Magistriõpe Aerospace Systems Engineeringis

Üldine

Programmi kirjeldus

Programmi kirjeldus

Magistriõpe Aerospace Systems Engineering (MSASE) programm on mõeldud pakkuma kraadiõppe võimalusi keskendunud teoreetiline õpe ja praktiline kogemus kosmosesüsteemide inseneri, mis tõhusalt valmistada neid tööturule või täiendav doktoriõpe. Programm MSASE erineb tavapärastest kosmosetehnoloogia programmidest, kuna see nõuab ulatuslikku läbitöötamist nõudva uuringu nõuet, mis on modelleeritud pärast meie kõrgelt hinnatud doktorikraadi. programm, mis moodustab nii hädavajaliku süsteemi mõistmise tänapäeva lennundusprogrammides kui ka loomulik samm Ph.D. programmi.

Miks valida Aerospace Systems Engineering?

Mehaanika- ja materjalitehnoloogia osakond pakub kraadiõppe programmi, mis viib magistrikraadini kosmosesüsteemide inseneris (MSE). Kraadiõppe programm on mittetraditsiooniline, nõudes interdistsiplinaarset alaealist lennunduse valdkonnas.

Rajatised

Kraadiõpilastel on juurdepääs laiale kaasaegsetele rajatistele, sealhulgas klassiruumidele, laboritele ja arvutisüsteemidele. Labsi hulka kuuluvad tuuletunnelid, materjalide testimise laborid, struktuursete katsete laborid, labori kontrollimine jne. Arvutusrajatised sisaldavad arvukalt Sun, DEC ja Silicon Graphics failiservereid ja tööjaamu; X-mähisega terminalid; ja personaalarvutid. Juurdepääs on kättesaadav ka Ohio Supercomputerile Ohio Akadeemilise ja Teadusliku Võrgustiku (OARNET) kaudu. Veelgi enam, paljud õpilased kasutavad õhuväe uurimislabori lähedust Wright-Pattersoni õhujõudude baasil laborites ja arvutiseadmetes, mille suhtes kohaldatakse õhujõudude heakskiitu.

Teadusuuringud

Lennundus- ja kosmosetehnoloogia alased teadusuuringud on suunatud lennunduse rakendamiseks kasutatavatele tehnikavaldkondadele. Sõltuvalt õppejõudude toetusest, rahastamisest ja üliõpilase huvist võivad üliõpilased osaleda Micro Air Sõidukite laboris, toote töökindluse ja optimeerimise keskuses või mõnes muus kolledži laboris.

Koostööd

Daytoni piirkonna kõrgkoolide instituut pakub koostöövõimalusi õhuväe instituudi, Daytoni Ülikooli, Ohio Riikliku Ülikooli ja Cincinnati Ülikooli kraadiõppe insenerikursuste, teaduskonna ja teadustöö ressursside kaudu.

Vastuvõtutingimused

 1. Õpilased peavad kõigepealt vastama kõrgkooli nõuetele. See hõlmab bakalaureusekraadi omandamist inseneriteaduses või sellega seotud valdkonnas, kus üldhariduskraadi keskmine tase on vähemalt 3,4 (4,0 skaalal)
 2. Rahvusvahelised üliõpilased vajavad täiendavat teavet täieliku sissepääsupaketi kohta (sh TOEFLi skoor vähemalt 89, IELTSi skoor vähemalt 6,0 ja finantsteave). Rahvusvahelised üliõpilaste sissepääsupaketid saadetakse Rahvusvahelisse Üliõpilaste Sisseastujale Ametisse enne selle edastamist osakonnale läbivaatamiseks ja soovituseks ning nõuavad piisavaid tõendeid selle kohta, et nad oleksid suutelised töötama pärast lõpetamist (tavaliselt ei ole DoD puhul võimalik, töö, mis moodustab suurema osa Daytoni piirkond)
 3. GRE on nõutav kombineeritud GRE skooriga 304 (1000 vana süsteemi alusel), kvantitatiivne skoor 158 või kõrgem ja analüütiline kirjutamine GRE skoor 3,5 välja 6,0
 4. Kolm soovituskirja
 5. Isiklik eesmärk ja kogemus

Programmi õpitulemused

 • Näidata lennundus- ja kosmosevaldkonnaga seotud vedeliku- või struktuurisüsteeme.
 • Näidake pädevust lennundus- ja kosmosevaldkonnaga seotud arvuliste meetodite puhul.
 • Näidake inseneri pädevust ühes järgmistest erialadest: tööstus- ja inimsüsteemid, andurid ja signaalid, materjalid ja nanotehnoloogia, juhtimisseadmed ja robootika, arvutiteadus või meditsiinilised / bioloogilised süsteemid
 • Tunnistage vajadust elukestva õppe järele.
 • Näidake oma võimet edastada tehnilisi ideid ja tehnikaid.
 • Näita matemaatilist pädevust, mis on kõrgem kui bakalaureuseõppe üliõpilane.

Rajatised

Mehhaanilise ja materjalitehnoloogia osakond asub hiljuti renoveeritud Russ Engineering Centeris. Paljud väljapaistvad võimalused on kättesaadavad nii õpetamiseks kui ka teadustööks. Juurdepääs kaasaegsetele seadmetele, seadmetele ja arvutisüsteemidele, mis on sarnased tööstusharude kasutamisega, on insenerihariduse oluline osa. Spetsiaalselt üliõpilastele ja õppejõududele suunatud laboratooriumid on olemas soojusülekande, vedeliku dünaamika, mehaaniliste vibratsioonide, mikrotootmise, materjalide testimise, materjalide töötlemise, elektronmikroskoopia jm valdkondades. ja personaalarvutid. Õpilastel on juurdepääs arvukatele arvutisüsteemidele, mis on omavahel ühendatud kohalike ja laiaulatuslike võrkudega. Juurdepääs on kättesaadav ka Ohio Supercomputerile Ohio Akadeemilise ja Teadusliku Võrgustiku (OARNET) kaudu.

Lõpetanud üliõpilastel on juurdepääs Wrighti osariigi paljudele kaasaegsetele rajatistele, sealhulgas klassiruumid, laborid ja arvutisüsteemid, mis on omavahel ühendatud kohalike ja laiaulatuslike sidevõrkudega. Lõpetanud teadustöö ei piirdu ülikoolilinnakutega.

Mitmed WBAFP tööstusettevõtted ja laborid osalevad ühises teadustegevuses ülikooliga ning neil on ainulaadsed vahendid, mis on kättesaadavad teaduskonna ja kraadiõppe jaoks.

Sissepääs

Minimaalsed sisenemise nõuded
 1. GRE vaja: 158 (740) Q, 146 (400) V, 3,5 (A)
 2. 3.4 bakalaureuseõppe pakett
 3. 89 TOEFL või 6.5 IELTS (skoor tuleks saata Wrighti riiklikule rahvusvahelisele vastuvõtukontorile - 244 üliõpilaskonna - 3640 kolonel Glenn Hwy - Dayton, OH 45435)
 4. Kolm soovituskirja

Lõpetanud assistendid

Inseneri- ja arvutiteaduste kolledž (CECS) pakub Teile ja teistele kraadiõppuritele kasulikku finantsabi võimalust lõpetajate assistentide vormis. Kõik CECSi akadeemilised osakonnad palkavad tunnitasemeid, õpetajaid ja õpetajaid. Üksikud teadlased palgavad kraadiõppe üliõpilasi kraadiõppe assistendi ametikohtadele, mis tavaliselt hõlmavad nii stipendiumi kui ka õppemaksu vähendamist. Kõik positsioonid on saadaval konkurentsi alusel. Palun näidake oma huvi oma taotluse esitamise ajal mõne sellise positsiooni vastu.

Viimati uuendatud Mai 2019

Teave kooli kohta

Wright State University is a nationally ranked public university in Dayton, Ohio with more than 15,000 students Offering 295 degree programs, the university is made up of eight colleges, three schools ... Loe edasi

Wright State University is a nationally ranked public university in Dayton, Ohio with more than 15,000 students Offering 295 degree programs, the university is made up of eight colleges, three schools, and a branch campus in Celina, Ohio. Named for the Wright brothers, Wright State University offers an exceptional, affordable education in the American heartland. Näita vähem