Magistriõpe Advanced Physics

Üldine

Programmi kirjeldus

Meie Advanced Physics MSc programmi eesmärk on varustada teid võtmeoskusi, mida vajate tööhõiveks tööstuses, avalikus teenistuses või akadeemilises uuringus.

Peegeldades Loughboroughi Füüsika osakonna teadustöö tugevusi ja erialasid , on Advanced Physics MSc programm kombineeritud kohustuslike moodulitega ülijuhas ja nanoteaduses koos valikutega, mis hõlmavad kvantehnoloogiat ja tahkefaasi füüsikat.

Advanced Physics MSc eesmärgiks on varustada teid võtmeoskustega, mis on vajalikud tööhõiveks tööstuses, avalikus teenistuses või akadeemilises uuringus. Te uurite väga erinevaid mooduleid, mis võimaldavad teil rakendada ja edastada oma materjale teadmisi individuaalse projekti essee väljatöötamise kaudu, kus te kaalute füüsika eripära ja omandate originaalse rakendusuuringu teostamise kogemusi.

Teie uurimisprojekt on pühendatud ühele kaasaegse füüsika mitmele aktuaalsele valdkonnale, sealhulgas kõrgtemperatuursele ülijuhtivusele, terahertsi pooljuht- ja ülijuhtivuselektroonikale, kvantarvutusele ja kvantmetamaterjalidele ning ekstreemsete tingimuste füüsikale.

Meie järjekindlalt hinnatakse riiklike võistlustabelite hulka 30-s Ühendkuningriigi teaduse osakonda. 70% meie töötajate teadustööstust hinnatakse kui "maailma juhtivat" või "rahvusvaheliselt suurepärast" (REF 2014).

Eksperimentaalsete rajatiste hulka kuuluvad impulss laser sadestamine, aatomjõu mikroskoopia, Ramani hajumine ja röntgendifraktsioon. Meie osakonna vaatluskeskuses on 16-tolline ekvatoriaal-paigaldatud Meade teleskoop ja muud astronoomilised seadmed.

Mis muudab selle programmi erinevaks?

 • Tarnitakse rahvusvaheliselt tuntud ekspertide poolt
 • Lai valik eksperimentaalseid rajatisi
 • Omandada erialaseid teadmisi kaasaegse füüsika tipptasemel

Kes peaks seda programmi uurima?

Meie Advanced Physics MSc programm on teie jaoks, kui otsite võimalust rakendada oma põhjalikke põhimõtteid konkreetse ja detailse probleemi lahendamiseks, mis on seotud praeguse uurimistöö valdkonnaga.

Riiki sisenemise nõuded

Õppetöö (2: 2 või kõrgem) või samaväärne teaduse või inseneri välismaalane kvalifikatsioon või asjakohane töökogemus.

Inglise keele nõuded

Kõik taotlejad Loughborough ülikooli vastuvõtmiseks peavad olema omandanud inglise keele oskuse, enne kui nad saavad õppida ükskõik millise kursuse või programmi, kas nende emakeel on inglise keel või mitte.

IELTS: kokku 6,5, millest igaühe osa on vähemalt 6,0.

Mida sa õpid

Te uurite väga erinevaid mooduleid, ühendades kohustuslikud moodulid ülijuhikus ja nanoteadustes koos valikuliste moodulitega, mis sisaldavad kvantehnoloogiat ja tahkefaasi füüsikat.

Moodulid

Meie Advanced Physics MSc hõlmab mitmesuguseid teemasid; et anda sulle degusteerija, mida oleme laiendanud mõnede selle programmiga seotud põhikomponentide ja konkreetsete hindamismeetoditega, mis on seotud iga mooduliga.

Kohustuslikud moodulid

 • Matemaatilised meetodid interdistsiplinaarsetele teadusteemadele (15 ainepunkti)
 • Ülijuhtivus ja nanoteadused (15 ainepunkti)
 • Uurimismeetodid füüsikas (15 ainepunkti)
 • Uurimisprojekt (90 ainepunkti)

Valikulised moodulid

 • Tahketeosfüüsika iseloomustusmeetodid (15 ainepunkti)
 • Quantum Information (15 ainepunkti)
 • MATLAB kui teaduslik programmeerimiskeel (15 AP)
 • Täiustatud iseloomustusmeetodid (15 ainepunkti)
 • Quantum Computing (15 ainepunkti)
 • Complex Systems füüsika (15 ainepunkti)

Tulevased karjäärivõimalused

Meie füüsika lõpetajad on kõrgelt hinnatud ja töötavad erinevates tööstusharudes ja rollides.

Meie lõpetajatest valitud tööandjad on Kaitseministeerium, DSTL, BAE Systems, BP, Rolls Royce ja Intelligent Energy sellistes rollides nagu Business Analyst, Physicist, Technical Manager ja Financial Trader. Teised õpilased on õppinud doktoriõppes.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Welcome to Loughborough University's School of Science, home to the Departments of Chemistry, Computer Science, Mathematical Sciences, Physics and the Mathematics Education Centre.

Welcome to Loughborough University's School of Science, home to the Departments of Chemistry, Computer Science, Mathematical Sciences, Physics and the Mathematics Education Centre. Näita vähem