtimiskool.

Erinevad loomingulised eakaaslased

Sa kohtuksid kujutlusvõimelised ja motiveeritud inimesed üle kogu maailma, kelle peamine eesmärk on liikuda loome- ja kultuuritööstuse edasi.

Erinevalt MBA programmist loovate majandusteaduste magistrikraadi ja ettevõtluse loomisest annab teile rahvusvahelise loominguliste inimeste võrgustiku, mis on inspireeritud uute, põnevate ja huvitavate viiside koostamiseks, kirjutamiseks, ehitamiseks, arendamiseks ja täitmiseks.

Erinevalt MFA-programmist on teie klassikaaslased erinevatest loomingulistest taustadest. Näiteks igasse klassi kuuluva ruumi asemel teete koostööd muusikute, digitaalsete kunstnike, moeloojate, fotograafide, kirjanike, arhitektide ja muu hulgas. See laiaulatuslik võrgustik peegeldab rohkem seda, keda te töötate kogu oma karjääri jooksul loomemajanduses.

Unikaalsed õpetamismeetodid

Äri- ja juhtimisoskused aitavad teil oma talenti rohkem ära teha ja paremini toetada teie kultuuri- ja loomemajandust. See ei tähenda, et teil on vaja karmist äri- ja juhtimisprogrammi.

Inspirational locations

Nantes, Prantsusmaa

Enamiku teie programmi jaoks saate olema Audencia meediumülikool Nantes'is Prantsusmaal. Nantes maalilises Loire'i orus on Nantes tuntud nii oma innovaatilise kogukonna kui ka elukvaliteedi poolest.

Traditsioonilised viinamarjaistandused ja kaasaegse kunsti installatsioonid, laisad jõepaadid ja õitsev tööstus - Nantes on jõudsalt arenev kaasaegne linn, millel on vana maailma hõngu. Nantes pakub Pariisi vahetus läheduses Prantsusmaa suuruselt kolmanda tööstuslinnana hulgaliselt võimalusi. Lugege Audencia üliõpilaselu kohta.

Highlands, Šotimaa (Forres)

GSA innovatsioonikoolis toimuva kahenädalase rahvusvahelise talvekooli ajal liitute Šotimaal veelgi mitmekesisema rahvusvaheliste eakaaslaste rühmaga. Elate ja praktiseerite tõelist koostööloomingut uues loomingulises ülikoolilinnakus Šotimaa mägismaade ja saarte romantilises looduslikus keskkonnas.

Klassikaliselt ilusad Itaalianate hooned (ehitatud umbes 1830. aastal) pakuvad nüüd inspireerivaid stuudio-, töökoja- ja näitusepindu, aga ka tipptasemel valdkondi teadusuuringuteks, õpetamiseks, prototüüpide koostamiseks ja paindlikuks laboritööks. Elake veereva maaelu, kaunite randade ja dramaatiliste mägimaastike lähedal, ühendades samal ajal GSA partneritega, näiteks Highlands and Islands Enterprise, uue võimaliku töö- ja praktikavõimalusega.

Õpilasprofiil

Tudengid, kes selle programmiga ühinevad:

 • on loomingulised inimesed, kes on kirglikud nende erialateadmiste valdkonnas
 • soovivad uurida loome- ja kultuuritööstuse valdkondi
 • armastan töötama inimestega üle kogu maailma
 • teate, koostöö toimub valdkondade ja valdkondade vahel
 • mõista ettevõtte ja juhtimise tähtsust loome- ja kultuuritööstusele
 • on motiveeritud loome- ja kultuuritööstuse võime parandada inimeste elu

Rahvusvahelised partnerid

Audencia kuulub eliidi hulka 1% ärikoolidest, kellel on kolm akrediteeringut EQUIS, AACSB ja AMBA. Meie tugevaid rahvusvahelisi partnerlussuhteid peetakse teie programmi aluseks. Teete koostööd üliõpilastega, kellel on ulatuslik tööstusharu kogemus, valdkonnas tegutsevad teadustöötajad ja loomemajanduse ettevõtted.

Loomingulise majanduse juhtimise ja ettevõtluse magistriõpet toetab interaktiivse meelelahutuse ja-teenuste pakkuja Ubisoft, interaktiivse meelelahutuse ja teenuste väljaandja ja turustaja ning Pariisi kultuuri- ja loomeorganisatsioonide innovatiivne osalus Scintillo.

Õpi ja suhelda Ubisofti ja teiste ettevõtete tööstuse ekspertidega, luues oma tulevase karjääri jaoks tööstuskontaktide võrgustiku.

Karjäär

Loomingulised ja kultuuritööstused on näidanud erakordset vastupidavust majanduskriisile ja neil on hea võimalus tulevikus edaspidiseks areneda, kuna nad on rollid loovate riikide eelkäijatena.

 • Kreeka kultuuri- ja loomemajanduse koguarvust toodetud 2,25 triljonit dollarit
 • Kreeka kultuuri- ja loomemajanduses töötab kogu maailmas 29 miljonit inimest
 • 3.3% ELi töötavast elanikkonnast on kultuuri- ja loomemajandus
 • 19,1% CCI töökohtadest on alla 30-aastased

See programm on eluliselt oluline loominguliste inimeste karjääris. See valmistab teid ette mitmeid karjäärivõimalusi loomemajanduse ja kultuuritööstuse ning loomemajanduse valdkonnas, sealhulgas soolopter ja ettevõtja, samuti suurema asutuse, organisatsiooni või ettevõtte rolli.

Märkus: Statistika põhineb vastuste arvule küsimusele. Need on seotud kõikide klassidega seni, kui pole sätestatud teisiti.

Tööstused

 • Kunsti-, meelelahutus- ja vaba aja veetmise sektor
 • Reklaamivaldkond
 • Info- ja kommunikatsioonisektor

Umbes pooled loomingulistest töökohtadest on väljaspool loome- ja kultuuritööstust.

Asukohad

Loovtööstuse positsioonide näited on järgmised:

 • Loomingulised juhid, kunstidirektorid, loomingulised juhatajad
 • Organisatsioonide loovuse ja innovatsiooni juhendajad ja korraldajad
 • Ettevõtjad ja ettevõtjad loomingulises ja kultuuritööstuses
 • Brändi strateegid
 • Sisu strateegid
 • Projektijuhid ja kuraatorid
 • Suundumuste ja tuleviku juhid
 • Kunstiorganisatsioonide juhid

Ettevõtted

Loominguliste ja kultuuritööstuse Audencia üliõpilaste ürituste näited on järgmised:

 • Ubisoft
 • EMI Group Limited
 • Kanal
 • Louvre
 • CarpeDiem Film
 • Coyote Productions
 • Kanada Riiklik Filmamet
 • Sydney Symphony Orchestra
 • AVATUD SISEALAD Galerii

Võrk

Kuna loomemajanduse juhtimise ja ettevõtluse magister nõuab loomingulist tausta, kujundate disainerite, arhitektide, kunstnike, muusikute, näitlejate, kirjanike ja teiste loomemajanduses töötavate inimeste globaalset võrgustikku.

Samuti saate kohtuda ja töötada kaasaegsete praktikutega seotud loominguliste spetsialistidega ja juhtida loomemajandust mitmetes teistes tööstusharudes. Külalisesinejate ja tööstuspartnerite nimekiri aitab kaasa teie õppe- ja hindamistegevusele. See pakub teile võimalust koostöös tööstuse spetsialistidega ja kohtuda potentsiaalsete eeskujude ja mentoritega kogu teie viibimise ajal Prantsusmaal ja Šotimaal.

Karjääriteenused

Kogu oma programmis ja pärast lõpetamist on teil juurdepääs Audencia karjäärinõuete osakonna suurele rahvusvahelisele, professionaalsele võrgustikule.

Sisseastujale

Liitu meiega! Siin on jaotus kõigest, mida vajate selle rakendamiseks sujuvalt. Sissepääs on avatud kuni programm on täis; soovitame siiski tungivalt kohaldada varajase taotluse esitamise tähtaega 31. jaanuaril.

Abikõlblikkus

MSc:

 • 4-aastane bakalaureusekraad mis tahes valdkonnas
 • Inglise keele oskus
 • Vähemalt 2-aastane töökogemus loomingulises või kultuuritööstuses või konkreetne tõend loome- või kultuuritööstusele pühendumuse kohta (professionaalne, akadeemiline või isiklik)

või

 • Magistriprogrammi lõpuleviimine

MSc enne-MSc:

 • 3-aastane bakalaureusekraad mis tahes valdkonnas
 • Inglise keele oskus
 • Vähemalt 2-aastane töökogemus loomingulises või kultuuritööstuses või konkreetne tõend loome- või kultuuritööstusele pühendumuse kohta (professionaalne, akadeemiline või isiklik)

Märkus: võite taotleda bakalaureuseõppe viimasel aastal.

Taotlus

Võite alustada veebipõhist avaldust igal ajal; saate seda enne salvestamist salvestada ja teha muudatusi.

Märkus: saate taotleda oma bakalaureuseõppe viimasel aastal.

Dokumendid

Lisaks veebipõhisele taotlusele tuleb teil esitada järgmised dokumendid:

 • CV ja kaaskiri inglise keeles
 • Diplomite ja akadeemiliste ärakirjade koopiad
 • Inglise testi test (TOEFL, TOEIC, IELTS) *
 • Isikut tõendava dokumendi koopia (nt pass)
 • Foto (JPEG, 346 x 366 pikslit)

* Inglise keele kõnelejad või taotlejad, kes on lõpetanud oma bakalaureusekraadi inglise keeles, ei nõua inglise keele testide hindamist. Võtke meiega ühendust, kui teil on erinev inglise keele testi test või kavatsete testi hiljem läbi viia.

Õppemaks

 • MSc halduses ja ettevõtluses loomemajanduses: 16 000 eurot
 • Ettevalmistus MSc juhtimises ja ettevõtluses loomemajanduses: 21 000 eurot

Muud kulud, mis on seotud koolituskuludega

Taotluse tasu: 100 eurot

Kohustuslik registreerimine õpilaste sotsiaalkindlustussüsteemis (alla 28-aastased õpilased): Näiteks 2018./2019. Aasta kogusumma oli 218 eurot. Lõiv tuleb tasuda hiljemalt esimese kooliaasta esimesel päeval ja järgnevate aastate eest enne 30. septembrit.

Sellised kulud nagu viisatasud, transport, majutus ja toitlustus maksab õpilane otse.

Rahastamine

Audencia pühendumine tipptaseme ja mitmekesisuse saavutamisele on näidanud mitmesuguseid stipendiume, mille anname igal aastal erineva taustaga õpilastele.

Meie eesmärgiks on avada parim äriõpe üliõpilastele, kes oskavad näidata oskusi ja motivatsiooni olla homme juhid.

Viimati uuendatud nov 2019

Teave kooli kohta

Founded in 1900, Audencia Business School is one of the best management schools in Europe. The EQUIS, AACSB and AMBA international accreditations added to the positive evaluation by AERES (the French ... Loe edasi

Founded in 1900, Audencia Business School is one of the best management schools in Europe. The EQUIS, AACSB and AMBA international accreditations added to the positive evaluation by AERES (the French agency that rates research and higher education) underline a commitment to teaching excellence. Näita vähem
Nantes , Bradford , Bilbao , Nantes , São Paulo , Toulouse , Pekingi , Milano , Shenzhen + 8 Rohkem Vähem