Magistriõpe Advanced Chemistry Spectroscopy (Erasmus Mundus Joint)

Üldine

Saadaval 5 asukohta

Programmi kirjeldus

60079_logo.jpg

ASC magistrikursust haldavad ühiselt järgmised ülikoolid (ASC konsortsium):

 • Bologna ülikooli Alma Mater, Itaalia;
 • Helsingi Ülikool, Soome;
 • Jagelloni Krakovi Ülikool, Poola;
 • Leipzigi Ülikool, Saksamaa;
 • University Lille1, Prantsusmaa (koordineeriv asutus)

EESMÄRK

ASC võrgustiku eesmärgiks on valmistada üliõpilasi ette ekspertideks ja arendada rahvusvahelisi oskusi professionaalse tööstusliku karjäärina ainete spektroskoopiliseks iseloomustamiseks ja / või doktoriõppeks.

ASC programm on jõudnud kõrgetasemelise ühtlustamise suunas, kusjuures iga partnerasutuse suhtes kehtib ühtne magistriõppekava, mis annab parema integratsiooni Euroopa kavasse.

Kõik edukad õpilased saavad mitut kraadi asutustest, kus nad kursustel osalesid.

See ASC meistrikursus:

 • garantii kvaliteet (kõigil partneritel on ametlikud akrediteeritud keemiateadused);
 • võimaldada üliõpilastele juurdepääsu tehnikatele, mis pole kohalikult kättesaadavad (seadmete vastastikune mõistmine);
 • andma kõrgtehnoloogilises spektroskoopias heli tausta nii eksperimentaalsetes tehnikates kui ka teaduslikes teadmistes;
 • edendada üliõpilaste liikuvust uurimislaborite võrgustiku kaudu, mis on levinud suurte Euroopa piirkondade riikides keskkonda, kus neid on hästi hooldatud ja omandatud ülekantavaid oskusi mitmekultuurilises keskkonnas;
 • valmistada üliõpilasi eksperimenteerima spektroskoopia kaugeleulatuvate eksperimentaalsete meetoditega;
 • aidata ja valmistada üliõpilasi oskuste arendamiseks, et järgida edasisi doktoriõppe ja / või erialase tegevuse suunas.

Selle programmi originaalsus on võimaldada õpilastel valida oma teadustöö magistritöö ühes ülikoolivaldkonnas vastavalt oma ametialastele eesmärkidele. Konsortsiumis olemasolevate seadmete kõrge tase on ainulaadne.

Liikuvuskava tagab, et lisaks kõrgele spetsialiseerumisele ja juurdepääsuks nüüdisaegsetele tehnoloogiatele teevad üliõpilased ASC konsortsiumi eri kõrgharidusasutuste ühiseid õppekavasid. ASC lõpetajad on vähemalt kakskeelsed ja õppinud ja töötavad 2 aastat multikultuurses keskkonnas. Nad on hästi ettevalmistatud Euroopa või rahvusvahelise karjäärina.

ASC Master antakse õpilastele, kes on asjakohase hindamisega näidanud:

 • omama pädevusi, mis muudavad nad sobivaks keemiatööstuse ja sellega seotud tööstusharude või ettevõtjate kutseeksperdidena;
 • oskama rakendada kaasaegseid ja täiustatud spektroskoopiatehnikaid kõige uuemate Euroopa nõuete raames;
 • oskama kasutada spektroskoopia kaasaegseid teoreetilisi ja eksperimentaalseid rakendusi;
 • on saavutanud teadmiste ja pädevuse standardi, mis annab neile juurdepääsu kolmanda astme ainepunktidele või kraadiõppekavadele (Ph.D.).

TÜÜPI AJAL

Mitme magistri kraad väitekirjaga "Advanced Spectroscopy in Chemistry" poolt välja antud konsortsiumi ülikoolid, pärast lõpetamist 90 ECTS kursused ja 30 ECTS magistritöö. Iga vastuvõtva üliõpilase üliõpilane väljastab magistrikraadi, kui õpilane on valideerinud vähemalt üks semester (30 ECTS) igal vastuvõtvas ülikoolis.

Esitatakse ühine diplomi lisa, mis selgitab õpilase eripära ja individuaalset liikuvust ja spetsialiseerumist.

Keemia Euromaster® Label sai Euroopa Keemia Temaatiliste Võrgustike Assotsiatsiooni (ECTNA) välja 01.12.2008 EM-i magistrikursuse konsortsiumi liikmetele "Täiustatud keemiline spektroskoopia" viis aastat.

ERASMUS MUNDUS STIPENDIUMID

Euroopa Liidu poolt on kümne aasta jooksul toetatud ASC Master'i. Esimese perioodi jooksul, aastatel 2003-2008, võimaldas see rahastamine ASC konsortsiumi arendada ASC õppekava. 2007. aastal on ASC-i programmile antud Erasmus Munduse märgis ja seega on ta saanud 5 kursuse väljalaske (2008-2013) rahastamist. Seda uuendati 2015. aastal viieaastase perioodi (2015-2020) jaoks 3 kursuse vältel (2016., 2017. ja 2018. aasta sissetulekud).

Viimati uuendatud juuli 2018

Teave kooli kohta

5 European universities, ASC partners since 2005, have been working together to design and implement a joint master course in Advanced Spectroscopy in Chemistry

5 European universities, ASC partners since 2005, have been working together to design and implement a joint master course in Advanced Spectroscopy in Chemistry Näita vähem
Lille , Kitzscher , Helsingi , Krąków , Bologna + 4 Rohkem Vähem