Magistriõpe Advanced Automotive Electronic Engineering

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Palun teada meetmed töötatakse välja poolt University of Bologna alustada järgmisel õppeaastal parimal võimalikul viisil.

Õppeaasta 2020/21 - esimesel poolaastal toimuvad kaugõppe tegevused paralleelselt õppetööga klassiruumis

Aastase 2020/21 esimese kuue kuu jooksul pakub University of Bologna segaõpet, mis toimub klassiruumides, kuid millele on ka kaugjuurdepääs. Viimaste kuude jooksul on ülikool pingutanud selle nimel, et kõik klassiruumis toimuvad tegevused saaksid jätkuda võimalikult paljudele õpilastele, järgides samal ajal ohutuseeskirju ja -protokolle.

Ülikool keskendub kahele aspektile: ühelt poolt tegeldakse klassiruumide kohandamisega uue tehnoloogilise infrastruktuuri abil; teisest küljest viib see ellu muudatusi, mis on vajalikud õpetajate abistamiseks õpetamismeetodite pideva parendamise protsessis.

Rahvusvahelised üliõpilased: kuidas valmistuda registreerumiseks -> kontrollige siin kogu vajalikku teavet.

Magistriõpe "Advanced Automotive Electronic Engineering" sobib Emilia-Romagna nelja suurema ülikooli koostöös ning peamiste autode ja mootorrataste disaini ja tootmisega seotud lisavõistluse ja võidusõidu sektoris: Automobili Lamborghini Spa, Dallara Automobili SpA, Ducati Motor Holding Spa, FCA Group - Maserati e Alfa Romeo, Ferrari Spa, Haas F1 meeskond, Magneti Marelli Spa, Scuderia Toro Rosso Spa.

Magistriõppe eesmärk on harida elektroonikainseneride teadmisi meetoditest ja tööriistadest, mis muudavad elektroonika kõigi teabe kogumiseks, töötlemiseks, edastamiseks ja säilitamiseks mõeldud süsteemide alustaladeks, pöörates erilist tähelepanu manustatud elektroonilistele alamsüsteemidele tänapäevastes ja tulevastes sõidukites. Kõrgtehnoloogiliste mootorsõidukite elektroonikaseadmete eriala lõpetanu on võimeline aru saama, pakkuma välja ja kohandama seda, mida arendatakse arenevas info- ja kommunikatsioonitehnoloogia valdkonnas, mängides olulist rolli autotööstuse innovatsioonis, mille edasine areng sõltub üha enam sellistest tehnoloogiad.

Õppekavasse astumiseks on 5 põhjust

  1. Uurite uuenduslikke IT-meetodeid ja tööriistu, mis muudavad mootorsõidukid pöörde
  2. Osalete kraadiõppe programmis, mis oli välja töötatud koos ettevõtetega, kelle kaubamärgid kehastavad stiili ja tehnilist kompetentsi kogu maailmas
  3. Osalete praktikate ja töökogemustega Emilia-Romagna filmi "Motor Valley" parimates laborites
  4. Suhtlete ja teete koostööd erinevate valdkondadega, näiteks mehaanikaga
  5. Teid koolitatakse töötama valdkonnas (autotööstuse infotehnoloogia), mis kasvab kogu maailmas

Iga kraadiõppe programmi jaoks on olemas spetsiaalsed registreerimisprotseduurid.

Üksikasjalikku teavet kandideerimise, õppetasude ja tähtaegade kohta leiate aadressilt href = "https://corsi.unibo.it/2cycle/AutomotiveEngineering/how-to-enrol

Õppetoetused ja toetused

Ülikooliõpilased võivad õpingute ajal saada majanduslikku tuge Emilia Romagna regioonist, University of Bologna ja muudest välistest asutustest.

href = "https://www.unibo.it/et/services-and-opportunities/study-grants-and-subsidies

Õppemaksu erandid

Vaadake meie veebisaiti, et teada saada, millised on vajalikud dokumendid, et taotleda täielikke erandeid ja eritoetusi.

href = "https://www.unibo.it/TuitionFees

Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The Alma Mater Studiorum, the oldest university in the Western world, paves the way for innovation through an increasingly rich program catalog, cutting-edge research, and a constant and increasingly ... Loe edasi

The Alma Mater Studiorum, the oldest university in the Western world, paves the way for innovation through an increasingly rich program catalog, cutting-edge research, and a constant and increasingly broad international perspective. Näita vähem
Bologna , Cesena , Forli , Ravenna , Rimini , Buenos Aires + 5 Rohkem Vähem