Hongkongi elujõulise rahvusvahelise veinikaaslase peamine mängija pakub ainulaadset asukohta kõigile, kes soovivad olla selle dünaamilise kasvupiirkonna osaks. Koos Mandri-Hiina veinituru tohutu kasvuga tõuseb vajadus arenenud, spetsialiseeritud koolituse ja globaalse perspektiiviga haridusega veinitööstuse spetsialistide järele. Magistriõpe rahvusvahelise veinivalmistamise programmis on kavandatud selle nõudluse rahuldamiseks.

shtmwine

See erakorraline programm arendab tööstusharu juhte, haridustöötajaid ja teadlasi ning annab neile sügava arusaama veinitööstuse uusimatest suundumustest, lahendab keerulised probleemid ja paneb need tugevasse positsiooni, et viia tööstus tulevikku. Õpilastel on võimalus rohkem teada saada Mandri-Hiina veinitarbijatest ja saada ülevaade maailma kõige kiiremini kasvavast ja potentsiaalselt tulutoovast veiniturust.

shtmwine2

Maailmatasemel veiniprofessor Jeannie Cho Lee, dr Steve Charters ja pr Debra Meiburg, juhtivad õppejõud ja tööstuse eksperdid. Programmil on elamu õppereisid, mis annavad õpilastele võimaluse külastada maailma tuntumaid veinipiirkondi, et mõista veinitootmise, kaubanduse ja juhtimise parimaid tavasid, et suurendada nende rahvusvahelist kokkupuudet ja arendada ülemaailmseid võrke.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 3 kursust The Hong Kong Polytechnic University - School of Hotel and Tourism Managementis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
12 kuud
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date