Magistrikraad (Engineering Management) LMEB

Üldine

Saadaval 2 asukohta
Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Kraadi ülevaade

  • Inseneriuuringud olid tunduvalt kõrgemad maailmatasemest *.
  • Täitke praktiline, tööstusharuga seotud projekt oma viimasel aastal.
  • Teostage oma huvipiirkonnas väitekirja või uurimisprojekti.
  • Spetsialiseerunud insenerijuhtimisele, keskendudes automatiseerimisele, operatsioonidele, ressursside planeerimisele, kvaliteedile ja tarneahelale ning projektijuhtimisele.

* 2015 tipptasemel uurimistöö Austraalias (ERA)

Snapshot

Insenerihalduses õpid uusimaid inseneriteooriaid ja rakendate neid sellistes valdkondades nagu tegevus, kvaliteet, tarneahel ja projektijuhtimine, ressursside planeerimine ja automatiseerimine. Sul on uppunud reaalsetes väljakutsetes ja õppida valikainete kursusi, mis sobivad teie isikliku professionaalse arengu vajadustega.

Osana oma õpingutest saate arendada oskusi inseneriuuringute meetodites ja projektijuhtimises. Teie viimasel aastal kasutate neid oskusi, töötades oma huvipakkuvas tööstusharu suurprojektis, või lõpetate vähe väitekirja.

Kui otsustate lõpetada selle kraadi, kui olete lõpetanud neli esimest kursust, saate Te magistrikraadi (Engineering Management). Kui olete lõpetanud esimesed kaheksa kursust, saate diplomi inseneriteaduses (Engineering Management).

Mida sa õpid

Oma esimesel õppeaastal saate teada inseneriorganisatsiooni tegevuse juhtimisest. Valikainete valikuga saate õppida kvaliteedijuhtimist, projekti planeerimist ja kontrolli, intelligentseid tootmissüsteeme (sealhulgas robootika ja automaatika) ning energiajuhtimist.

Teisel aastal uurite inseneroperatsioonide strateegilist juhtimist. See hõlmab tarneahelat, ettevõtte ressurssi ja majanduse juhtimist.

Selle astme võtmeks on uurimismeetodite ja oskuste arendamine ja rakendamine. Need on hindamatud, kui alustate tööd oma uurimisprojekti või väikesemahulise tööga. Võite valida, kas te töötate nende juures osana olulisest töökohaprojektist koos kohaliku organisatsiooniga.

Miks on inseneriteaduse magister (Engineering Management)

See magistrikraad on tihedalt seotud õppimise ja erialase praktikaga. Te rakendate teooriat ja oskusi, mida te arendate oma praktilises tööstusharus oma huvipiirkonnas, või väikesele väitekirjale, mis on seotud inseneriteaduskonnaga seotud teadusasutusega.

Te saate täiustatud teadmisi ja oskusi operatsioonide juhtimises, kogu kvaliteedijuhtimises, tarneahela juhtimises, ettevõtte ressursside planeerimises, automatiseerimises, energias ja ühiskonnas ning projektijuhtimises.

Sisaldavad tugevat teoreetilist õpet, kogemustel põhinevat õppimist ja kaasaegseid rajatisi, pakume ideaalset akadeemilist segu ülikoolilõpetajatele tänapäeva ettevõtte väljakutsetele vastamiseks. Õppimist toetavad maailmatasemel inseneriuuringud ja tööstuse kogemused, mis aitavad edendada oma teadmisi ja karjäärivõimalusi.

Sinu karjäär

Kõrgelt kvalifitseeritud inseneride ja projektijuhtide karjäärivõimalused on laiaulatuslikud ning nende töövõimalused on insenerikonsultatsioonifirmades, ehitusettevõtetes ning kohalikus, riiklikus ja föderaalvalitsuses. Võite kaaluda:

  • energiajuht: energia kasutamise jälgimine ja vähendamine; arusaamine, kus ja kuidas energiat kasutatakse; tõsta esile energia vähendamine kogu ettevõtte, projektide ja töökohtade vahel
  • inseneritööde juht: inseneride, teadlaste ja tehnikute juhendamine ja juhtivad meeskonnad, kes töötavad projektidega; tootmise ja kvaliteedikontrolli järelevalve; juhtimisoperatsioonid, testimine ja hooldus; planeerimine ja planeerimine, kliendikonsultatsioonid, eelarvekohustused
  • kvaliteeditagamise juht: töötamine koos juhtkonna ja töötajatega, et kehtestada menetlused ja kvaliteedistandardid ning jälgida neid kokkulepitud eesmärkide alusel; kirjalik juhtimine ja tehnilised aruanded; koolitusvajaduste määramine; muutuste ja tulemuslikkuse ja kvaliteedi parandamise edendamine
  • äriarenduse insener: suurepärane kliendisuhte arendamine ja säilitamine; koostöö uute ja olemasolevate klientidega uute ettevõtete loomiseks ja uute turgude tuvastamiseks; ettevõtlusettevõtete kavandamine, projekti üksikasjade esitamine, äriettepanekute kirjutamine, äritulude sihtmärkide täitmine

Võite jätkata ka Ph.D. läbi ühe meie dünaamilise uurimiskontsentratsiooni.

Reaalse maailma ühendused

UniSA teeb koostööd üle 2500 firmaga üle maailma - pakume oma õpilastele palju võimalusi praktiliste kogemuste saamiseks ja tööstuse ühendamiseks.

Meil on ka väga tugevad uurimiskontsentratsioonid, mis pakuvad üliõpilastele dünaamilist õppimis- ja uurimisbaasi. Kõigil on suurepärased rajatised, millel on maailmakuulsad lingid ja ühendused.

Samuti võõrustame regulaarselt ülikooliüleseid töötajate meistriklasse ja tööhõive ekspositsiooni ning vilistlaste üritusi Austraalias ja välismaal.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of South Australia is a globally connected and engaged university with industry-informed teaching and research that is inventive and adventurous.

The University of South Australia is a globally connected and engaged university with industry-informed teaching and research that is inventive and adventurous. Näita vähem
Adelaide , Adelaide , Adelaide , Adelaide + 3 Rohkem Vähem