Magistriõpe ökoloogias ja bioloogilises mitmekesisuses

Üldine

Programmi kirjeldus

Meie ökoloogia ja bioloogilise mitmekesisuse magistrikraad annab teile olulised teadmised looduse keerukate seoste ning liikide, nende keskkonna ja kliima vaheliste seoste mõistmiseks. Evolutsiooniline ökoloogia ja eksperimentaalne ülesehitus on programmi olulised aspektid, kus teil on võimalus õppida nii valdkonna kui ka labori empiirilist ökoloogiat.

Valiku põhjused

  • Järjest enam seminaripõhine õpetamine pakub palju võimalusi suhtlemiseks ja aruteludeks
  • Lai koolitus, milles integreeritakse evolutsiooniteooria koos eksperimentaalsete ja analüütiliste oskustega
  • Paindlikkus kujundada oma õpingud vastavalt enda huvidele ja karjäärisoovidele

Programmi struktuur

Magistriõpe ökoloogias ja bioloogilises mitmekesisuses hõlmab kursusi, mis hõlmavad evolutsioonilist ökoloogiat, bioloogilist mitmekesisust, eksperimentaalset kavandamist ning bioloogiliste uuringute ja juurdluse teadust. Programmis on palju ruumi, mis võimaldab teil valida täiendavate valikainete ja valikuliste kursuste hulgast, nii et saate jätkata programmi, mis on kohandatud teie valitud huvide ja karjääri eesmärkidega.

Esimene aasta

  • Evolutsiooniline ökoloogia
  • Bioloogiline mitmekesisus: mustrid ja protsessid
  • Valikaine kursused

Teine aasta

Valikkursus (ed) ja kraadiprojekt (30 või 45 ainepunkti)
Teadus bioloogiliste uuringute ja uurimistöö alal

või

Kraadiprojekt 60 ainepunkti
Teadus bioloogiliste uuringute ja uurimistöö alal

Karjääri väljavaated

Magistriõpe ökoloogias ja bioloogilises mitmekesisuses avab palju karjäärivõimalusi akadeemilises ringkonnas või avalikus sektoris. Pärast selle programmi lõpetamist on teil õigus taotleda doktorikraadi. uuringud. Programm annab hea tausta tööks, mis on seotud kaitse ja ökoloogiaga, näiteks metsanduses ja põllumajanduses, kalanduses ja jahinduses või looduskaitseküsimustega tegelevates haldusasutustes.

Miks Stockholm University ?

Stockholm University õppimine muudab vahet

Stockholm University on üks 100-st kõrgeimalt hinnatud ülikoolist maailmas ja Rootsi suurim kõrgkool, millel on kõrgekvaliteediline haridus ja silmapaistvad teadusuuringud väga erinevates valdkondades.

Meie ülikoolilinnak asub Royal Nationali linnapargis, vaid mõne minuti kaugusel Stockholmi kesklinnast. Stockholmis on hiljuti hinnatud Euroopas ohutumat kapitali ja see on tuntud paljude roheliste ja puhaste piirkondadega. Stockholm juhatab sellistes valdkondades nagu sotsiaalne heaolu, võrdsus, infotehnoloogia, jätkusuutlikkus ja innovatsioon. Rootsis tuntud kui avatud ühiskond on ka sotsiaalse progressi indeksi hulgas maailmas suuruselt teine.

Abikõlblikkuse nõuded

Programmi saamiseks vajame samaväärset bakalaureusekraadiga, millel on suurem bioloogia, sealhulgas ökoloogia või evolutsioon. Lisaks peate näitama inglise keele oskust, mis on samaväärne Rootsi keskkooli tasemega.

Taotlemine ja õppemaksud on vajalikud, kui olete Rootsis ELi / EMP kodanik või kellel on pikaajaline / alaline elamisluba (või ajutise elukoha tõttu muudel põhjustel kui uuringud).

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The Faculty of Science at Stockholm University is the largest science faculty in Sweden and is among the top hundred science faculties in the world on the Shanghai ranking. The Faculty offers top-clas ... Loe edasi

The Faculty of Science at Stockholm University is the largest science faculty in Sweden and is among the top hundred science faculties in the world on the Shanghai ranking. The Faculty offers top-class education in a number of programs and courses, at the Master's level more than 30 study programs are given in English. Näita vähem