Magistriõpe arvutiteadus

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

M. Sc. informaatikas on pakutud University of New York Tirana koostöös ülikooli Greenwich, jätkates meie visioon, et pakkuda Euroopa ja Ameerika kvaliteediprogrammide meie õpilastele. Programmi eesmärk on varustada üliõpilane arenenud teadmised põhivaldkondades infotehnoloogia, samuti võimaldavad erinevate valikainete spetsialiseerumise kursustel. Pärast lõpetamist õpetas osa, õpilased on palunud jätkata üksikprojekti ja toota väitekirja.Kes tuleks kohaldada

• Kas olete just lõpetanud oma bakalaureuse ja soovite jätkata oma õpinguid edasi?

Kui te olete hiljuti lõpetanud oma esimese kraad arvuti teadust ja on entusiastlik eelnevalt oma õpinguid magistri tasemel, see programm pakub laius traditsioonilistes Arvutiteadus samuti sügavuse poolest oma teadus-ja projekte. Üliõpilased, kes soovivad doktoriõppe leiad selle programmi sujuvat kehtestamist maailma akadeemilised.


• Kas otsite tõuke oma karjääri?

Kui sa oled juba töö professionaalne IT-tööstuses, see programm annab teile serv nii professionaalsete oskuste ja eestvedamine ja juhtimine omadused, mis on hädavajalikud edukaks professionaalseks.


• Kas rahvusvaheline tudeng?

Me tervitame üliõpilasi üle kogu maailma ja meie magistriõppesse võetakse arvesse rahvusvahelisi äritavasid, sest see on õpetanud kvalifitseeritud õppejõud, kes paistavad silma oma õpetamis-ja erialased teadmised piirkondliku ja rahvusvahelise ülikooli. Samuti pakume tuge spetsialiseerunud personali kellel on laialdased kogemused rahvusvahelise üliõpilasorganisatsiooni küsimustes.


• Kas õpilane eri tüüpi kvalifikatsioon?

Kui teil on esimese astme distsipliini (elektroonika, matemaatika jne) ja soovite jätkata Advanced Studies in Computer Science, magistriõppesse pakub lühiajalist programmi, mis sujuvalt õpetada üliõpilastele vajalikud foundational kontseptsioone enne siirdumist programmi tegelik sisu.

&nbsp

Programmi struktuur

Põhi akadeemilise struktuuri M.Sc. on ülevaade kõikidest peamisi funktsionaalseid tegevusvaldkondades. Aasta esimese kaheksa kursused hõlmavad oluline infotehnoloogia teemasid, mis hõlmavad peamisi kontseptsioone arvuti arhitektuuri, võrgustike, andmebaaside, operatsioonisüsteemide ja tarkvaratehnika. Pärast oma tuumarelva programmi, õpilased võivad valida kolme rõhku valdkondades.

• Andmebaasi haldamine
• Võrk ja turvalisus
• Software Engineering


Kestus õpetas osa M.Sc. Programm on 12 kuud. Õpilased on kohustatud esitama oma väitekirja kuue kuu jooksul pärast lõpetamist kursused. Moodulid koosnevad kokku 40 kohaletoimetamise tundi jaguneb kahe asendusliikme nädalavahetustel kuu ja kaks nelja-tunnise istungid tööpäeval, tavaliselt reedel.Vastuvõtutingimused

• esimese astme igal seotud distsipliini, alates akrediteeritud asutus
• Kui taotleja emakeel ei ole inglise, tõendeid pädevus inglise läbi rahvusvaheliselt tunnustatud inglise keeles kvalifikatsioon (TOEFL 213 arvuti skoor / IELTS Level 6.0) või muid tõendeid peetakse vajalikuks, nagu uuringu esimese astme vahendusel inglise, jne Viimase jaoks on kandidaatide küsitletud ja võib nõuda, et istuda diagnostiline test haldab kooli.

Viimati uuendatud sept 2011

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The UNYT is a fascinating blend of challenge and vision, in response to the needs of a global society and era. It is for this reason why the UNYT attracts students of high ability and employs academic ... Loe edasi

The UNYT is a fascinating blend of challenge and vision, in response to the needs of a global society and era. It is for this reason why the UNYT attracts students of high ability and employs academic staff of distinction, some recognized as international leaders in their fields. Näita vähem
Tirana , Tirana + 1 Rohkem Vähem