Uuringu eesmärgid

Maailma radikaalselt ümber kujundatud digitaalrevolutsiooni tulemusena on pidevalt vaja põhjalikke teadmisi tehnoloogia põhialuste, põhjalikke programmeerimisoskusi ja kindlat arusaamist äritegevuse dünaamikast.

Infotehnoloogia, mis on üks arvuti-, kommunikatsiooni- ja infoteaduste magistriprogrammi üks peamisi õppeaineid, annab põhjaliku arusaamise Interneti-tehnoloogiatest, traadita side- ja side ökosüsteemidest - kontseptsioonide, tehnoloogiate ja metoodikate vaatevinklist. Lisaks saate oma kommunikatsiooniuuringute käigus oma teadmisi suurendada näiteks mobiilsides, tööstuslikus internetis, küberjulgeolekus, masinloetmisrakendustes kommunikatsiooni inseneri ja infoteooria valdkonnas.

Haridus hõlmab nii kommunikatsioonitehnoloogia teoreetilisi kui ka praktilisi aspekte, õpilaste ettevalmistamist edukaks karjääriks tööstuses, uurimisasutustes või kraadiõppes, unustamata hariduses omandatud professionaalset keele ja kommunikatsiooni oskusi. Üliõpilasi julgustatakse osana õpingutest kaasama rahvusvahelist, multidistsiplinaarset ja ettevõtlikku komponenti.

Karjäärivõimalused

Telekommunikatsiooniklaster, kellel on tugev positsioon, on Soome eriti hea koht infotehnoloogia õppimiseks. Soomes on peaaegu kõik suuremad seadmete tootjad (Nokia, Ericsson, Huawei, Coriant, Airbus Defense ja Space jne). Meil on üldiselt ka väga tugev IKT tööstus. Lisaks telekommunikatsioonisektorile võite leida edukaid karjäärivõimalusi teistes tööstussektorites ja valitsusorganisatsioonides.

Tööstuse koostöö liider

Aalto University on üks tööstusharu koostööga seotud maailma tipptasemel ülikoole. Lõpetanud saate oma ühendusi kasutada. Aalto Industrial Internet Campus pakub võimalust võrku teiste inseneride erialade ja prestiižsete tööstuspartneritega õpilastega.

Hindas doktorikraadi ülikoolidele ja tööstusele

Mõned meie lõpetajad jätkavad oma haridust doktoriõppes nii Soomes kui ka välismaal. Meie PhD vilistlased on hinnatud kõrgemates ülikoolides kogu maailmas, samuti tööstuses otsib kõrgemate R

Suurepärase õpingute edukusega sideõppe üliõpilased saavad oma doktorikraadi taotlemisel oma õppekava kohandada oma teadustöö karjääri jooksul magistriõppes. Valik põhineb suurepärastel õpingute edusammudel ja näitab potentsiaali osakonna uurimisrühmas tehtud spetsiaalse ülesande vormis. Rakendamine doktoriõppes toimub pidevalt.

Ehitage oma unistuste käivitamist?

Aalto University toetab ettevõtlikkust ja käivitamist mitmel viisil. Meie uued äriinkubaatorid, sõlmpunktid, kursused ja kogukonnad on juba aidanud üle 500 alustaja kasvatada oma tiibu. Kui soovite saada ettevõtjana, on Aalto teie jaoks koht.

Kvalifikatsioon

Lõpetajad lõpetavad magistriõppe (diplomi-insinööri soome keeles).

Kraadiõppurid

Programm vastab doktoriõppele (doktor teadusvaldkonnas).

Õpetuskeel

Õppekeel on peamiselt inglise keel ja programm saab täies ulatuses täita inglise keeles. Mõned kursused on soome või rootsi keeles.

Uuringute sisu

Communications Engineering keskendub põhiliselt kommunikatsiooni- ja võrgutehnoloogiale, võrgustike loomisele ja inimkeskne suhtlemine. Sõltuvalt teie huvist saate keskenduda uuringutele rohkem Interneti-tehnoloogia, traadita side või kommunikatsiooni ökosüsteemi jaoks.

Interneti-tehnoloogiate loomisel õpiksite looma võrguhaldureid, arendama võrguprotokolle ja Interneti-teenuseid ning kindlustama oma võrgu.

Wireless Communications'i rajal saate teada kaasaegsete traadita side süsteemide arhitektuuride, signaali töötlemise meetodite, ressursside kontrollimise meetodite ja nendega seotud spektrihalduse probleemide kohta.

Telekommunikatsiooniökosüsteemide rajal saate teada operaatorfirmadest, korraldada kommunikatsioonisüsteemide ja -tehnoloogiate tehnoloogilist analüüsi ning mõista lõppkasutajate vajadusi ja käitumist. Samuti saate suunata oma õpinguid kasutajaliidese disaini poole.

Uuringute struktuur

Magistrikraad (120 ECTS) koosneb peamiste (60 ECTS), valikainete (30 ECTS) ja magistritöö (30 ECTS) uuringutest.

Peamine teema või eriala valik

Kommunikatsiooniministeerium on üks arvutiprogrammi, kommunikatsiooni ja informaatika magistriprogrammi üheksa kaheksast põhiosast.

Uutele õpilastele antakse otse sellele suurusele, pärast täiendamist ei ole täiendavat protsessi suurte valikute tegemiseks.

Thesis

Õpilased peavad täitma magistritöö, mis on uurimistöö, mille töökoormus vastab 30 ECTS ainepunktile. Doktoritöö teemat lepib kokku üliõpilane ja juhendaja. Magistritöid kirjutatakse tavaliselt ühe osakonna (de) uurimisprojektide või seotud tööstuse kohta.

Rahvusvahelistumine

Programmi õppekeskkond on tugevalt rahvusvaheline ja õpinguid korraldatakse mitmekultuurilises rühmas. Elektrotehnika kool pakub erinevaid võimalusi üliõpilasvahetuseks kogu maailmas. Vahetusuuringuid saab hõlpsalt kaasata näiteks rahvusvahelisse alaealisse. Teised võimalused oma ülemaailmse pädevuse arendamiseks on näiteks praktika väljaõpe välismaal, suvekursuse läbimine välismaal või esmasaasta õpilaste juhendaja.

Koostöö teiste osapooltega

Side- ja võrgustike osakond toimib tihedalt koos riiklike ja rahvusvaheliste ettevõtete ja uurimisinstituutidega. Lisaks on osakonnas akadeemiline koostöö kvaliteetsete rahvusvaheliste ülikoolide ja organisatsioonidega.

Teadusuuringute keskmes

Programmi teemad on ühendatud Elektrotehnikaülikooli kommunikatsiooni- ja võrguteaduse teadusosakondadega ning signaalitöötluse ja akustika osakonnaga .

Programmispetsiifilised sissepääsu nõuded

Programmi taotlejad peavad vastama üldiste abikõlblikkuse ja keele nõuetele, mis on ühised kõigile magistriprogrammidele teaduse ja tehnoloogia valdkonnas.

CCIS-programmi vastuvõtmise kriteeriumid on kõrgkvaliteediline bakalaureusekraad infotehnoloogia, tarkvaratehnika, sidetehnika või elektrotehnika valdkonnas. Arvestades suurepäraseid kandidaate kraadidega teistes valdkondades, nagu infosüsteemid, inseneriteadused, loodusteadused, matemaatika või füüsika, arvestatakse, kui neil on piisavalt uuringuid ja tõestatud oskusi ja teadmisi nõutavates valdkondades.

Kommunikatsiooniministeeriumi kõigi kursuste puhul on vajalik kommunikatsiooni-, infotehnoloogia või elektrotehnika bakalaureusekraad. Lisaks peab taotlejal olema kindlad teadmised mõnes järgmistest valdkondadest :

 • matemaatika (lineaarne algebra, arvutus, tõenäosusteooria, statistika ja diskreetne matemaatika)
 • tarkvaratehnika ja programmeerimise oskused
 • operatsioonisüsteemid
 • arvutivõrkude alused
 • sidetehnika alused
 • sideprotokollid (Internet ja mobiil)

Teadmised vähemalt mõnest järgmistest valdkondadest peetakse valitud õpperada edukaks õpitulemusteks:

 • arvuti arhitektuur
 • jaotatud süsteemid ja paralleelprogrammeerimine
 • praktilised kogemused võrgustike loomiseks
 • tarkvaraarendus
 • kommunikatsioonisüsteemide komponendid ja disain
 • Side ja teabe teooria alused
 • elektroonikasüsteemide projekteerimise põhialused
 • majandus
 • juhtimine
 • keerukad süsteemid
 • sotsiaal- või käitumisteadused
 • kasutajaliidese disain

Hindamiskriteeriumid

Üliõpilaste valikuprotsess on konkurentsivõimeline ja parimad taotlejad valitakse vastavalt järgmistele hindamiskriteeriumidele:

 1. Eelmise kraadi (de) sisu
 2. Uuringute edukus: saavutatud astmed ja õpingute tempo
 3. Taotleja kodukõrgkooli tunnustamine ja kvaliteet
 4. Motivatsioon ja pühendumine õpingutele programmis
 5. Muud asjakohased saavutused (töökogemus, väljaanded, Junction Hackathon võistlus või muu võistluste võistlusprogramm jne)
 6. Soovitused
 7. Keele oskus

Abikõlblike taotluste hindamisel kontrollitakse kõigepealt taotlejate eelnevat õpitulemust ja eelmise kraadi (de) sisu. Kõigi ülaltoodud kriteeriumide kogumi alusel hinnatakse ainult neid esialgse hindamise läbinud kandidaate.

Taotleja õpitulemusi hinnatakse hindepunktide keskmisena (GPA) ja nende tulemuseks on põhikursused. Eeldatav on väga hea eelmise õpingute edukus. Taotleja kodukõrgkooli tunnustamine mõjutab akadeemilise jõudluse lõplikku tõlgendust.

Soome Taani ülikoolide taotlejate miinimumtingimused on 4.0. Taotlejad, kellel on GPA alla piirmäär, ei saa lubada, kui neil pole muid erakordseid kvalifikatsioone. Programmi kursused või samaväärsed kursused, mis on läbitud avatud ülikoolis või suurepäraste kraadidega mittekeskharidusega, võivad taotlust toetada.

Taotleja varasema (te) kraadi (de) sisu hinnatakse, võttes aluseks kursused, mis on kättesaadavad dokumentide ametlikul sisestamisel ja esitatud kursuse kirjeldustes. Oodatavasti on taotleja piisavalt põhjalikult uurinud olulistes valdkondades (vt eespool). Asjaomast töökogemust, kutsetunnistusi ja / või veebikursuseid hinnatakse üksikjuhtumite kaupa, kuid nad üldiselt ei kompenseeri ülikooli tasemel õpinguid, mis sisaldavad ka nõutavate ainete teoreetilist alust.

Akadeemilise hindamise viimases etapis valitakse esialgse hindamise läbinud taotlejad ja valitakse parimad kandidaadid. Programmil ei ole minimaalset kvooti, ​​mida tuleb täita, ja kõik tingimustele vastavad taotlejad ei pruugi olla lubatud.

Magistriprogrammi uuringud peaksid pakkuma taotlejale tõeliselt uusi teadmisi. Kui taotlejal on juba magistrikraad, peaks motivatsioonikiri selgelt näitama, miks on vajalik veel üks magistrikraad. Enamikul juhtudel on kraadiõpetajate asemel kõrgema taseme täiendamiseks või oma kutseoskuste parandamiseks soovitatav mitte kraadiõppe või näiteks avatud ülikooliõpingute asemel.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise
 • Soome
 • Rootsi

Vaata veel 39 kursust Aalto Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
15,000 EUR
ELi mittekuuluvate / EMP kodanike jaoks 15000 eurot aastas.
Deadline
Võta kooliga ühendust
The application period for studies starting in autumn 2019 runs from 3 December 2018 to 12 January 2019.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
The application period for studies starting in autumn 2019 runs from 3 December 2018 to 12 January 2019.
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
The application period for studies starting in autumn 2019 runs from 3 December 2018 to 12 January 2019.
End Date