Magistriõpe Advanced Communications Engineering (traadita süsteemid ja võrgud)

Üldine

Programmi kirjeldus

Programm peegeldab traadita side kõige uuemaid arenguid, kusjuures erilist tähelepanu pööratakse digitaalse signaali töötlemisele sisseehitatud süsteemide abil. See on loodud kõrgekvaliteediliste inseneride tootmiseks, mis võivad spetsialiseeruda traadita side valdkonnas kasutatavatele keerukatele süsteemidele ja mõista neid.

Kent'i tehnika ja digitaalse kunstikool pakub tõelist teadustegevusega seotud õpetust, mis võimaldab projektidel omandada head teadmised ja vahendid. Te saate kasu ka projektipaikade nõustamisest, kasutades meie tööstuse ja uurimisasutuse kontakte.

Kursuse ülesehitus

Programmi pakuvad rahvusvaheliselt juhtivad teadurid meie kommunikatsiooni ja instrumentaarkontrolli ja manussüsteemide rühmadelt. Need pakuvad esmakordset kogemust tipptasemel teadusuuringutest järgmise põlvkonna traadita side, ühtlustatud juurdepääsuvõrkude ja manussüsteemide jaoks.

Kommunikatsioonide uurimisgrupi liikmete suurepärane teadustöö kogemus võimaldab meil pakkuda tõelist teadustööga tegelevat õpetust ning projektidega seotud paremat teadmisi ja rajatisi. Meie uurimisrühmadel on ka palju kontakte tööstuses ja uurimisasutustes ning nad saavad pakkuda projektide paigutamise võimalusi ja nõuandeid.


Õpetamine ja hindamine

Projekti moodulit uuritakse ettekandega ja väitekirjaga. Uurimismeetodeid ja projekteerimise moodulit uuritakse mitmete pideva hindamise komponentidega. Teisi mooduleid hinnatakse eksamitega ja pideva hindamise väiksemate osadega. MSc üliõpilased peavad omandama krediiti kõikidest moodulitest. PDip-i jaoks peate omandama vähemalt 120 ainepunkti ja läbima teatavad moodulid, et täita PDip-programmi õpitulemused.


Programmi eesmärgid

Selle programmi eesmärk on:

 • koolitada kõrgkooli insenere ja varustada neid arenenud teadmisi traadita side ja signaalide töötlemiseks karjääri teadus-ja arendustegevus tööstuses või akadeemiliste ringkondades.
 • tootma kõrgekvaliteedilisi insenerisid, kellel on kogemusi spetsiaalsete ja keeruliste probleemide lahendamise oskuste ja tehnikate järele, mis on vajalikud süsteemide tasemel disaini raadioside valdkonnas.
 • pakkuda teile asjakohast akadeemilist juhendamist ja heaolu toetust.
 • luua koostöö- ja koostööpartnerlus töötajate ja üliõpilaste vahel ning pakkuda teile keskkonda, kus saate oma potentsiaali arendada.
 • tugevdada ja laiendada tööstuse koostöövõimalusi Engineering School ja Digital Arts.

Õpitulemused

Teadmised ja mõistmine

Sa saad teadmisi ja mõistmist:

 • digitaalsidesüsteemid ja -võrgud, eriti mobiilsed / traadita võrgud ja nende poolt kasutatavad signaalitöötluskomponendid, ning teadlikkus selles valdkonnas tehnoloogia arendamise kohta.
 • matemaatilised ja arvutimudelid digitaalsete sidesüsteemide (eelkõige traadita süsteemide) analüüsimiseks, võrgud ja sisseehitatud protsessorid ja operatsioonisüsteemid.
 • kommunikatsioonisüsteemide ja -võrkude (eelkõige traadita / mobiilsidevõrgud) ja sisseehitatud elektrooniliste süsteemidega seotud projekteerimisprotsesside laialdased teadmised ja mõistmine.
 • ulatuslikud teadmised materjalide, seadmete, protsesside ja toodete omadustest, nagu digitaalsidesüsteemide ja -võrkude protsessid, seadmed ja tooted ning mikrokontrollerid, FPGA-id, reaalajas kasutatavad operatsioonisüsteemid, pilditöötlusarhitektuur ja -seadmed.
 • teadusuuringute metoodika põhjalik hindamine, mis on oluline uurimis- ja arendusprojektides osalevatele inseneridele. Sellised meetodid moodustavad samuti olulise osa üksikprojektist, mis viiakse ellu magistriõppes, mis ise on uurimispõhine.

Intellektuaalsed oskused

Te arendate intellektuaalset oskust:

 • võime kasutada põhiteadmisi uute ja kujunemisjärgus tehnoloogiate uurimiseks.
 • oskus mõista matemaatilise ja arvutipõhise probleemide lahendamise piiranguid ja hinnata mõju teatud juhtudel.
 • võime hankida tundmatule probleemile vastavaid andmeid ja rakendada seda lahendusele.
 • võime analüüsida probleemi ja töötada välja süsteemi taseme spetsifikatsioon, mis põhineb süsteemi komponentide koostoime mõistmisel.
 • oskus rakendada insenertehnikat, võttes arvesse kaubanduslikke ja tööstuslikke piiranguid.

Erialased teadmised

Sa omandad konkreetseid oskusi järgmistes valdkondades:

 • võime rakendada teadmisi disainiprotsesside kohta võõras olukordades ja luua uuenduslikke disainilahendusi uute vajaduste rahuldamiseks, eelkõige lairibavõrkude ja mobiilside / traadita side süsteemide valdkonnas.
 • võime välja töötada tarkvara ja / või riistvarasüsteemi testid eksperimendi või simulatsiooni abil ning hinnata kriitiliselt tulemusi.
 • CAD-tööriistade, sealhulgas kõrgetasemeliste süsteemide ja võrgust simulaatorite kasutamine probleemide analüüsimiseks ja lahenduste väljatöötamiseks.
 • võime otsida tehnilist teavet ja rakendada seda disainile.
 • võime rakendada juhtimismeetodeid projekti planeerimisel, ressursside jaotamisel ja teostamisel.
 • oskus koostada tehnilisi aruandeid ja esitlusi.

Ülekantavad oskused

Sa omandad järgmised ülekantavad oskused:

 • võime genereerida, analüüsida, esitada ja tõlgendada andmeid.
 • info- ja kommunikatsioonitehnoloogia kasutamine.
 • isiklikud ja inimestevahelised oskused, töö meeskonna liikmena.
 • suutlikkus suhelda tõhusalt, kirjalikult, suuliselt ja jooniste kaudu.
 • kriitilise mõtlemise, arutlusvõime ja mõtlemise võime.
 • võime hallata aega ja ressursse individuaalses ja grupiprojektis.
 • oskus tõhusalt õppida professionaalse arengu jätkamiseks.


Karjäär

Oleme välja töötanud programmi mitmete tööstusorganisatsioonidega, mis tähendab, et edukad õpilased saavad sellel olulisel erialal pikaajalise karjääri luua tugeva positsiooni.

Tehnikakõrgkool ja digitaaltehnoloogia on suurepäraselt registreeritud üliõpilaste tööalast konkurentsivõimet. Me oleme pühendunud kõigi meie õpilaste tööalase konkurentsivõime tõstmisele, et anda teile oskused ja teadmised edukaks konkurentsivõimeliseks, kiiresti arenevaks teadmistepõhiseks majanduseks.

Lõpetajad, kes suudavad näidata, et nad on välja arendanud ülekantavaid oskusi ja väärtuslikke kogemusi, on paremini ette valmistatud oma karjääri alustamiseks ning on potentsiaalsetele tööandjatele atraktiivsemad. Tehnikakõrgkoolide ja digitaaltehnoloogia koolides saate arendada oskusi ja võimalusi, mida tööandjad otsivad. Nende hulka kuuluvad probleemide lahendamine, iseseisev mõtlemine, raporti kirjutamine, ajahaldamine, juhtimisoskused, meeskonnatöö ja hea suhtlemine.

Kentil on suurepärane rekord kraadiõppele: üle 96% meie 2015. aastal lõpetanud kraadiõppe üliõpilastest leidsid kuus kuud tööd või täiendavat õppimisvõimalust.

Kenti edu kui piirkonna juhtivat üliõpilasarengut pakkuvat asutust toetades pakume teile mitmeid võimalusi, et saada väärtuslikke kogemusi ja arendada konkreetseid oskusi ja oskusi, mida tööandjad väärtustavad.

Riiki sisenemise nõuded

2.2 ehk kõrgem hinded elektroonikas, arvutitehnikas (mitte infotehnoloogia) või sellega seotud elektroonika erialal.

Arvutiteaduse kraadi piisava matemaatilise sisuga võib kaaluda individuaalselt (võib olla vaja eelseisundit Matemaatika)

Kõik taotlejad loetakse individuaalselt ja täiendavaid kvalifikatsioone ning kutsekvalifikatsioone ja -kogemust arvestatakse ka taotluste läbivaatamisel.

Rahvusvahelised üliõpilased

Palun vaadake meie rahvusvahelise üliõpilase veebisaiti riigi sisenemise nõuete ja riigi jaoks vajaliku muu asjakohase teabe järgi.

Inglise keele sisestamise nõuded

Ülikool nõuab, et kõik inglise keele mitte-emakeelsed keeled jõuaksid enne magistriõppe alustamist kirjaliku ja suulise inglise keele oskuse minimaalse tasemega. Teatud teemadel on vaja kõrgemat taset.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The School of Engineering and Digital Arts has an excellent reputation for both its teaching and research.

The School of Engineering and Digital Arts has an excellent reputation for both its teaching and research. Näita vähem