Magistriõpe Arvuti Infosüsteemides

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Magistriõpe arvuti infosüsteemides on mõeldud üliõpilastele, kes soovivad kombineerida infosüsteemide tehnilise pädevuse arendamist, omandades teadmisi ja arendades oskusi juhtimis- ja korralduslikes valdkondades. Lõpetajad selle programmi suudavad töötada erinevates valdkondades, et maksimeerida state of the art infosüsteemi tööriistu ja tehnikaid, et edendada organisatsiooni edu.

Spetsialistid / koondumised

Arvuti infosüsteemide (CIS) magistriõppes nõutakse, et õpilased täidaksid põhiuuringu, mis pakub ulatuslikku ülevaadet infotehnoloogia ja infotehnoloogiaga seotud teemadest. Peale selle põhiprogrammi pakub programm spetsialiseerunud kontsentratsioone, mis võimaldavad õpilastel uurida ühe arvutitehnoloogia üldise valdkonna üksikasjalikke ja põhjalikke aspekte.

Need kontsentratsioonid pakuvad SRÜ tudengitele reaalset kogemust valitud erialal. Praegu pakub CIS-i programm järgmisi spetsialiseerunud kontsentreerumisi:

  • Andmete modelleerimine ja analüüs
  • Võrgundus
  • Pegasystems (üks neist 20 ülikoolidest kogu maailmas seda pakkuda)
  • Programmeerimine
  • Projekti juht
  • Veebitehnoloogiad

Dual Degree Option

Kraadi kandidaadid MS Computer Information Systems võivad taotleda 12 ainepunkti sellest kraad teise astme MBA programmi koos SRÜ kontsentratsioon, vähendades seeläbi kursuste poole MBA kolm kursust. Õpilased peavad olema mõlemad programmid aktsepteeritavad, kuid rakendusmaterjalid edastatakse esimesest programmist teise, mistõttu üliõpilane ei pea neid uuesti esitama. Huvitatud õpilased peaksid võtma ühendust MS-SRÜ programmi juhtkonnaga või juhtkonna osakonna asedirektoriga.

Praktika ja praktikapraktika (CPT / praktika)

Praktika rada võimaldab üliõpilasel katta arvutite infosüsteemide akadeemilise ja teoreetilise õppimise praktilise kogemusega valdkonnas. Õpilastel on võimalus rakendada akadeemilisi kontseptsioone reaalmaailma äriprobleemide lahendamiseks. Praktika on mõeldud õpilastele, et paremini mõista töö ootusi ja individuaalset organisatsioonikultuuri. Selle rajaga õpilased saavad paremini mõista erinevaid IT-juhte mõjutavaid operatiivseid probleeme. Üliõpilased ja nende internatuuri organisatsioonid peavad enne internatuuri algust heaks kiitma MS-SRÜ programmi direktori ning võtma praktikumide või kursused. Praktika kursused on muutuva krediidiga ja CT 5901 kaudu CT5904. Kasutatavaid praktikakrediite rakendatakse 36-krediidi ulatuses, mis on vajalikud MS-CIS programmi jaoks.

F-1 viisa staatusega üliõpilased, kes soovivad osaleda praktikumide rajal, peaksid tihedat koostööd oma rahvusvaheliste üliõpilasnõustajatega õppekava praktiliste koolituste (CPT) kasutamise kohta. CPT-luba saab väljastada ainult pärast praktikakohase lepingu sõlmimist ja see luba on oluline samm, et olla kindel, et kõik off-campus töökohad on lubatud ja hästi dokumenteeritud. Küsimuste korral võtke ühendust oma rahvusvahelise üliõpilasnõustajaga.

Programmi õpitulemused

Õpilased, kes täidavad New England College magistrikraadi arvuti infosüsteemides, saavad:

  • Kohaldage kommunikatsiooni, meeskonnatööd ja juhtimisoskusi, et tõlkida tehnilist teavet, mis aitab arvutite infosüsteemide ja tööriistade vastavusse viia organisatsiooniliste eesmärkidega.
  • Analüüsige IT-projektide tehnilisi aspekte ja rakendage projektijuhtimisstrateegiaid, mis vastavad ettevõtte vajadustele ja organisatsioonilistele eesmärkidele.
  • Rakendada IT-meetodeid ja tööriistu rakenduste väljatöötamisel ja arvutisüsteemide haldamisel ning organisatsiooni uute tehnoloogiate kasutuselevõtmisel.
  • Määrake infotööriistad ja -tehnoloogiad, millel on organisatsioonile strateegiline väärtus, ja hallata nende tehnoloogiate rakendamist.
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

New England College is a private, non-profit college, located in the quintessential New England town of Henniker, New Hampshire dedicated to providing an exceptional education for undergraduate, gradu ... Loe edasi

New England College is a private, non-profit college, located in the quintessential New England town of Henniker, New Hampshire dedicated to providing an exceptional education for undergraduate, graduate, and doctoral students from all over the world. Näita vähem
Henniker , USA veebis + 1 Rohkem Vähem