Magistriõpe ökoloogias ja evolutsioonis

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Programmi kirjeldus

Akadeemiline magistrikraad Ökoloogia ja evolutsioon on suunatud inglise keelt kõnelevatele üliõpilastele, kes otsivad erialast haridust tänapäeva ökoloogilistes ja evolutsioonilistes küsimustes. Meie kogenud töötajad, kes on tutvunud rahvusvahelise, kultuuridevahelise akadeemilise keskkonnaga, annavad sügavamat ja alati uuendatud teoreetilist ja rakendatavat teadmist, pannes rõhku meeskonnatööle, arendades probleemide lahendamise oskusi ja planeerimisvaldkonda ning eksperimentaalseid uuringuid. Unikaalne, interdistsiplinaarne õppeprogramm pakub palju praktilisi tegevusi hästi varustatud ja kaasaegsetes laborites. Üliõpilane omandab laialdase arusaama ökoloogilistest ja evolutsioonilistest põhimõtetest ning astub teele, et saada edukaks teadlaseks, kes suudab avaldada tunnustatud rahvusvahelistes teadusajakirjades enesetäiendatud uuringute tulemusi. Ta omandab kohanemisvõimelised sotsiaalsed ja juhtimisoskused koos disaini mõtteviisiga, et kasutada ökoloogilisi teadmisi praktilises keskkonnakaitse ja ressursside haldamises.

Lõpetanud profiil

Lõpetajad muutuvad tõhusateks teadlasteks, kes suudavad luua sobivaid ja kaasaegseid meetodeid kasutades eksperimente ja uuringuid (sh väliuuringuid / -tööd), analüüsida saadud tulemusi, kirjutada teadustöid ja aruandeid ning valmistada ette oma kõnesid või graafilisi esitlusi. Kaheaastaste uuringute lõpuleviimine võimaldab töötada kas dünaamiliselt arenevas avalikus või erasektoris kogu maailmas: laborid, avaliku halduse asutused, valitsusasutused, eri liiki uurimisüksused ning valitsusvälised ja eraorganisatsioonid.

Kvalifikatsioonitulemus

Nimekirjas on esitatud taotlejate lõplikud kvalifikatsioonitulemused, mis arvutatakse intervjuu põhjal, mille eesmärk on kontrollida kandidaadi motivatsiooni õppekava läbiviimiseks, tema üldteadmisi ökoloogia valdkonnas ja inglise keele oskust.

Tasud

Taotlustasu on 22 USD (või 85 PLN või 20 EUR). Tasu makstakse iga registreerimise eest eraldi ja igal registreerimisel on makseks määratud oma pangakonto number.

Õppemaks Poola kodanikele: puudub
Õppemaks välismaalastele:
  • õppeaasta esimesel aastal: 9 500 PLN (umbes 2 500 USD)
  • õppeaasta teisel aastal: 8 500 PLN (umbes 2 250 USD)
Õppemaksu makstakse ühe semestri eest. Esimesel aastal lubatud kandidaadid on kohustatud tasuma esimese osamakse hiljemalt 7 päeva jooksul alates registreerumisest.

Võta meiega ühendust

Telefon: 48 12 664 68 75; 48 12 664 51 24

E-post: studia.inos@uj.edu.pl

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The Jagiellonian University is the oldest higher education institution in Poland and one of the oldest in Europe. It was founded on 12 May 1364 by the Polish king Casimir the Great. The Jubilee year 2 ... Loe edasi

The Jagiellonian University is the oldest higher education institution in Poland and one of the oldest in Europe. It was founded on 12 May 1364 by the Polish king Casimir the Great. The Jubilee year 2014 marked the 650th anniversary of this remarkable event. Since its very beginning, the Jagiellonian University has been an international institution. Poles, Ruthenians, Lithuanians, Hungarians, Germans, Czechs, the Swiss, the English, the Dutch, the French, the Spanish, Italians, and even Tatars studied here in the old days. Näita vähem