Kui olete juba edukas võrgustiku professionaal, kes soovib oma karjääri edendada järgmisele tasemele, on see ainulaadne üheaastane magistriõpe teile mõeldud. Ainuke selline programm maailmas, GCU MSc Advanced Internetwork Engineering valmistab teid ette Cisco Certified Interwork Expert (CCIE) eksami.

Programm pakub struktureeritud ja toetatud võimalust, et saaksite arendada eksperttaseme võrgu inseneri oskusi ja saavutada CCIE-sertifikaat. Selle eliidi mandaadi abil saate olla konkurentsieelise kõrgemate ja juhtivate rollide jaoks võrguarenduses.

Koostasime programmi CCIE ettevalmistamise eestvedaja Interwork Expert Inciga (INE). Õpilased õpivad INE's CCIE marsruutimise ja ümberlülitamise töövihiku ja serveri rack juhtimissüsteemid, globaalne kuld-standard CCIE ettevalmistusmaterjalid.

Loengud ja laborid koondavad teooriat ja praktikat, integreerides praktilisi seadmeid ja praktilist õppimist. GCU karjäärile keskendunud atmosfäär ja toetav keskkond võimaldavad teil luua väärtuslikke oskusi.

  • Arendage oma võimet üha keerukamate võrguprobleemide lahendamiseks
  • Võtta koostöövõrkude tehnoloogiaid eksperttasandil
  • Praktika võttes arvesse suurte täispäevade stsenaariumi, millega te kogete CCIE labori eksamit

Tänu oma keskendumisele reaalmaailmale asjakohasusele ja oskustele, mida saate oma karjääri täna kasutada, toetab see programm GCU laiemat ülesannet, mille käigus toodetakse lõpetajaid, kes on nii edukad kui ka ühiskondlikult juhitud. Me soovitame lõpetajal rakendada oma võimet teha tõelisi muutusi ja toetada ühist kasu. Loodame, et leiate uusi viise oma valdkonna väljapaistmiseks - ja uusi viise, kuidas positiivselt mõjutada oma töökohta ja oma kogukonda.

Graduate väljavaated

Lõpetajad GCU MSc Advanced Internetwork Engineering programm arendada tehnilisi, kaubanduslikke ja esitlus oskusi, mis on vajalikud edukaks kõrgtasemel karjääri võrgustike tööstusele. Leiad võrguarenduse, võrgu konsultatsioonide ja võrgukeskuste võimalused.

Mida sa õpid

Õppige tehnoloogiate tööd ja käitumist ekspertide tasandil. Avastage nende õige toimimise kontrollimise meetodid ja usalduse leidmisega. Selle unikaalse õppeprogrammi abil saate hakata ennustama tehnoloogiate käitumist ja arendama ekspertteadmisi nendevaheliste vastastikmõjude kohta.

Layer 2 Technologies

Teoreetilised teadmised ja praktilised oskused, mis on vajalikud 2. kihi võrgulahenduste asjakohaste konstruktsioonivalikute määramiseks, nende rakendamiseks ja nende toimimise kontrollimiseks. See moodul hõlmab nii ülikoolilinnaku (LAN) kui ka laivõrgu tehnoloogiat.

Kiht 3 tehnoloogiad 1

Teoreetilised teadmised ja praktilised oskused, mis on vajalikud kihi 3 võrgulahenduste sobivate disainilahenduste leidmiseks, rakendavad neid ja kontrollivad nende toimimist. See moodul hõlmab IPv4 probleemide lahendamist, interjööri suunamisprotokolle nt staatiline, RIP, EIGRP, OSPF, ODR; Layer 3 disainiküsimused, nt aadresside kokkuvõte ja filtreerimine.

Kiht 3 tehnoloogiad 2

Teoreetilised teadmised ja praktilised oskused, mis on vajalikud kihi 3 võrgulahenduste sobivate disainilahenduste leidmiseks, rakendavad neid ja kontrollivad nende toimimist. See moodul keskendub välimisele suunamisele (BGP); IPv6 marsruutimine ja ulatuslikud 3. tasandi disainiküsimused, nt aadresside liitmine, filtreerimine ja liikluskorraldus marsruudipoliitika rakendamise kaudu mitme autonoomse süsteemi keskkonnas.

Multicast ja WAN Technologies

IP-meediaserveritehnoloogiad, sealhulgas multicast-aadressid, IP-marsruutide suunamine, kasutades PIM-i (hõreda režiimi, tiheda režiimi, staatiliste ja dünaamiliste RP-ülesannete jne), unicasti ja multicast-suunamisesuhete suhe, RPF-kontrollide tähtsus, Anycast RP, allika spetsiifiline multicasti. Multimeediateenuste pakkumine hostijatele (IGMP v1 / 2/3). WAN-tehnoloogiad on suunatud PPP-le.

VPN ja turvatehnoloogia

Virtuaalsete privaatvõrkude lahenduste väljatöötamiseks ja rakendamiseks vajalikud teadmised / oskused kas marsruutimisprobleemide, turvaküsimuste või mõlema lahendamiseks. See moodul hõlmab tunnelitehnoloogiaid, mis on kavandatud ühenduvuse parandamiseks, nt MPLS, GRE, 6 kuni 4 ja turvalisus (IPSec). Uuritakse ka infrastruktuuri seadmete ja andmesidevõrkude kinnitamise meetodeid.

Infrastruktuuri teenused

Mitmesugused süsteemijuhtimise tehnikad (nt SNMP, kaughaldus, logimine, sündmuste jälgimine), võrguteenused ja jõudluse optimeerimine (teenuse kvaliteedi), mis sõltuvad tugeva põhivõrgu toimimisest.

Võrgutehnoloogiate integreerimine

Teiste tehnoloogiliste moodulite stsenaariumide joonistamine võimaldab teil areneda aasta jooksul edukalt integreerida ja tõrjuda järk-järgult keerukamaid Interneti-teenuseid. Õpilased tegelevad tegevustega, mis aitavad neil arendada selliseid kliendiga seotud oskusi ja kommertsteadaandeid, mis on vajalikud võrgutööstuse kõrgetasemeliseks karjääriks.

Uuringute ja projekti meetodid

Taustteadmised ja -oskused, mis koos teiste õpetatavate moodulite omandatud tehniliste oskustega võimaldavad teil läbi viia edukat MSC doktoritööd. Mooduli lõpuks on teil koostatud väitekirja projekti elujõuline ettepanek.

MSc Projekt

Sõiduk õpilase ja tehnilise ringkonna teadmiste ja teadmiste laiendamiseks valitud erialal. See teenib oma pikkuse, keerukuse ja ranguse tõttu sobivat vahendit personaalse, suhtlemisoskuse ja suhtlemisoskuse laiendamiseks.

Auhind

Sisenemise nõuded

2. klassi Hons kraadi või kõrgemate arvuti / võrguga seotud distsipliini. Vajalikud on 3. ja kõrgema aastaga 2. klassi klassid (või samaväärsed) võrgumoodulid.

Muu akadeemiline ja kutsekvalifikatsioon

Iga taotlust GCU-le käsitletakse individuaalselt. Kui teil ei ole harilikke akadeemilisi kraadiõppe vorme, kuid nad suudavad näidata tunnustatud kutseorganisatsioonide asjakohast töökogemust ja / või krediiti, võidakse teil selle kursuse omandamiseks lubada ülikooli eelõppekava tunnustamist.

  • inglise keel
  • Akadeemiline IELTS skoor 6.0 (või samaväärne), mille elementi pole alla 5.5.

Pange tähele: kui olete pärit enamuselt inglise keelt kõnelevast riigist, ei pruugi teilt nõuda täiendavat tõestust oma inglise keele oskuse kohta.

Siin loetletud kõik sisenemisnõuded tuleks kasutada juhendina ja need peavad vastama minimaalsele sisestamise tingimustele. Taotlejaid, kes on teinud koha tingimusliku pakkumise, võidakse paluda saavutada rohkem, kui on öeldud.

Lisainformatsioon

Muud akadeemilised ja kutsekvalifikatsioonid

Iga taotlust GCU-le käsitletakse individuaalselt. Kui teil ei ole harilikke akadeemilisi kraadiõppe vorme, kuid nad suudavad näidata tunnustatud kutseorganisatsioonide asjakohast töökogemust ja / või krediiti, võidakse teil selle kursuse omandamiseks lubada ülikooli eelõppekava tunnustamist.

Rahvusvahelised Pathways

Kui te ei vasta inglisekeele nõuetele, võite saada inglise keele omandamiseks ülikooliõppeprogrammi.

Tasud ja rahastamine

Õppemaksu, mida maksate, määravad enamasti teie tasu staatus. Mis on minu õppetoetuse staatus?

Õppemaks 2018/19

  • Kodu: 5500 naela
  • RUK: 5500 £
  • EL: 5500 £
  • Rahvusvaheline: 12600 krooni

Kui alustate oma õpinguid 2018. aasta septembris või 2019. aasta jaanuaris, siis need on iga-aastased või moodulitasud, mis kehtivad teie kursuse kestuse kohta; Tasud võivad siiski muutuda.

Lisakulud

Lisaks kursuse õppemaksudele võite ülikoolis oma aja jooksul kogeda lisakulusid.

Stipendiumid

Pakume kvaliteetset haridust õiglase hinna eest; kui ühist heaolu ülikool, oleme võtnud endale kohustuse pakkuda andekatele õpilastele juurdepääsetavat kõrgharidust, hoides oma õppemaksu madalalt ja pakkudes laiaulatuslikku stipendiumipaketti üle 2,5 miljoni naela aastas.

Kui teil on küsimusi või küsitlusi stipendiumide kohta, mis on saadaval 2018./19. Aastaks, võtke kindlasti ühendust üliõpilaspäringute meeskonnaga.

Rahvusvaheline õpilase alguskuupäev

Uute rahvusvaheliste üliõpilaste jaoks algavad orienteerumissündmused 14. septembril 2018. See aeg on spetsiaalselt ette nähtud uute rahvusvaheliste üliõpilaste abistamiseks Suurbritannias ja GCU asumisse enne üldise üliõpilaste juhendamise ja õpetamise alustamist.

Sel perioodil toimus terve hulk lõbusaid ja informatiivseid tegevusi, sealhulgas ülikoolilinnak ja linnaekskursioonid, samuti tervitusüritused, kus võite kohtuda teiste rahvusvaheliste üliõpilastega.

Miks valida see programm?

See programm loob usaldusväärsuse ja teadmised, mis on vajalikud CCIE laboratoorse eksamiga seotud laiaulatuslike täispäevarežiimide võtmiseks. Kogu programmi leiate üksikasjad MSc Advanced Interworking Engineering mikrosiidist. MSc tegeleb mitmete tehnoloogiate kujundamise ja konfigureerimisega. Uute tehnoloogiate lisamine kursuse kestel toimub üha keerukamate ülesannetega. Loengud, laborid ja õpetused on mõeldud selleks, et anda teile CCIE labori ettevalmistamiseks turvaline tava.

GCU on koostöös CCIE ettevalmistuse, Internetwork Expert Inc (INE) juhtidega, et pakkuda teile ainulaadset võimalust arendada suurepäraseid praktilisi oskusi, mida tööandjad hindavad ja vajavad CCIE labori eksamiks. Kasutades tuntud INE CCIE marsruutimise ja ümberlülitamise töövihiku ja serveri rackide haldussüsteeme, kasutab me oma oskuste arendamiseks kõige juhtivaid materjale kõige paindlikumas keskkonnas.

Õppetöö

Magistrikraad (PgD) võtab täistööajaga töötamiseks üheksa kuud ja magistrikraad võtab täiskoormusega kaksteist kuud. Osalise tööajaga õpe on saadaval ka päevalehe alusel, see võtab lõpule kaks aastat. Mooduleid saab ka eraldi uurida.

Hindamismeetodid

Õpetatavaid mooduleid hinnatakse kursuste ja praktilise klassi testides. Praktilised võrgustike loomise oskused moodustavad olulise osa hindamisest. Moodulid hõlmavad ka ametlikke eksameid, kui see on asjakohane.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 15 kursust Glasgow Caledonian University - The School of Engineering and Built Environmentis »

Viimati uuendatud July 31, 2018
See kursus on Online, Ülikoolilinnas
Duration
1 - 5 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
5,500 GBP
Kodu, RUK ja ELi üliõpilased; 12600 £ Rahvusvahelised üliõpilased
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev