Magistrikraad (MS) materjaliteaduses ja inseneriteaduses

Üldine

Programmi kirjeldus

Materjaliteaduse ja inseneriteaduskraadi programm

Materjaliteaduse ja -tehnoloogia programm Montana Tech valmistab ette õpilasi karjääri materjalidega seotud valdkondades, sealhulgas kosmoses, biomaterjalides, kemikaalides, elektroonilistes materjalides, energias ja metallides. Interdistsiplinaarne programm annab üliõpilastele juurdepääsu osalevate STEM osakondade teaduskondadele, mis võimaldab õpilastel saavutada oma valitud erialal sügavust.

Magistrikraad (MS) Materjaliteadus

MS / MSE programm pakub lõputööde ja mitte-doktoritööde teekonna alternatiive. Mõlemad on kättesaadavad ülikoolilinnakooli üliõpilastele ja ülikoolilinnaku üliõpilastele kaugõppe kaudu. Samas lubatakse sissetulevatel ülikoolilinnaku üliõpilastel lubada mitte-väitekirja. Teaduslikult aktiivse osaleva õppejõu (nõunik) kutsel võivad õpilased, kes näitavad huvi ja sobivust teadusliku uurimistööga, taotleda kõrgkoolile doktoritööle üleminekut.

Lõpetamiseks MS / MSE kraadiõppes on üliõpilane, kes ei ole doktoritöödel, täitma vähemalt 36 semestri krediidi tundi. Oma programmi viimasel aastal täidavad mitte-doktoritöö õpilased kulgeva kogemuse või „praktikumi“. Praktika nõuete täitmiseks peavad õpilased täitma ja viima läbi olulise materjaliga seotud projekti, mis kestab umbes kuus kuud. Praktika osana peavad õpilased osalema ühe nädala suvel laboris Montana Tech . Projekti valik, ulatus ja eesmärgid tuleb eelnevalt kinnitada üliõpilase akadeemilise nõuniku, MS / MSE programmi direktori ja Montana Tech lõpetaja kooli poolt. Projekti lõppedes peab üliõpilane esitama üksikasjaliku põhjaliku tehnilise aruande ja esitama ettekande MSE õppejõududele ja üliõpilastele.

Thesis-track õpilased peavad täitma vähemalt 30 semestri krediidi tundi. Lõputööde õpilased peavad koostama ja esitama teaduspõhise väitekirja ning läbima ametliku doktoritöö kaitsmise eksami, mille viib läbi üliõpilase teaduskonsultant ja komisjon. Lõputöö ja kaitseeksam peab vastama kehtestatud Montana Tech kõrgkooli ja osakonna poliitikale ja juhistele.

Programmi nõuded on kokku võetud järgmises tabelis. Kursused liigitatakse "Core Courses", "Advanced Graduate Courses" ja "Seminar" ning sõltuvalt sellest, kas üliõpilane valib väitekirja või mitte-väitekirja.

Kõik õpilased peavad täitma järgmised kohustuslikud põhikursused:

 • Sidumine, struktuur ja defektid
 • MTSI 511 - Materjalide termodünaamika
 • MTSI 512 - kineetika ja faasi transformatsioonid

Lisaks põhikursustele on üldised õppekavavajadused kokku võetud järgmistes punktides:

 • Iga loo õpilased peavad võtma ühe 3-krediidi tunnise kraadiõppe kursuse arenenud matemaatikas, arvutirakendustes või eksperimentaalses disainis.
 • Vähemalt üheksa tehnilist valikainete ainepunkti on vaja doktoritööle ja 15 mitte-doktoritööle. Tehnilised valikained peavad olema STEMi erialadel ja nõustuvad nõustaja äranägemisel. Kursused on tavaliselt 500 tasemel, kuid vastavalt komitee heakskiidule võib MS kraadi nõudele arvestada kuni kuus krediiti 400 taseme kursusel. Õpilased võivad võtta maksimaalselt kolm kinnitatud kursust (9 ainepunkti) projektijuhtimise magistrikraadist (MPEM) kui tehnilised valikained.
 • Nõutav on kaks 1-krediidi seminari kursust (ENGR 5940 ja TC 5160).
 • Uurimuse ja kirjutamise / kaitsmise ajal peavad doktoritöö õpilased koguma vähemalt 6 väitekirja.
 • Mitte-väitekirjaga õpilased peavad oma praktilise nõude täitmiseks teenima vähemalt 6 sõltumatut õppekrediiti.
 • Lõputööd ja praktikakrediidid ei tohi asendada valikainete krediiti.

Saadaval on rohkem kui kolmkümmend materjalile orienteeritud kraadiõppekursust ja 18 neist on kättesaadavad kaugõppe kaudu ning paljud neist tarnitakse reaalajas olemasoleva sünkroonse kohaletoimetamise süsteemi kaudu.

Taotlejad on oodanud bakalaureusekraadi füüsilise teaduse või inseneriteaduse erialal, mille minimaalne GPA on 3,0 (4,0 maksimaalset baasi) või samaväärne. Bakalaureuseõpe hõlmab tavaliselt matemaatikat vähemalt diferentsiaalvõrrandite abil, vähemalt üks aasta iga üldfüüsika ja keemia kohta, füüsilise keemia või kaasaegse füüsika kursus, materjalide põhikursus (nt EGEN 213 või EMAT 251) ja inseneriteadus. kursused (sh eeldused), mis on samaväärsed: EGEN 201 - Engineering Mechanics / Statics; EELE 201 - Inseneride ahelad; EGEN 335 - vedeliku mehaanika; EGEN 305 - Materjalide mehaanika. Taotlejatele võidakse lubada puudusi, kuid niivõrd, kui see on võimalik, koostatakse need kursused üliõpilase programmi esimesel aastal.

Filed of Study

MS kraad materjalide teaduse ja tehnika (MSE) programm on selge interdistsiplinaarne kultuur, mis annab õpilastele sügavust ja laiust teadmisi, mis viib eduka karjääri sellistes valdkondades nagu lennundus, auto, biomaterjalid, kemikaalid, elektroonika, energia, metallid, telekommunikatsioon. MSE ühendab põhiteadused ja inseneriteadused. Programmi lõpetajad on spetsialiseerunud metallide, keraamika, polümeeride ja komposiitmaterjalide omaduste, struktuuri, töötlemise ja toimivuse suhetele. Materjalide insenerid kavandavad, kasutavad ja optimeerivad tehnoloogiaid materjalide ja energia tootmiseks ning keskkonna parandamiseks.

Eksamid

Lõputööde õpilased peavad koostama ja esitama teaduspõhise väitekirja ning läbima ametliku doktoritöö kaitsmise eksami, mille viib läbi üliõpilase teaduskonsultant ja komisjon. Lõputöö lõputöö valikul koosneb töö suulisest esitamisest ja kaitsmisest. Ettekanne on avatud kõigile huvitatud isikutele, kuid doktoritöö kaitsmise eksam on avatud ainult kõrgkooli liikmetele. Komitee liikmed võivad esitada küsimusi, mis on seotud väitekirjaga ja mis tahes kraadiõppekursusega, mida kohaldatakse MS kraadi suhtes.

Programmi viimasel aastal peavad mitte-doktoritöö õpilased läbima kulminatsioonikogemuse või “praktikumi”, mis hõlmab olulist materjaliga seotud projekti, mis kestab umbes kuus kuud ja osalemine ühe nädala suvel laboris Montana Tech . Praktikumi projekti teema, ulatus ja eesmärgid tuleb eelnevalt kinnitada üliõpilase akadeemilise nõuniku, MS / MSE programmi direktori ja Montana Tech kõrgkooli poolt. Praktika lõpuleviimiseks esitab üliõpilane põhjaliku tehnilise aruande ja esitab esitluse MSE õppejõududele ja üliõpilastele.

Teave tulevastele õpilastele

 • Taotlejad on oodanud bakalaureusekraadi füüsilise teaduse või inseneriteaduse erialal, mille minimaalne GPA on 3,0 (4,0 maksimaalset baasi) või samaväärne. Bakalaureuseõpe hõlmab tavaliselt matemaatikat vähemalt diferentsiaalvõrrandite abil, vähemalt üks aasta iga üldfüüsika ja keemia kohta, füüsilise keemia või kaasaegse füüsika kursus, materjalide põhikursus (nt EGEN 213 või EMAT 251) ja inseneriteadus. kursused (sh eeltingimused), mis on samaväärsed EGEN 201 - Engineering Mechanics / Statics, EELE 201 - Inseneride ahelad, EGEN 335 - Fluid Mechanics ja EGEN 305 - Materjalide mehaanika. Taotlejatele võidakse lubada puudusi, kuid niivõrd, kui see on võimalik, koostatakse need kursused üliõpilase programmi esimesel aastal.
 • MS kraadi on võimalik teenida Ph.D.-le. materjaliteaduses. Õpilasi, kes otsustavad seda teed järgida, soovitatakse registreeruda Ph.D. programm ja konsulteerige oma nõustajaga MS kraadi nõuete täitmisel.
 • MS üliõpilased, kes töötavad GRAS-is, kes tegelevad rahastatud lõputööde uurimisprojektidega või GTA-dena, on abikõlblikud stipendiumide ja õppemaksust vabastuste saamiseks. Maksimaalne stipendium MS üliõpilasele on 18 000 USD / kalendriaasta.

Kaugõpe

On võimalik, et üliõpilased saavad MS / MSE kraadi peaaegu täielikult kaugõppe kaudu. Mitte-doktoritöö ja väitekirja alternatiivide kraadinõuded on sisuliselt samad, mis on eelnevalt kirjeldatud Montana Tech õpilaste puhul. Kvalifitseeritud üliõpilaste jaoks soovitatakse väljaspool ülikooli läbiviidavaid uuringuid. See alternatiiv võimaldab ülikoolilinnaku üliõpilastel siseneda doktoritööle ja teostada oma MS-uuringuid oma töökohas. Õpilaste osalemine sõltub järgmistest tingimustest:

 • Enne programmi vastuvõtmist peab üliõpilane töötama ettevõttes, riiklikus laboris või valitsusasutuses või tööosakonnas (tööandja) ning tööde teele sisenemiseks peab kavandatud teadustöö olema kirjalikult kinnitatud tööandja volitatud esindaja poolt. , üliõpilase akadeemiline nõunik ja kõrgkooli dekaan.
 • Lõputöö uurimisprojekt peab olema hästi määratletud ja vastuvõetav kõrgkooli üliõpilase nõuandekomiteele. Töö võib põhineda kas fundamentaalsel või rakendusuuringul, mis hõlmab (originaalset) arvutuslikku ja / või eksperimentaalset uurimistööd, et uurida materjali- ja inseneriteaduse valdkonna praegust probleemi.
 • Võimaluse korral on kohapealne doktorikomisjoni liige tööandja kvalifitseeritud esindaja; komisjoni liikmeks kvalifitseerumiseks peab isik olema MS või Ph.D. kraad materjaliteaduses ja inseneriteaduses või sellega seotud valdkonnas.
 • Üliõpilane peab järgima avaldatud Montana Tech juhiseid doktoritöö sisu, vormi, ettevalmistuse ja kaitse kohta.
 • Õppeaine kaitseks peab üliõpilane olema isiklikult ülikoolilinnak.
 • Üliõpilane peab registreerima iga semestri, mida ta töötab kraadi nõuete täitmiseks.

Õppemaks ja kohustuslikud tasud

Palun kasutage neid tabeleid, et näha Graduate Schooli programmide ligikaudseid õppemakseid ja kohustuslikke tasusid .

Campus programmid

Staatus

Kaugprogrammid

Staatus
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Montana Technological University is a great place to attend graduate school! As a future graduate student, consider our world-class degree programs to ignite your curiosity and move you ahead. We als ... Loe edasi

Montana Technological University is a great place to attend graduate school! As a future graduate student, consider our world-class degree programs to ignite your curiosity and move you ahead. We also offer you: Näita vähem