Teise tsükli kraad LEIF on kaheaastane kraadiõppe programm, mida pakub majanduse, juhtimise ja statistikakool - Bologna. LEIF on märkimisväärselt innovaatiline programm, mille eesmärk on finantsturgude ja institutsioonide ekspertide ettevalmistamine. Õpilased omandavad kriitilise arusaama kõikidest finantsturgude ja -institutsioonide toimimise, reguleerimise ja järelevalvega seotud küsimustest nii majanduslikust kui õiguslikust vaatevinklist.

5 põhjust registreeruda kraadiprogrammis

  1. Kõrgetasemeline, interdistsiplinaarne programm, millel on tugev Euroopa ja rahvusvaheline suundumus.
  2. See annab tugevaid ja põhjalikke teadmisi finants- ja kindlustusturgude kohta ning nende reguleerimise ja järelevalve kohta.
  3. Olete valduses ja kursis ettevõtte juhtimise, riskijuhtimise, äritegevuse tulemuslikkuse analüüsiga, krediidireitinguga.
  4. Range klassiruumi täiendavad seminarid keskpankade, konsultatsioonifirmade, finantseerimisasutuste ekspertidega.
  5. Teil on lai valik oskusi, mis võimaldavad teil töötada rahvusvahelistel, Euroopa või riiklikel asutustel ja finantsasutustel.

Vastuvõtutingimused

Iga õppekava jaoks on olemas spetsiaalsed registreerumisprotseduurid. Üksikasjalikku teavet taotlemise, õppemaksude ja tähtaegade kohta leiate aadressilt href = "https://corsi.unibo.it/2cycle/leif/how-to-enrol

Õppetoetused ja toetused

Ülikooli üliõpilased võivad Emilia Romagna piirkonna, University of Bologna ja teiste väliskeskuste õpingute ajal saada majanduslikku toetust.

href = "https://www.unibo.it/et/services-and-opportunities/study-grants-and-subsidies

Õppemaksu erandid

Vaadake meie veebisaiti, et teada saada, millised on vajalikud dokumendid, et taotleda täielikke erandeid ja eritoetusi.

href = "https://www.unibo.it/TuitionFees

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 49 kursust University of Bolognais »

Viimati uuendatud January 18, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
3,000 EUR
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date