Magistriõpe Advanced Energy Solutions Säästva Energiasüsteemid ja Markets

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

See põhitegevus pakub põhiteadmisi energiasüsteemidest, peamistest väljakutsetest, millega meie energialahendused praegu silmitsi seisavad, ja võimalikest viisidest säästva tuleviku poole.

Uuringu eesmärgid

Usaldusväärne ja taskukohane energiasüsteem on tänapäevase ühiskonna põhinõue. Täna seisavad energiasüsteemid silmitsi erinevate energiavormide (energia, soojus, kütused) paindliku integreerimisega ning süsteemide järjest keerukamaks muutumisega, mis on tingitud hajutatud energiatootmisest ja aktiivsete tootjate-klientide, st tarbijate tekkimisest. Vahelduvate taastuvate energiaallikate, näiteks päikese-, tuule- ja laineenergia integreerimine energiasüsteemi on meie jätkusuutliku tuleviku üks peamisi väljakutseid.

Suur pakub kindlat teoreetilist baasi, samuti praktilisi vahendeid ja oskusi, mida vajavad energiasüsteemide valdkonnas töötavad insenerid. Selleks, et õpilased saaksid ette kujutada valdkonna keerukaid ja multidistsiplinaarseid probleeme, on peamised eesmärgid paindlikud. Kursused hõlmavad teoreetilisi kaalutlusi, eksperimentaalset tööd, tööstuslikke rakendusi ja esmakordset kogemust. Peaminister valmistab ette õpilasi praeguste ja tulevaste väljakutsetega, millega seisavad silmitsi energiaettevõtted, töötlev tööstus, konsultatsioonifirmad ja ühiskond. Õpilased on hästi ette valmistatud doktoriõppe läbimiseks. Pärast magistri lõpetamist saab üliõpilane:

 • Mõista energia süsteemide põhialuseid
 • Omage terviklikku vaadet, mis võimaldab analüüsida tohutute energiasüsteemide keerukaid sõltuvusi
 • Energiasüsteemide optimeerimine ja arendamine, võttes arvesse erinevaid energiavorme
 • Mõista erinevate osapoolte rolli energiaturgudel
 • Arendada energiatõhususe ja jätkusuutlikkuse taotlusi
 • Analüüsida ja hinnata olemasolevaid ja tulevasi väljakutseid energeetikasüsteemide valdkonnas

Karjäärivõimalused

Advanced Energy Solutions magistrantuuri lõpetanud töötajad on võimelised tegutsema eksperdina vähemalt ühes järgmistest valdkondadest, sõltuvalt valitud suundumusest: uued energia- ja energiasüsteemid ja turud, arenenud energia- ja energiatootmise tehnoloogiad, ehitus- ja ühiskondliku energia kavandamine ja kasutamine, bioenergia või tööstuslikud energiaprotsessid.

Tüüpilised tööandjad on energiaettevõtted, energiamahukad tööstusharud, inseneri- ja konsultatsioonifirmad ning ülikoolid ja uurimisinstituudid. Lõpetajad saavad rakendada uudset, kohanemisvõimelist ja sotsiaalselt arukat mõtlemist ning tõhustada interdistsiplinaarset koostööd hästi väljaõppe saanud projektijuhtimise oskustega energiaallikatega seotud ettevõtlusalgatuste jaoks.

Kraadiõppurid

Programm vastab doktoriõppele (doktor teadusvaldkonnas).

Uuringute sisu

Säästvad energiasüsteemid ja turgude peamised pakuvad kindlat teoreetilist baasi, samuti praktilisi vahendeid ja oskusi, mida vajavad energiasüsteemide valdkonnas töötavad insenerid.

Magistrikraad (120 ainepunkti) koosneb suurematest õpingutest, valikainetest ja magistritööst. Põhiosa koosneb ühistest uuringutest, mida jagavad kõik edasijõudnute energialahenduste programmi peamised äriühingud, peamistele konkreetsetele ühistele uuringutele ja edasijõudnutele. Ühised kursused annavad õpilasele valdkonna põhiteadmised. Spetsialiseerumine on üles ehitatud peamiselt edasijõudnutele, kus tudengid saavad valida kursusi erinevate teemade järgi. Valikainete õpingud valib täielikult üliõpilane. Kraad lõpeb magistritööga.

Uuringute struktuur

Magistrikraad (120 ECTS) koosneb uuringutest suurtes (65 ECTS), valikainete (25 ECTS) ja magistritöö (30 ECTS).

Thesis

Õpilased peavad täitma magistritöö, mis on uurimistöö, mille töökoormus vastab 30 ECTS ainepunktile. Doktoritöö teemat lepib kokku üliõpilane ja juhendaja. Magistritöö on tavaliselt kirjutatud ettevõttele või mõne kõnealuse (te) üksuse (de) uurimisprojektile.

Rahvusvahelistumine

Programmi õppekeskkond on tugevalt rahvusvaheline ja õpinguid korraldatakse mitmekultuurilises rühmas. Elektrotehnika kool pakub erinevaid võimalusi üliõpilasvahetuseks kogu maailmas. Vahetusuuringuid saab hõlpsalt kaasata näiteks rahvusvahelisse alaealisse. Teised võimalused oma ülemaailmse pädevuse arendamiseks on näiteks praktika väljaõpe välismaal, suvekursuse läbimine välismaal või esmasaasta õpilaste juhendaja.

Teadusuuringute keskmes

Selle programmi uurimistöö on seotud mitmete fookusvaldkondadega elektrotehnika ja insenerikoolides. Aalto University energiaplatvorm on selle programmiga tihedalt seotud.

Õppevõimalusepõhised sisseastumisnõuded

Programmi taotlejad peavad kõigepealt vastama Aalto University kõigi magistriprogrammide ühistele kõlblikkuskriteeriumidele ja keelenõuetele.

Suurte säästvate energiasüsteemide ja -turgude valikuprotsess on konkurentsivõimeline ja paberipõhine. Taotlused, mis läbivad Aalto University vastuvõtuteenuste abikõlblikkuse kontrolli ( Aalto University ), lähevad edasi programmi konkreetsele akadeemilisele hindamisele.

Kasutatakse järgmisi akadeemilisi hindamiskriteeriume:

 • ülikool / kõrgkool; tunnustatud hariduse ja teadusuuringute kõrge kvaliteedi eest
 • õpingute aste ja asjakohasus; sobivad väga hästi või suurepäraselt õppimisvõimalusega
 • Akadeemiline esitus; peavad olema peamiselt väga head või suurepärased
 • motivatsioon ja pühendumus; peaks olema õppevõimalusega selgelt seotud

Spetsiifilised nõuded õppevõimalustele

Programm nõuab järgmisi kohustuslikke dokumente:

 • motivatsioonikiri
 • elulookirjeldus
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

At Aalto University, we believe in curiosity and we encourage our students to explore the unknown and do things in a totally new way. We offer the highest level of education in business, art and desig ... Loe edasi

At Aalto University, we believe in curiosity and we encourage our students to explore the unknown and do things in a totally new way. We offer the highest level of education in business, art and design, architecture, and technology in Finland. Näita vähem
Espoos , Helsingi , Pori , Mikkeli + 3 Rohkem Vähem