Magistriõpe Aerospace Systems Engineeringis

Üldine

Programmi kirjeldus

Magistriõpe Aerospace Systems Engineering (MSASE) programm on mõeldud pakkuma kraadiõppe võimalusi keskendunud teoreetiline õpe ja praktiline kogemus kosmosesüsteemide inseneri, mis tõhusalt valmistada neid tööturule või täiendav doktoriõpe. Programm MSASE erineb tavapärastest kosmosetehnoloogia programmidest, kuna see nõuab ulatuslikku läbitöötamist nõudva uuringu nõuet, mis on modelleeritud pärast meie kõrgelt hinnatud doktorikraadi. programm, mis moodustab nii hädavajaliku süsteemi mõistmise tänapäeva lennundusprogrammides kui ka loomulik samm Ph.D. programmi.

Miks valida Aerospace Systems Engineering?

Mehaanika- ja materjalitehnoloogia osakond pakub kraadiõppe programmi, mis viib magistrikraadini kosmosesüsteemide inseneris (MSE). Kraadiõppe programm on mittetraditsiooniline, nõudes interdistsiplinaarset alaealist lennunduse valdkonnas.

Rajatised

Kraadiõppuritel on juurdepääs paljudele kaasaegsetele võimalustele, sealhulgas klassiruumid, laborid ja arvutisüsteemid. Laborid hõlmavad tudengitunnelit, materjalide testimise laboreid, struktuuride katsetamise laboreid, juhtimislaboreid jne õpilaste õppeprogrammi kohta. Arvutusrajatiste hulka kuuluvad arvukad Sun, DEC ja Silicon Graphics failiserverid ja tööjaamad; X-aknaklaasid; ja personaalarvutid. Juurdepääs on Ohio superarvutile saadaval ka Ohio akadeemilise ja teadusvõrgu (OARNET) kaudu. Lisaks võimendavad paljud tudengid õhuruumi uurimislabori lähedust, kasutades laboratooriume ja arvutiseadmeid Wright-Pattersoni õhujõudude baasis, kui õhuvägi peab selleks loa saama.

Teadusuuringud

Lennundus- ja kosmosetehnoloogia alased teadusuuringud on suunatud lennunduse rakendamiseks kasutatavatele tehnikavaldkondadele. Sõltuvalt õppejõudude toetusest, rahastamisest ja üliõpilase huvist võivad üliõpilased osaleda Micro Air Sõidukite laboris, toote töökindluse ja optimeerimise keskuses või mõnes muus kolledži laboris.

Koostööd

Daytoni piirkonna kõrgkoolide instituut pakub koostöövõimalusi õhuväe instituudi, Daytoni Ülikooli, Ohio Riikliku Ülikooli ja Cincinnati Ülikooli kraadiõppe insenerikursuste, teaduskonna ja teadustöö ressursside kaudu.

Sisseastujale

Vastuvõtutingimused

 • Õpilased peavad kõigepealt vastama põhikoolinõudele. See hõlmab inseneri või sellega seotud valdkonna bakalaureusekraadi omandamist, mille üldine bakalaureuseastme hindepunkt on keskmiselt vähemalt 3,4 (skaalal 4,0).
 • Rahvusvahelised üliõpilased vajavad lisateavet täielikus sisseastumispaketis (sealhulgas TOEFL-i skoor vähemalt 89, IELTS-i skoor vähemalt 6,0 ja finantsteave). Rahvusvahelised üliõpilaste vastuvõtupaketid saadetakse enne ülevaatamiseks ja soovituste saamiseks osakonda edastamist rahvusvahelisse üliõpilaste vastuvõtubüroosse ning selleks on vaja piisavalt tõendeid selle kohta, et neil oleks pärast lõpetamist võimalus tööle saada (DoD puhul pole see tavaliselt võimalik, töö, mis moodustab suurema osa Daytoni piirkond).
 • GRE on nõutav, kui kombineeritud GRE-skoor on 304 (vana süsteemi kohaselt 1000), kvantitatiivne skoor on 158 või suurem ja analüütilise kirjutamise GRE-skoor on 3,5 / 6,0.
 • Kolm soovituskirja.
 • Isiklik avaldus eesmärkide ja kogemuste kohta.

Programmi õpitulemused

 • Näidata lennundus- ja kosmosevaldkonnaga seotud vedeliku- või struktuurisüsteeme.
 • Tõestage kompetentsi teatud tüüpi numbriliste meetodite osas, mis on seotud lennunduse ja kosmose valdkonnaga.
 • Näidake inseneri pädevust ühes järgmistest erialadest: tööstus- ja inimsüsteemid, andurid ja signaalid, materjalid ja nanotehnoloogia, juhtimisseadmed ja robootika, arvutiteadus või meditsiinilised / bioloogilised süsteemid
 • Tunnistage vajadust elukestva õppe järele.
 • Näidake oma võimet edastada tehnilisi ideid ja tehnikaid.
 • Näita matemaatilist pädevust, mis on kõrgem kui bakalaureuseõppe üliõpilane.

Lõpetanud assistendid

Inseneri- ja arvutiteaduste kolledž (CECS) pakub Teile ja teistele kraadiõppuritele kasulikku finantsabi võimalust lõpetajate assistentide vormis. Kõik CECSi akadeemilised osakonnad palkavad tunnitasemeid, õpetajaid ja õpetajaid. Üksikud teadlased palgavad kraadiõppe üliõpilasi kraadiõppe assistendi ametikohtadele, mis tavaliselt hõlmavad nii stipendiumi kui ka õppemaksu vähendamist. Kõik positsioonid on saadaval konkurentsi alusel. Palun näidake oma huvi oma taotluse esitamise ajal mõne sellise positsiooni vastu.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Wright State University is a nationally ranked public university in Dayton, Ohio with more than 15,000 students Offering 295 degree programs, the university is made up of eight colleges, three schools ... Loe edasi

Wright State University is a nationally ranked public university in Dayton, Ohio with more than 15,000 students Offering 295 degree programs, the university is made up of eight colleges, three schools, and a branch campus in Celina, Ohio. Named for the Wright brothers, Wright State University offers an exceptional, affordable education in the American heartland. Näita vähem