Magistrikraad (teadustöö)

Üldine

Programmi kirjeldus

Magistrikraad (teadustöö)

Ülevaade

See magistriõppekava eesmärk on aidata õpilastel süstemaatiliselt mõista ja kriitiliselt hinnata erinevaid paradigmasid, meetodeid ja teadusuuringute paradigmasid ärijuhtimises. See aitab õpilastel mõista vajalikke tegureid kvaliteetse uurimistöö läbiviimiseks ja kogu protsessi rakendamisest lõpuni. Õpilased võtavad Ühendkuningriigis Liverpooli ülikooli kraadiõppurid ja õpivad 西交利物浦大学 .

Selle magistriõppe üldine eesmärk on välja arendada hästi väljaõppe saanud, väga konkurentsivõimeline ja suuteline rakendama teadustöö oskusi juhtimisalaste teadmiste omandamiseks vastavatel tavadel.

Lõpetajad saavad magistrikraadi Liverpooli Ülikoolist, mille on akrediteerinud Hiina Haridusministeerium.

Eelised:

See projekt ei ole mitte ainult lihtsa magistriõppekava, vaid ka ettevalmistav ettevalmistus üliõpilastele jätkamiseks õpingute juhtimise doktorikraadi, doktorikraadi majandusteaduses ja doktorikraadi finantsmajanduses.

Teadmised ja oskused

Magistriõppe programm on mõeldud õpilaste teadmiste laiendamiseks järgmistes valdkondades:

 • Teaduslike paradigmade süstemaatiline ülevaade ja kriitiline hindamine ning kuidas uurimisparadigmad mõjutavad üldisi projekte
 • Analüüsige äri- ja juhtimisprotsesse ning nende keskkonda, kasutades erinevaid mõtlemisžanre
 • Mõista, kuidas äri- ja juhtimisalaste teadusuuringute erinevaid aspekte hinnatakse tervikuna
 • Teaduse valdkonna ajaloo põhjalik mõistmine ja objektiivne hindamine
 • Sõltumatu, originaalne projekteerimine kvaliteetsete uurimisprojektide erinevates juhtimis-ja korralduslikes keskkondades
 • Täielikult aru saan ja süstemaatiliselt rakendada teadusuuringute oskusi kvantitatiivses, kvalitatiivses ja segaandmeside kogumisel ja analüüsimisel äri- ja juhtimisalal
 • Mõista, kuidas organisatsiooniline keskkond mõjutab ettevõtte juhtimise areenil disaini, rakendamist, analüüsi ja tõlgendamist
 • Laiendage teadmisi ja parandage mõistmist sõltumatult uurimisprojektide kirjutamise ja rakendamisega

Kursus

Kursus

Selle suurte õpilased on kohustatud võtma järgmisi põhilisi kursusi ja viima lõpule uurimisprojekti (doktoritöö).

 • Äri ja juhtimine kui sotsiaalteadused
 • Kvantitatiivne meetod
 • Kvalitatiivne meetod
 • Täpsem uurimismeetod

Tunnustatud üliõpilased saavad taotleda doktorikraadi programmi samal ajal pärast 12 kuud.

Täiendavad õppetegevused

Magistriõppe nõuded hõlmavad ka 200 tundi erialast ja muud õppetegevust semestri jooksul.

Tööhõive

Selle magistriõppe üliõpilasel on võimalus töötada era- ja avaliku sektori organisatsioonide teadustöös. Magistriprogrammil on kindel sügavus teooria ja metoodika, mis on ka oluline alus õpilastele jätkata oma Ph.D. uuringud ja akadeemiline uurimistöö.

tasu

Õppemaks

90 000 jüaani, täistööajaga 18 kuud.

Vilistlaste õppemaksu vähendamine

西交利物浦大学 ülikooli 西交利物浦大学 Xi'an Jiaotongi- 西交利物浦大学 ja Xi'an Jiaotongi ülikooli 西交利物浦大学 saavad õppemaksu 20% allahindlust.

Makseviis

 • Magistrandid saavad tasuda osamaksetena semestris või nad saavad registreerumisel maksta ühekordselt ja viimane saab 5% õppemaksu soodustust.
 • Taotlejad peavad kinni maksemeetodist, nõustudes tingimusteta meie kooli sissepääsuga.

Stipendium

西交利物浦大学 pakub rahvusvahelistele üliõpilastele stipendiume ja tasumata üliõpilased saavad kuni 50% õppemaksu soodustust. 西交利物浦大学 lõpetanute stipendiumile, palun lisage taotlusmaterjalidele stipendiumi taotlusvorm ja selgitage pakkumise eelised ja põhjused.

Vastuvõtutingimused

Ühendkuningriik:

Teise klassi autasud või kõrgemal tasemel

Hiina:

 • See 1. tüüpi ülikool: 75% või rohkem
 • 2 tüüpi ülikoolid: 80% või rohkem

Märkus: Hiina taotlejad ei pea osalema haridusministeeriumi poolt korraldatud riiklikus kraadiõppes.

Põhja-Ameerika:

GPA-skoor 3.0 (kokku skoor 4) või GPA skoor 3,2 viimase kahe aasta jooksul bakalaureuse kursus on 3,2

Muud valdkonnad:

Samaväärne

Akadeemiline taust

Bakalaureuse magister on rahanduse, raamatupidamise, majanduse, juhtimise ja teaduse ja tehnika valdkonnas.

Inglise nõuded

Inglise keele emakeelena kõnelejad ja bakalaureuseõppe üliõpilased, kes ei kuulu inglise keelt, peavad tõendama inglise keele oskust. See oluline nõuab keeleoskust:

 • IELTS: 6,5 ja üle selle (ja kõik klassid on vähemalt 5,5)
 • TOEFL iBT: 90 (ja kõik skoorid on vähemalt 21)

Erijuhtudel kaalume neid individuaalselt, lähtudes taotleja konkreetsetest asjaoludest. Taotlejatel võib olla vaja läbida intervjuu või test, et näidata oma inglise keele oskust. Taotlejad, kes on alla IELTS skoori 0,5-1,0 (või sarnased teistes keelekatsetes), saavad registreeruda koolis pärast inglise keele ettevalmistavat õpet 4 või 6 nädala jooksul.

Taotlejad võivad taotleda ka osalemist Western Union Liverpooli inglise keeles, et asendada vastav IELTS / TOEFL-test. Vastavalt testi skoorile saavad taotlejad otseselt või koolis osaleda inglise keele ettevalmistavas uuringus 4 või 6 nädala pärast.

Lisaks sellele võib 西交利物浦大学 täiendavate õppetegevuse nõuete raames nõuda, et õpilased võtaksid inglise keele kursuse, millel on "pass" või "pass pass".

Kuidas taotleda

Palun vaadake, kuidas taotleda oma rakenduse kohta lisateavet.

Viimati uuendatud dets 2018

Teave kooli kohta

Xi’an Jiaotong-Liverpool University (XJTLU) is an international joint venture university founded by Xi’an Jiaotong University in China and the University of Liverpool in the United Kingdom in 2006. ... Loe edasi

Xi’an Jiaotong-Liverpool University (XJTLU) is an international joint venture university founded by Xi’an Jiaotong University in China and the University of Liverpool in the United Kingdom in 2006. Näita vähem