Magistrikraad (täielik väitekiri)

Üldine

Programmi kirjeldus

Hariduse magistriõppe eesmärk on võimaldada kvalifikatsiooni omandavatel õpilastel arendada teadmisi ja oskusi, et nad saaksid tegutseda kriitiliselt peegeldava, kompetentse ja vastutustundliku haridusteadlasena, kes saavad anda oma panuse haridusalaste teadmiste edasiarendamiseks kõrgtasemel.

Pixabay / Pexels

University of Johannesburg “Tulevik. Jäi ümber. ei ole lihtsalt meeldejääv fraas

Institutsioon võtab Aafrika juhtpositsiooni 4. tööstusrevolutsiooni mõtlemisel. Kõigi teadusharude tuleviku ümbermõtestamine 4IR on järgmine industrialiseerimislaine, mida peame mõistma ja kujundama, et ehitada üles selle riigi - ja Aafrika mandri - tulevik. nii rikkalikult väärivad. 4IR ei tähenda ainult robootikat ja automatiseerimist; see seisneb ühiskonna edendamises inimeste ja põlvkondade üleskasvatamisele.

Kui maailm liigub edasi neljandasse tööstusrevolutsiooni, siis ka UJ koos programmiga „Education 4IR” - viies 4IR-mõtteviisi ja -tehnoloogia õppekavasse erinevatele kursustele ning kasutades uuenduslikke segaõppe tehnoloogiaid. See tähendab, et UJ lõpetanud on paremini valmis ettevõtluse ja tööstuse tulevikku omaks võtma, kuna AI ja 4IR mängivad meie elus ja töötamises suuremat rolli.

University of Johannesburg on meie kohus omaks võtta ja navigeerida oma riigi tulevasi juhte uhkelt ja julgelt läbi 4IR-i kujuteldamata keerukuse, et nad saaksid täiel määral ära kasutada ja pakkuda paremat homset. Tulevased juhid nagu sina! Siin juhime julget vestlust; uue homse kujunduse tõukamine ja kujundamine. Siin me tegutseme ja ehitame uue maailma.

Vastuvõtutingimused

a) Võimalikud kandidaadid saavad BEd (Hons).

või

b) Võimalikud kandidaadid on omandanud sobiva nelja-aastase erialase bakalaureusekraadi ning õpetaja diplomi / õpetaja kvalifikatsiooni ja töökogemuse kavandatud erialal. Selliste kandidaatide haridusalaseid teadmisi hindavad osakonna juhataja ja kavandatava eriala aineekspert ning enne järgmist registreerimist võib ette kirjutada lugemisprogrammi.

või

c) Võimalikud kandidaadid on omandanud õpetaja diplomi / õpetamiskvalifikatsiooni, millele on lisatud asjakohane kiituskraad ja töökogemus kavandatud erialal. Selliste kandidaatide haridusalaseid teadmisi hindab osakonna juhataja ja kavandatava eriala aineekspert ning lugemisprogrammi võib ette kirjutada enne registreerimist.

või

d) Haridusfilosoofia erialale lubamiseks on tulevastel kandidaatidel omandatud bakalaureusekraad ja pakutud erialale vastav töökogemus. Selliste kandidaatide haridusalaseid teadmisi hindab osakonnajuhataja ning soovitatava eriala ja lugemisprogrammi aineeksperdi võib välja kirjutada enne registreerimist.

Programmi struktuur

  • Minimaalne kestus: üks aasta
  • Kaheaastane osaline tööaeg

Edendamisnõuded

Kohaldatakse teaduskonna üldreegleid, mis käsitlevad edutamis- ja tagasivõtmisnõudeid.

Magistriõpe omistamine

Magistriõpe (täielik väitekiri) antakse õpilastele, kes on kõik kvalifikatsiooninõuded edukalt täitnud.

Uurimise aeg: 100%

Kontakt

Pr. Belinda Tshidumo
Tel: 011 559 3251
E-post: belindat@uj.ac.za

Viimati uuendatud May 2020

Teave kooli kohta

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Loe edasi

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Näita vähem