Akrediteeritud: InstMC

Töötasime tööstuse spetsialistidega, et töötada välja MSc rakendusinstrumendi ja juhtimisprogramm, mille on akrediteerinud Mõõtmis- ja Kontrollinstituut (InstMC). See hõlmab nii viimaseid arenguid selles valdkonnas kui ka tööstuse teadmisi, mida oleme aastatepikkusel kogemusel saanud.

Sul omandada spetsialiseeritud oskuste kogumi ja teadmisi, mis on väga soovitav tööandjad, muutes teid konkurentsivõimelise kandidaadi rahuldust karjääri paljudes tööstusharudes, nafta ja gaasi Pathways saadaval. Programm tugineb asjakohastele juhtumiuuringutele, millel on reaalmaailma tähendus, nii et saate praktilisi teadmisi, et saate tööle hakata esimesel päeval.

Programm vastab ka inseneriõppe täiendõppe nõuetele haridusinstrumendi registreerimiseks.

 • Mõõtmise teaduse ja juhtimisteooria aluseks on kindel alus
 • Praktika andmete kogumist ja vahendi võrgustike loomist
 • Uuringu seisundi jälgimise süsteemide analüüs
 • Uurige rikke tuvastamise ja juhtimissüsteemi disaini
 • Lõpeta praktiline kogemusõppe tööstuse praktiline projekt

GCU-s leiad tervitava kogukonna sellistest inimestest nagu kõvasti töötavad, karjäärile orienteeritud inimesed, kellel on nägemus ja distsipliin, et jätkata mõtestatud tööd. Me aitame teil arendada tööriistu edukaks, oma karjääri ja oma elus.

Loodame, et kasutate neid tööriistu, et avaldada positiivset mõju teie kogukonnale ja aidata kaasa ühise heaolu saavutamisele.

Graduate väljavaated

MSc Applied Instrumentation and Control pakub lõpetajale väga keskendunud oskuste omandamiseks, mis on väärtuslik äärmiselt paljudele tööstusharudele - igale ettevõttele, mis saab kasu protsessi muutujate ja keskkonnategurite mõõtmisest. Näiteks kemikaalid, farmaatsiatooted, optika ja optoelektroonika, meditsiinilised instrumendid ja palju muud.

Nendes valdkondades võite keskenduda arvuti kontrollitavatele andmetöötlussüsteemidele, protsesside mõõtmisele, tehnilisele juhtimisele ja müügile, protsesside juhtimisele ja automatiseerimisele, sensorite väljatöötamisele ja tootmisele, instrumentide võrkude loomisele, tööstusarendusele või testimis- ja mõõtmissüsteemidele.

Võite jätkata karjääri ka mõõtesüsteemide väljatöötamisel ja tootmisel.

Mida sa õpid

Õppekava on välja töötatud tööstusega konsulteerides ja seda saab laiali rühmitada kolmes valdkonnas: uute faktide ja mõistete kasutuselevõtt mõõtmises ja kontrollis; faktide ja mõistete kohaldamine tegelike mõõtmisprobleemide ja süsteemide suhtes; ja kutsealase inseneri jaoks üldiselt olulised teemad, näiteks ohutuse ja ohutuse juhtimine ja juhtimistegevuse eetika ning projekti planeerimine.

Õpilased täidavad kaheksa õpetatud mooduleid - neli trimester A ja neli trimester B; ja magistriprojekt trimester C. MSc projekt viiakse läbi üliõpilase töökohal; see võib olla ettevõtte tootmis- / hooldusfunktsiooniga seotud piirkonnas, pakkudes seega maksimaalset kasu nii ettevõttele kui ka üksikisikule.

Juhtimissüsteemid

Kontsentreerib täiustatud klassikalise ja kaasaegse juhtimistehnikatehnoloogiaid, mis rõhutavad praktilisi kaalutlusi tööstuspõhise juhtimise disaini rakendamisel. Uuritakse erinevate disainitehnikate praktikas kohaldamise asjakohasust ja raskusi. Eelkõige uuritakse süsteemi tundlikkust, stabiilsust ja mittelineaarsust.

Andmete kogumine ja analüüs

Arendab võimaluse hinnata antud olukorras kõige asjakohasemat andmete kogumise strateegiat ja mõista selle strateegia eeliseid teiste lähenemisviiside suhtes. Samuti käsitletakse mitmesuguseid kaasaegseid aja- ja sagedusandmeanalüüsi meetodeid.

Tööstuslikud juhtumiuuringud

Mõõtmisteooria ja -seadmete moodulite abil mõõdetuna ja mõõteriistadest lähtudes saavad õpilased nüüd töötada tööstuslike protsesside põhjalikul mõõtmisel. See moodul hõlmab tööstuslike mõõtmiste, andurite süsteemide, instrumentide juhtimise, süsteemi tõrkeotsingu ja optimeerimise tööstuslikes rakendustes projekteerimise aspekte.

Jaotatud mõõteriistad

Arendab võimaluse hinnata antud olukorras kõige sobivamat strateegiat andmete hankimiseks ja edastamiseks ning mõista selle strateegia eeliseid teiste lähenemisviiside suhtes. Uuritakse paljusid erinevaid instrumendi kommunikatsiooni- ja võrgutehnikaid. Lisaks annab moodul praktilisi kogemusi riistvara seadistamise ja tarkvaraarenduse kohta, mis on seotud nende tehnikaga.

Tööstuslikud protsessisüsteemid

Selles moodulis mängib olulist rolli tõeline andmete identifitseerimine ja süsteemi modelleerimine. Selline lähenemisviis toob kaasa keerukamad ja realistlikumad mudelid, mida saab kasutada tugevamate ja usaldusväärsete kontrollerite väljatöötamiseks, mis võtavad arvesse problemaatilisi füüsilisi mõjusid, nagu ajapuudused ja andurimüra. Moodul hõlmab juhtimisdisaini täpsemaid aspekte, nagu näiteks edasisuunaline ja mitmemõõtmeline juhtimine.

Mõõtesüsteemid

Põhjalikult uuritakse erinevaid täiustatud mõõtesüsteeme. Andurid, signaalitöötlus, madala taseme signaali mõõtmised, müra vähendamise meetodid ja asjakohased mõõtmisstrateegiad rakendatakse tööstuslikele ja keskkonnaalastele rakendustele. Keskkonnategurite ja töötingimuste mõju arvestatakse mõõtesüsteemi optimeerimisega.

Mõõtmisteooria ja -seadmed

Vastab üldisele lähenemisele mõõtmisteooriale ja -seadmetele, mis võimaldab õpilastel tutvuda mõõtesüsteemide tunnustega lähtuvalt põhimõtetest. Nii saavad õpilased välja töötada süsteemse lähenemisviisi probleemide lahendamisele. Nad peaksid leidma, et see metoodika on nende jaoks märkimisväärne kasu, kui nad peavad rakendama oma asjatundlikkust keerukamate tööstuslike mõõtmisprobleemide lahendamisel.

Professionaalne tava

Arendab õpilaste võimet valida, arendada ja planeerida MSc uurimisprojekti, uurida ja kriitiliselt analüüsida projektiga seotud kirjandust ja anda tõhusalt uurimistulemusi, annab õpilastele ka võimaluse kohaldada kompetentset mõtlemisprotsessi projekti planeerimine ja anda neile kriitiline arusaam ohutu ja eetilise töö kohta.

Auhind

Riiki sisenemise nõuded

Suurbritannias tunnustatakse kraadi 2: 2 (või samaväärset) vastavas inseneri- või füüsilise teaduse erialal, millel on tugev elektri-, elektroonika- või füüsikakomponent.

Muu akadeemiline ja kutsekvalifikatsioon

Iga taotlust GCU-le käsitletakse individuaalselt. Kui teil ei ole harilikke akadeemilisi kraadiõppe vorme, kuid nad suudavad näidata tunnustatud kutseorganisatsioonide asjakohast töökogemust ja / või krediiti, võidakse teil selle kursuse omandamiseks lubada ülikooli eelõppekava tunnustamist.

 • inglise keel
 • Akadeemiline IELTS skoor 6.0 (või samaväärne), mille elementi pole alla 5.5.

Pange tähele: kui olete pärit enamuselt inglise keelt kõnelevast riigist, ei pruugi teilt nõuda täiendavat tõestust oma inglise keele oskuse kohta.

Siin loetletud kõik sisenemisnõuded tuleks kasutada juhendina ja need peavad vastama minimaalsele sisestamise tingimustele. Taotlejaid, kes on teinud koha tingimusliku pakkumise, võidakse paluda saavutada rohkem, kui on öeldud.

Lisainformatsioon

Muud akadeemilised ja kutsekvalifikatsioonid

Iga taotlust GCU-le käsitletakse individuaalselt. Kui teil ei ole harilikke akadeemilisi kraadiõppe vorme, kuid nad suudavad näidata tunnustatud kutseorganisatsioonide asjakohast töökogemust ja / või krediiti, võidakse teil selle kursuse omandamiseks lubada ülikooli eelõppekava tunnustamist.

Rahvusvahelised Pathways

Kui te ei vasta inglisekeele nõuetele, võite saada inglise keele omandamiseks ülikooliõppeprogrammi.

Tasud ja rahastamine

Õppemaksu, mida maksate, määravad enamasti teie tasu staatus. Mis on minu õppetoetuse staatus?

Õppemaks 2018/19

 • Kodu: 5500 naela
 • RUK: 5500 £
 • EL: 5500 £
 • Rahvusvaheline: 12600 krooni

Kui alustate oma õpinguid 2018. aasta septembris või 2019. aasta jaanuaris, siis need on iga-aastased või moodulitasud, mis kehtivad teie kursuse kestuse kohta; Tasud võivad siiski muutuda. Lisateabe saamiseks selle kohta, kuidas tasud võivad muutuda, lugege meie tasusid ja tagasimakse eeskirju.

Lisakulud

Lisaks kursuse õppemaksudele võite ülikoolis oma aja jooksul kogeda lisakulusid.

Stipendiumid

Pakume kvaliteetset haridust õiglase hinna eest; kui ühist heaolu ülikool, oleme võtnud endale kohustuse pakkuda andekatele õpilastele juurdepääsetavat kõrgharidust, hoides oma õppemaksu madalalt ja pakkudes laiaulatuslikku stipendiumipaketti üle 2,5 miljoni naela aastas.

Kui teil on küsimusi või küsitlusi stipendiumide kohta, mis on saadaval 2018./19. Aastaks, võtke kindlasti ühendust üliõpilaspäringute meeskonnaga.

Rahvusvaheline õpilase alguskuupäev

Uute rahvusvaheliste üliõpilaste jaoks algavad orientatsiooniüritused 14. septembril 2018 . See lisaaeg on spetsiaalselt ette nähtud uute rahvusvaheliste üliõpilaste abistamiseks Suurbritannia ja GCU sisseseadmisel enne üldise üliõpilaste juhendamise ja õpetamise alustamist.

Sel perioodil toimus terve hulk lõbusaid ja informatiivseid tegevusi, sealhulgas ülikoolilinnak ja linnaekskursioonid, samuti tervitusüritused, kus võite kohtuda teiste rahvusvaheliste üliõpilastega.

Akrediteerimine

Programmi akrediteerib Mõõtmise ja Kontrolli Instituut (InstMC), mis vastab Initsiatiivi Nõukogu edasistele õppimisnõuetele haridusinseneri registreerimiseks.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 15 kursust Glasgow Caledonian University - The School of Engineering and Built Environmentis »

Viimati uuendatud July 31, 2018
See kursus on Online, Ülikoolilinnas
Duration
1 - 5 aastat
Päevane õpe
Price
5,500 GBP
Kodu, RUK ja ELi üliõpilased; 12600 £ Rahvusvahelised üliõpilased
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev