Magistrikraad (MFA) Visual Studies

Üldine

Programmi kirjeldus

Magistrikraadi (MFA) pakutakse ühisprogrammi koos College at Brockport ja Visual Studies Workshop, pakkudes ainulaadset võimalust kraadiõppe. Kõik kursused magistriprogrammi programmi kohta toimub Visual Studies Workshop Rochester, NY. See interdistsiplinaarne programm peegeldab visuaalsete uuringute valdkonna mitmekesist ja hübriidset iseloomu, mis on seotud kunstipraktikaga, ajaloo ja teooria, filmi- ja muuseumiuuringute, filosoofia ja psühhoanalüüsiga. Visual Studies programm rõhutab fotograafia, digitaalse pildistamise, filmide, videote, multimeediumide, paigaldus- ja visuaalraamatute ning kriitiliste uuringute ajalugu nende meedia ajaloos ja teoorias.

Mida sa õpid

Visuaalsete uuringute programmis osalevad õpilased Visual Studio Workshopi (VSW) osaks. VSW liikmena liidetakse üliõpilased meediakunstiga huvi pakkuvas kogukonnas, mis toetab ja soodustab kujutise kujundamist mitmel kujul.Meie ainulaadne partnerlus VSW-iga asetab õpilased meedia kunsti spetsialistide seas. See toob ka tööde ellu esitluste ja näituste kaudu.

ÕppekavaÕpilased töötavad seeria-, jada-, paigaldus-, filmi-, video- ja digitaalmeedias. Nad katsetavad ka visuaalseid raamatuid, kasvavat visuaalset kirjaoskust tekkivate ideedega.
MFA-programm kulmineerub üldsusele esitatud lõputööde projektiga.

Vastuvõtutingimused

  • Bakalaureusekraad akrediteeritud kolledžist või ülikoolist
  • Minimaalne bakalaureuseõpe 3.0 GPA
  • Kaks soovituskirja
  • Eesmärkide avaldus
  • Piltide portfell, raamatute näidised, väljavõtte kirjutamine või lühikesed videod, mis esindavad töökorraldustTähtaeg
  • Sügissemester: 15. veebruar

Lõpetanud assistendid

Programmi teisel ja kolmandal aastal on saadaval üliõpilased, kellel on VSW kogukonnas juhtimispotentsiaal. Kõrgemate assistendid haldavad VSW veebisaiti, õpetavad üliõpilaste fotograafia- ja videokursuseid, toimivad Afterimage fototöötleja ja disainerina ning on VSWi uurimiskeskuse, näituste ja ürituste ning ühenduse haridusprogrammide assistendid.

Karjäär Outlooki

Üle 90% VSW lõpetanutest töötab meedia kunstiga seotud valdkondades. Paljud on läinud silmapaistvatele karjääridele nagu kunstnikud, kuraatorid, juhatajad ja haridustöötajad maailma tuntud institutsioonidega.Nad jätkavad ka hübriidset karjääri, nagu kunstnike kirjastajad, administraatori-aktivistid, õpetaja-arhiivistid.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Brockport is a selective, nationally recognized and accredited public institution. We are the engaged SUNY campus and one of the most engaged college campuses in the country.

Brockport is a selective, nationally recognized and accredited public institution. We are the engaged SUNY campus and one of the most engaged college campuses in the country. Näita vähem